999 rezultate për

rrezikut

Festë pak para izolimit, britanikët mbushin rrugët e Liverpool-it (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë janë gjykuar gjatë gjithë pandemisë si të "pabindur" dhe mesa duken nuk i tremben pandemisë. Së f
Makina "fluturon" në ajër motoristin dhe pasagjerin e tij në Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Plepa-Ndroq, ku një automjet është përplasur me një motor në të cilin po
Makina përplas 5 vjeçaren në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Hajro Çakërri” Vlorë, ku një automjet ka përplasur një vajzë 5 vjeç
Kërcet arma në Lushnjë, plagoset 31 vjeçari Një i ri është plagosur me armë zjarri në Lushnjë mbrëmjen e sotme. Policia ka rrethuar zonën, ndërkohë që 31 vjeçari
Plagoset punëtori në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një 26 vjeçar është dëmtuar në vendin e punës rreth orës 20:00 në Tiranë. Sipas policisë, i riu është dërguar në spit
Plagosi me thikë gjyshin, arrestohet 19 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 19-vjeçar pasi plagosi me thikë gjyshin e tij, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jet
Zaev me mesazh të fortë pasi shpalli fitoren: Rrezikut i thamë JO Lidhja Social Demokrate shpalli fitoren në zgjedhjet e së mërkurës. Ndonëse Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ende nuk ka
Çfarë nuk dimë COVID-19: Nga origjina, përhapja, faktorët e rrezikut dhe deri tek vaksina Një nga vështirësitë në luftimin e pandemisë që e ka kthyer botën përmbys është se shkenca di pak për coronavirusin përg
Tirana nën pushtimin e COVID-19, qytetarëve pavarësisht rrezikut s'u rrihet brenda (FOTO LAJM) Shqipëria po kalon ditë të vështira për shkak të koronavirusit i cili deri më tani ka marrë dy jetë. Pavarësisht masa
Qetësohen fansat, e ëma e Ronaldos ndodhet jashtë rrezikut për jetën Dolore Aveiro, e ëma e Cristiano Ronaldos, ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe ka kaluar tronditjen e madhe të pësuar
Pas Juventus - Milan, shtyhet një tjetër ndeshje e rëndësishme në Itali Pasi u mor vendimi dje për shtyerjen e gjysëmfinales së Kupës së Italisë, mes Juventusit e Milanit, krerët e futbollit i
Patrulla e policisë përplaset nga një automjet, dy efektivë përfundojnë në spital Një patrullë policie është përplasur nga një tjetër automjet sot tek rrethrrotullimi tek Ura e Dajlanit, në Durrës, duk
Komiteti për Sëmundje ngjitëse miraton Planin e reagimit për Koronavirusin Komiteti për Monitorimin e Sëmundjeve ngjitëse të emëruar nga Ministria e Shëndetësisë, të premtën ka miratuar Planin e
E diktoi kur tentoi t'i grabiste shtëpinë, zbardhet ngjarja e plagosjes së 42 vjeçarit në Durrës Zbardhet plagosja e ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne, në zonën e plazhit në Durrës. Sipas Policisë së Durrësit, një pers
Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagoset një person Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit ku një person është plagosur me armë zjarri
Qëllohet me thikë 42 vjeçari në Shkodër Një plagosje me thikë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Shtoj i Ri në Shkodër. I plagosur mësohet se ka mbetur
Koronavirusi mbërrin në Gjermani, konfirmohet rasti i parë Koronavirusi ka prekur dhe Gjermaninë. Ditën e sotme, është konfirmuar një person i infektuar nga virusi i cili ka marë
Punëtori humbi jetën në Korçë, policia jep detajet si ndodhi ngjarja Policia e Korçës ka arrestuar 2 persona pak ore pas ngjarjes tragjike ku nje i ri humbi jeten teksa punonte ne nje palla
Shtohet intesiteti i reshjeve, zonat që rrezikojnë të përmbyten Reshje dhe stuhi shiu pritet të na shoqërojnë gjatë gjithë ditës së sotme. IGJEUM njofton se intesiteti i reshjeve do
Aksidenti i tretë brenda ditës në Elbasan, makina bën për spital drejtuesin e motorrit Një aksident është shënuar pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit, ku një automjet ka përplasur një motorrçikletë dre