999 rezultate për

rrezikshme

Reja: Bjellorusia e rrezikshme në kundërsulm Edy Reja, në konferencën për shtyp para ndeshjes me Bjellorusinë, përcaktuese për vendin e parë në grup, tha se nuk do t
COVID-19/ Këto janë 3 qarqet e rrezikshme dhe qarku me më pak të infektuar Tirana rezulton të jetë qarku më i prekur nga COVID, i ndjekur nga Durrësi dhe Fieri, ndërsa Dibra është qarku me më pak
Tregohuni vigjilentë, këto janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit A e dini se cilat janë shenjat më të rrezikshme të Horoskopit? Cila shenjë është në krye të listës? Në vitet e fundit
Pirlo: Lazio e rrezikshme në kundërsulm Në prag të përballjes më të rëndësishme të javës në Serinë A, Juventus-Lazio, trajneri i bardhezinjve, Andrea Pirlo, i s
A e dini sa të rrezikshme janë kimikatet në rrobat tuaja? Në vitin 2019, dy kompani H&M dhe IKEA vendosën të testojnë mbetjet e tekstilit, të mbledhura në Evropë, para dhe pas ko
Lëkura e ashpër nga i ftohti, kur është e rrezikshme dhe si ta trajtoni Me këto temperaturat qe po ulen është e udhës që çdo njeri të informohet për simptomat e morthit, një problem që prek sh
Brataj jep alarmin për këtë qytet në Shqipëri: Zonë shumë e rrezikshme, zonë e kuqe! "Tirana do të bëhet zonë e kuqe. Pothuajse është një transmetim komunitar..." Në Tiranë situata është jashtë kontroll
Aksion si në filma ndaj "Audit" në Lungomare, kapet një person me rrezikshmëri të lartë Policia ka zhvilluar një operacion në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Tre fuoristradat e forcave operacionale ka
Çmendet i riu shqiptar, del në rrugë e sulmon me thikë qytetarët Një person ka sulmuar me thikë qytetarët dhe policët në qendër të Gjakovës. Fillimisht u dyshua për jë akt terrorist.
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, detajet e para Një banesë është përfshirë nga flakët në zonën e Liqenit të Thatë, në Tiranë. Policia bën me dije se nga ngjarja j
A e dini sa të rrezikshme janë kimikatet në rrobat tuaja? Në vitin 2019, dy kompani H&M dhe IKEA vendosën të testojnë mbetjet e tekstilit, të mbledhura në Evropë, para dhe pas ko
Është e rrezikshme, numëro deri në 10 para se t'ia thuash këto fjalë partnerit Fjalët që u themi të dashurve tanë në momentet kur jemi nervoze ose të lodhura mund të jenë të rrezikshme duke e bërë li
6 mendime të rrezikshme që duhet t’i fshini tani nga mendja Ndonjëherë janë mendimet ato që dëmtojnë seriozisht shëndetin tonë mendor dhe rrjedhimisht vetëbesimin. Prandaj është sh
Ndryshon renditja, SHBA vendos Kosovën në nivelin e tretë të rrezikshmërisë për COVID-19 Ministria e Shëndetësisë ka mirëpritur vendimin e SHBA-së për heqjen e Kosovës nga Niveli 4, në të cilin qytetarët ameri
I akuzuar për katër vepra penale, kapet në Tiranë 32 vjeçari me rrezikshmëri të lartë Policia e Tiranës ka arrestuar një 32-vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale "Vrasja me paramendim” e mbetur në t
E kërkonte Interpoli, kapet shqiptari me rrezikshmëri të lartë në Spanjë Interpol Tirana në bashkëpunim me Interpol Madrid kanë mundur të arrestojnë në Spanjë, duke u finalizuar me ekstradimin
Filipçe: Maskat mbrojtëse nuk janë të rrezikshme për fëmijët Ministri Venko Filipçe konsideron se mbajtja e maskave për tetë orë në shkolla nuk paraqet rrezik për fëmijë dhe se kjo
Tomë Gashi pas thirrjes nga Specialja: S’e njoh këtë gjykatë, është e rrezikshme për shqiptarët Avokati i OVL UÇK-së, Tomë Gashi, sot është thirrur nga EULEX që të lajmërohet në selinë e tij, por ai ka refuzuar të sh
Ushqimet "e rrezikshme" që nuk duhen konsumuar asnjëherë në mëngjes Të gjithë e dimë që mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës dhe që nuk duhet evituar për asnjë arsye. Por një mëng
COVID-19 paralizon BE, gjysma e shteteve futen në "listën e kuqe" Pandemia e COVID-19 ka pushtuar BE dhe gjendja nuk duket drejt përmirësimit. Gjermania ka vendosur njëmbëdhjetë rajon