999 rezultate për

rrezikshem

Basti rrezikshëm i Berat Buzhalës: Do i pres dy t*pet nëse Kurti nuk fiton mbi 50 mandate! "Dy topat i shkurtoj nese Albini nuk i fiton ma shume se 50 mandate..." Reagimet e para mes politikanëve dhe gazetarë
Alfred Cako paralajmëron një virus të ri: I rrezikshëm! Do na sjellë çarje të lëkurës Konspiracionisti Alfred Cako ka paralajmëruar se në muajt shkurt dhe mars do të shfaqet një virus i ri, ndryshe nga COVI
Vrau shokun e dhomës, shqiptari nuk dëbohet nga Anglia Vrasësi skizofren shqiptar i ka shpëtuar dëbimit nga Anglia për në Shqipëri, kjo pasi sipas një gjykatësi ai mund të dëm
Arjoni nxjerr videon me Anën e dytë: Je i rrezikshëm ti Konkurrentët e Përputhen ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Shiko Kush Luan" të Luana Vjollcës në Përputhen
Kokainë, armë e mijëra euro cash: Arrestohen dy shqiptarë të rrezikshëm në Greqi Dy shqiptarë janë arrestuar së fundmi nga policia greke. Sipas mediave fqinje, gjatë arrestimit të tyre janë sekuestruar
Dilte në pension për tri ditë, koronavirusi i merr jetën infermieres Infermierja Vjollca Berisha, e cila ishte e infektuar me koronavirus ka humbur jetën. Laljmin e ka dhënë spitali i Pë
Burim i rrezikshëm aksidenti, problemet e mëdha në këtë lagje të Beratit (VIDEO) Namir Lapardhaja ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku denoncon punën që sipas tij qeveria nuk ka bërë në
Plagosi dy persona, arrestohet 26 vjeçari i rrezikshëm 4 persona, të akuzuar për vepra penale të ndryshme janë arrestuar nga Policia në Krujë. Një prej të arrestuarve është
Firmoset ekstradimi për shqiptarin e rrezikshëm, dyshimet për rolin e Ndragheta-s në Shqipëri e Ballkan Bujar Sejdinaj, një prej më të kërkuarve në Itali, me kodin e kuq të rrezikshmërisë i arrestuar në Shqipëri në korrikun
Policia britanike në alarm, shpall në kërkim shqiptarin e rrezikshëm Policia britanike ka bërë thirrje që të sigurohet informacion për një shqiptar të rrezikshëm, i cili kërkohet për vrasje
Arrestohet 44-vjeçari me 4 emra, pjesë e grupit të rrezikshëm në Itali Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit me qëllim ekstradimi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Sipas polic
Sa i rrezikshëm mund të jetë zakoni i kërcitjes së qafës Ka një lidhje konkrete mes kërcitjes së vazhdueshme të qafës dhe goditjes në tru nga sëmundje si ishemia, shprehen ekspe
Lajmi i mirë, 100 qytetarë fituan sfidën me COVID-19 në 24 orët e fundit 100 qytetarë kanë fituar betejën me sëmundjen e koronavirusit në 24 orët e fundit. Lajmi konfirmohet nga ministrja e
Brataj jep lajmin e mirë: COVID-19 është më pak i rrezikshëm se në fillim! Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka dhënë një lajm të mirë, se koronavirusi është më pak i rrezikshëm se në
Plan arratisje apo vrasje? Gjenden armë në burgun e Korfuzit, i përkasin shqiptarit më të rrezikshëm Autoritetet Greke kanë gjetur të fshehura në një korridor të burgut të sigurisë së lartë të Korfuzit, dy pistoleta dhe 4
Koronavirusi i merr jetën punonjësit në spitalin e Gjakovës Një punonjës i Spitalit të Përgjithshëm në Gjakovë ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmin e dhënë spitali, përmes
I dënuar me burgim të përjetshëm, kapet një nga 50 personat më të rrezikshëm në Shqipëri Policia e Shtetit ka arrestuar në PKK Hani i Hotit një nga 50 shqiptarët më të rrezikshëm, i dënuar me burgim të përjets
Epidemiologu: Vdekjet nga Covid-19 minimale, sëmundjet e tjera vrasin më shumë Sëmundjet e tjera vrasin më shumë se Covid. Ndërsa interpreton shifrat e infektimeve me Covid, epidemiologu Ilir Alimehm
Policia nxjerr foton e kërkon ndihmën e qytetarëve: Ky person është i rrezikshëm! (FOTO LAJM) Policia e Kosovës kërkon ndihmën e qytetarëve, për të gjetur vendodhjen e shtetasit Cenë (Avdyl) Isenaj, pasi akuzohet
Një nga më të rrezikshëm në Evropë, shqiptari arrestohet pas 17 vitesh në kërkim Një shqiptar 45 vjeç, i kërkuar në Itali dhe i arratisur që nga viti 2003 u gjurmua në Zvicër dhe u ekstradua në shtetin