999 rezultate për

rrezikon

Lojtarët nuk i binden, Sarri rrezikon shkarkimin Chelsea po kalon një moment të vështirë në Premeir League, duke humbur dhe zonën "Champions" pas humbjes turpëruese në t
E kemi të gjithë, stafilokoku ju rrezikon jetën Mbi lëkurën e çdo njeriu në botë ekziston një superbakter i cili është potencialisht vdekjeprurës. Bakteri është Sta
Gjinekologu rrezikon deri 8 vite burg Pos që nuk kishte licencë dhe kushte për abortim, gjinekologu Fehmi Ahmeti, s’kishte marrë me shkrim pajtimin e 18 vjeça
Foshnja e sapolindur rrezikon vdekjen prej një puthjeje Oliverin e vogël e puthi dikush që kishte herpes dhe u duk sikur nuk pati ndonjë problem, por më vonë ai pati disa pasoj
Nuk pagoi 17 milion euro për Sala, Cardiff rrezikon dënimin Skuadra e Cardiff mund të marë një dënim ndoshta dhe me zbritje pikë në Premier League. Shkak është bërë shuma shuma
Ky është dënimi që rrezikon polici përdhunues në Drenas Prokuroria Themelore pritet të kërkojë paraburgim për hetuesin e Policisë, V.V., lidhur me dyshimin për abuzim seksual d
U aksidentua me makinë, ylli i Juves rrezikon sfidën ndaj Ateltico Madrid Aksidenti me makinë që pësoi një ditë më parë mesfushori brazilian Douglas Costa ka lënë pasoja te 28-vjeçari. Sipas
Gripi i derrit rrezikon seriozisht vendin, çfarë thonë specialistët DY persona kanë ndërruar jetë për shkak të gripit në Shqipëri, i cili dyshohet të jetë H1N ose siç njihet ndryshe "gripi
Kosnett: Konferenca ndërkombëtare rrezikon pavarësinë e Kosovës Për numrin një të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ideja e kryeministrit Ramush Haradinaj, p
Inteligjenca amerikane: Ballkani rrezikon konflikt të armatosur Mundësia e një konflikti të hapur ushtarak dhe ndikimi i Rusisë, mbeten kërcënimet kryesore për sigurinë e Ballkanit Per
Nëse ndryshohen kufijtë, krahas Kosovës rrezikon edhe Shqipëria Instituti Evropian për Studime të Sigurisë ka publikuar një analizë në të cilën projektohet ajo se çfarë do të mund të n
Arda Turan rrezikon 12 vite burg Arda Turan rrezikon burgun.32 vjecari mund të marrë një dënimderi në 12 vite teksa është vënë nën akuzë se e kishte sul
Chelsea rrezikon ta pësojë keq Lajme aspak të mirë vijnë nga klubi i Chelsea-t. FIFA po heton kontratat e transferimeve të më shumë se 100 lojtarëve mi
Pse Alzheimeri rrezikon më shumë femrat se meshkujt Demenca është pëcaktimi një marrin një grup simptomash lidhen me ngadalsimin e proceseve të trurit. Lloji më i zakons
Bugajski: Rrezikon të mashtrohet, Kosova të bëjë kujdes gjatë dialogut Analisti dhe eksperti amerikan për çështjet e Ballkanit, Janusz Bugajski mendon se Kosova duhet të jetë jashtëzakonisht
Henry rrezikon shkarkimin, ndeshja ndaj Dijon do të jetë vendimtare për të ardhmen e tij te Monaco Monaco i ka dhënë ultimatum 48 orë trajnerit Thierry Henry, më saktë ndeshja në fushën e Dijon do jetë si një finale për
Probleme për Gattuson, Zapata një muaj jashtë fushave Cristian Zapata rrezikon një ndalesë të gjatë pas lëndimit të pësuar në minutat e para të ndeshjes kundër Genoa. Mbr
Ish-sulmuesi i Anglisë: Salah rrezikon t’i humbasë titullin Liverpoolit Ish-sulmuesi i Premier Leagues Chris Sutton ka thënë se prirja e Mohamed Salah për t’u rrëzuar më shumë lehtësi mund t’i
Hector Bellerin rrezikon të humbasë sezonin Në fitoren e madhe të Arsenal kundër Chelsea, “Gunners” kanë marrë një lajm shumë të keq. Gjatë kësaj super ndeshje,
Zbulohet vrima e zezë që rrezikon të përpijë tokën Shkencëtarët kanë zbuluar një vrimë të madhe të zezë që endet rreth galaktikës tonë – Rrugës së Qumështit – dhe që mund