999 rezultate për

rrezikon

Fjolla Morina në telashe, kaq vite burg rrezikon pas ndryshimit të akuzës Fjolla Morina, këngëtare dhe personazh i showbizit shqiptar nga Kosova, u intervistua për “Revista Who” në fillim të jan
Rrezikon 20 vite burg, Fjolla Morina pranon akuzën për trafik armësh Gjykata e Kukësit ka zhvilluar ditën e djeshme seancën paraprake ndaj këngëtares Fjolla Morina, e akuzuar për “Trafik të
Barcelona rrezikon falimentimin, zbulohet shifra e "çmendur" e borxhit Barcelona rrezikon falimentimin total për shkak të pandemisë globale COVID-19. Ky lajm lançohet nga “La Vanguardia”,
Ndjeni shtrëngime në kokë gjatë gjumit? Zbuloni arsyet përse ndodh dhe çfarë rrezikoni Ndodh shpesh që ndonëse jeni në gjumë të thellë, zgjoheni papritur nga një dhimbje e fortë koke që godet. Kjo dhimbje
Trump rrezikon të shkarkohet para dorëzimit të detyrës? Situata politike në SHBA vijon të mbetet e tensionuar, ndërkohë që kanë mbetur vetëm 10 ditë nga fundi i presidencës së
Rrezikon 20 vite burg, arrestohet shkodrani në kërkim ndërkombëtar Policia e Shkodrës ka arrestuar një 23 vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga shteti italian. I riu me inicial
I plasin fishekzjarrët në duar, futbollisti i gjigantit turk rrezikon shikimin (VIDEO) Omar Elabdellaoui, futbollisti i Galatasaray, ka përjetuar një moment mjaft të keq në momentet e ndërrimit të viteve, pa
Liverpooli zhgënjen sërish, tani rrezikon kreun (VIDEO) Liverpooli ka zhgënjyer sërish. Pas barazimit me WBA, skuadra e Klopp u ndal sërish në barazim këtë herë pa gola në
Nuk kanë fund telashe për Barçën, Coutinho dëmtohet dhe rrezikon operacionin Barcelona nuk shkoi përtej barazimit 1-1 ndaj Eibarit në "Camp Nou" dhe mbeti 7 pikë larg kreut, që mbahet nga dy klubet
Premier League rrezikon pushimin për disa javë, shkak Covid-19 Autoritetet angleze mund të rrezikojnë të bëjnë pushim dyjavor shkaku i rasteve me COVID-19 të skuadrat. Premierliga
Presion në 2 ndeshjet e radhës, Lampard rrezikon seriozisht shkarkimin Chelsea këtë sezon nuk po kalon në formën më të mirë në Premier League me 1 fitore në 5 takimet e fundit. Për drejtu
Rrezikon të vrasë sërish! Çfarë thuhet në vendimin e gjykatës për 36 vjeçaren që vrau "vjehrrit" Janë zbardhur detaje të reja nga dosja e Elona Kaleshës e cila akuzohet për vrasjen e e bashkëshortëve Shpëtim dhe Teuta
Britania e Madhe rrezikon të mos ofrojë internet me shpejtësi të lartë Britania e Madhe rrezikon të mos e arrijë objektivin e saj për të ofruar Internet me shpejtësi të lartë të 85% megabajt
Çfarë ndodhi me të burrin që u aksidentua: I kushtoi 4 operacione, rrezikon edhe burgun Aleks Shtjefani, emigrant prej 25 vitesh në Itali, denoncoi në “Stop”, sesi u manipulua aksidenti i vitit 2017, që i dëm
Rrezikonte të humbiste shikimin, Rama jep lajmin e mirë për policin Kryeministri Edi Rama ka dhënë sot një lajm të mirë për policin Fadil Allaraj, i cili rrezikonte të humbte syrin pas pr
Milani në ankth, mbrojtësi rrezikon të mungojë gjashtë javë Mbrojtësi i AC Milanit, Matteo Gabbia mund të mungojë gjashtë muaj, meqenëse klubi ka konfirmuar që lojtari ka plagosur
Akuzoi arbitrat për dëmtim të qëllimshëm të skuadrës së tij, Duro rrezikon penalizimin Periudha e qëndrimit të Klodian Duros në stolin e Feronikelit në kampionatin e Kosovës nuk është aspak e lehtë. Së fundm
Nëna në dush, shikoni ku përfundon fëmija (VIDEO) Fëmijët shpesh duan kujdes edhe teksa po flenë. E si të tillë shpesh në sekondë mund të bëjnë gjëra që të rriturit as nu
Protesta për Klodian Rashën, njëri prej policëve rrezikon humbjen e syrit Ministria e Shëndetësisë ka dhënë detaje në lidhje me gjendjen e efektivëve të plagosur, të cilat aktualisht ndodhen në
Osimhen vazhdon të jetë në infermieri, rrezikon sfidën ndaj Interit Napoli ka udhëtuar drejt Kalabrisë ku do të përballet pasditen e sotme me Crotonen në sfidën e vlefshme për javën e 10 t