999 rezultate për

rrezikojne

Mungesa e rojeve bregdetare, 3 persona rrezikojnë të vdesin Ndërkohë që sezoni turistik ka filluar, masat e sigurisë në plazh lenë për të dëshiruar. Ditën e sotme tre persona ka
Përgjimet e "Bild", reagon PD: Rama dhe ministrat rrezikojnë 1 deri në 3 vite burg Një ditë pas daljes së përgjimeve të reja nga "Bild", sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ish-deputeti Ali
Gondolat rrezikojnë zhdukjen nga “tradita” veneciane (FOTO LAJM) Gondolat, varkat turistike në rrugët ujore të Venecias janë ikona romantike dhe simboli i qytetit italian. Të prodhuara
OKB jep alarmin: 1 milion bime dhe kafshë rrezikojnë të zhduken OKB-ja publikon një raport prej 1.000 faqesh ku thuhet se njerzit duhet të hanë më pak mish, të bëjnë ecje dhe të reduk
Tremben tifozët e Milanit, pa Champions rrezikojnë të humbasin kapitenin Liga e Kampionëve është objektiv mjaft i rëndësishëm për Milanin, jo vetëm për këtë sezon, por edhe për të ardhmen e kuq
"Të skuqet domatja për dy ditë", truket e fermerëve që po na rrezikojnë shëndetin “Top Story”, pasi ka siguruar një hormon për pjekjen e parakoshme të domateve, ka udhëtuar drejt një fshati ku banorët k
Rrezikojnë të dënohen në fund të sezonit, Pogba dhe De Gea kërkojnë rritje rroge David de Gea dhe Paul Pogba kërkojnë rritje stratosferike të pagës, teksa i frikësohen penalitetit në rast se Manchester
I përdorim përditë, por këto gjëra na rrezikojnë shëndetin (FOTO LAJM) Edhe pse njerëzit përpiqen të jenë të kujdesshëm në gjërat që përdorin dhe të kenë kujdes nga materialet e dëmshme në fa
Po marshohet drejt perëndimit, mijëra forca dhe ky gjeneral rrezikojnë të derdhin lumenj gjaku (FOTO LAJM) Libia rrezikon të përballet me një përplasje të madhe ushtarake mes dy fraksioneve pas rrëzimit të Gadafit në vitin 2011
Studimi, gjumashët rrezikojnë shëndetin Sasia e rekomanduar e gjumit për të rriturit është gjashtë deri në tetë orë në natë. Duke fjetur më shumë se kaq, rritet
Zjarr i madh në Fushë-Krujë, flakët rrezikojnë banesën Një zjarr i madh ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë, në kodrën e quajtur “Kodra e Dervinëve”. Sipas inform
I konsumojmë çdo ditë, pijet që rrezikojnë të na vrasin Një pije me sheqer në ditë, rrit rrezikun për vdekjen nga sëmundjet e zemrës dhe kanceri. Sipas studiuesve në univers
Zhvillimet e politike në vend, reagon PE: Aksionet opozitare rrezikojnë zhvillimin e reformave Kryetarja e Delegacionit të PE në Komisionin Parlamentarë të Stabizlizim-Asocimit BE-Shqipëri, Monica Macovei ka reaguar
Cagliari thyen Interin, zikaltrit rrezikojnë Championsi-n(VIDEO) Interi vë në diskutim jo vetëm vendin e 3-të por edhe kualifikimin në Champions League për sezonin e ardhshëm. Zikaltri
Paralajmërimi i frikshëm i Shehit: Policët po rrezikojnë veten Ish-deputeti i dalë nga listat e Partisë Demokratike në zgjedhjet e fundit të 2017-së, Dashamir Shehi deklaroi për Abc N
Shqiptarët rrezikojnë të paguajnë 58 milion euro koncesionarit "TIS Park" Shqipëria rrezikon të paguajë 58 milionë dollarë në arbitrazh për koncesionin e parkingjeve të Vlorës. Kompania konce
Meshkujt që kanë këtë shqetësim, rrezikojnë të vdesin nga kanceri Një studim i ri ka zbuluar se meshkujt të cilët vuajnë nga ankthi, kanë dy herë më shumë gjasa për të vdekur nga kanceri
Lajm shumë i keq për kamarierët, rrezikojnë të mbeten papunë Teknologjia tashmë prej kohësh është në një sfidë shumë serioze me njeriun. Vendet e punës me përparimin e teknologji
Me ujqër dhe tigra, si modelet rrezikojnë jetën (FOTO LAJM) E parë nga jashtë modelingu është një punë që kërkon disa sakrifica, por që vështirë të thuhet se të rrezikon jetën.
Shihini për herë të fundit! Perlat që po shkatërrohen nga babëzia (FOTO LAJM) Mjaft perla rrezikojnë zhdukjen dhe shumë të tjera janë zhdukur në vend për shkak të babëzisë për të ndërtuar mbi to HEC