999 rezultate për

rrezikoje

Milani nuk do ta rrezikojë, mësohet kur kthehet Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic është bërë protagonisti kryesor i formës së mirë të AC Milan në Serie A dhe në Europa League, suedezi
Ishte i gatshëm, Zidane shpjegon pse Hazard nuk u aktivizua në sfidën ndaj Granadas Real Madridi sonte (e mërkurë) mposhti Granadan me rezultat 2 – 0. Mirëpo, pavarësisht që në listën e të ftuarve isht
Parashikimi i BERZH, Meta: Kriza politike do e rrezikojë seriozisht stabilitetin! Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka reaguar pas parashikimit të BERZH për ekonominë shqiptare. Me anë të një postimi në Faceboo
Vrasja e 71-vjeçarit, Balla: Askush s’mund të guxojë të rrezikojë jetën e efektivëve! Taulant Balla ka reaguar pas ekzekutimit të 71-vjeçarit Lefter Zhidru nga forcat RENEA në Elbasan. Balla thekson se p
Mbajtja e llastikut në dorë mund t'ju rrezikojë seriozisht jetën! Ndoshta keni dëgjuar se mbajtja e llastiqeve të flokëve në dorë mund të jetë e dëmshme për shëndetin tuaj, por mbase nuk
Ighalo do të sakrifikojë 83 mln euro për Manchester United Odio Ighalo do të rrezikojë 83 milionë për të provuar veten te Manchester United. The Daily Star ka shkruar se Ighalo
Veseli: Albin Kurti po del që është i padijshëm, i dobët dhe mashtrues që do ta rrezikojë Kosovën Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka reaguar pas paralajmërimit të kryeministrit Albin Kurti për
Sane kthehet në stërvitje, Guardiola vendos mos e rrezikojë Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola ka folur mbi rikthimin e Sane nw stwrvitje. Spanjolli u shpres se gjermanit
Mbani telefonin tuaj nën çarçafë? Jeni në një rrezik të madh Një studim i kryer nga Projekti Pew Internet zbuloi se shumë njerëz nuk shkëputen nga telefoni edhe kur shkojnë në shtra
Solskjaer mund të rrezikojë Martial dhe Bissaka për ndeshjen përballë Liverpool Manchester United ka një ndeshje shumë të vështirë këtë fundjavë përballë Liverpool, ndoshta më të vështirën e sezonit,
Kurrë mos e përdorni këtë dietë Mbipesha përkufizohet si një gjendje në të cilën ka një sasi të tepërt të indeve yndyrore në proporcion absolut ose re
Fluturimi mbi këtë shtet tani e tutje do t'ju rrezikojë jetën Ministria ruse e mbrojtjes ka propozuar një draft të legjislacionit që do t’ua lejonte forcave ruse rrëzimin e aeroplanë
Zjarri vazhdon të rrezikojë Dhërminë, vinë pamjet e para (VIDEO) Një zjarr masiv ka përfshirë një biznes privat në Vlorë. Sipas raportimeve zjarri është masiv dhe ka përfshirë një si
PSG i gatshëm të rrezikojë për Mbappen Sipas Le Parisien, Mbappe mund të bëhet një lojtar i PSG-së të hënën. Por klubi parisjen po punon për të larguar disa
Ish-ministri thumbon për vizat ambasadoren shqiptare në Holandë Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, përmes një statusi në “Facebook”, ka reaguar në lidhje me çështjen e kthimit të
Zjarri vazhdon të rrezikojë manastirin “Treskavec” në Prilep Zjarri i cili para dy ditëve shpërtheu në afërsi të manastirit “Treskavec” në Prilep akoma është aktiv dhe ekziston rrez
Tronditet Reali, ylli i "galaktikëve" mund të mungojë ndaj Bayernit Gareth Bale mund të humbasë sfidën e kthimit ndaj Bayernit nesër në mbrëmje. Futbollisti uellsian sipas gazetës "Marca"
Ivanov paralajmëron Shqipërinë: Fqinjët të mos përfshihen në punët e brendshme të Maqedonisë! Hapja e plagëve të vjetra dhe përzierja në punët e brendshme të vendeve mund t’i rrezikojë marrëdhëniet e mira fqinjësor
Kujdes! Virusi më i fundit që mund t’ju rrezikojë celularin vjen nga WhatsApp Mund të ndodhë që gjatë kohës që përdorni “WhatsApp-in të vijnë njoftime që ju ftojnë për të shkarkuar të tjera zhvillim
Buzëqeshja që mund t'i rrezikojë zgjedhjet Hillary Clinton (VIDEO) Debati i tretë dhe i fundit mes kandidatëve presidencialë, Hillary Clinton dhe Donald Trump filloi pa shtrëngim duarsh m