999 rezultate për

rrezen

Fantazma shfaqet në varrezën skoceze, fotografia duket autentike Një fotograf çek postoi një foto nga një varrezë skoceze në Reddit, e cila shkaktoi një vëmendje të madhe të publikut.
Khamenei iu referua si vend djallëzor, Shqipëria në rrezen e raketave të Iranit (FOTO LAJM) Ajatollah Khameneoi foli sot para iranianëve duke përmendur edhe "një vend të vogël dhe djallëzor europian që bashkëpuno
Reuters: Në varrezën shqiptare të MIG-ëve në Kuçovë (FOTO LAJM) Për shumë kohë varrezë e forcave të saj të fuqishme ajrore, baza e Kuçovës në Shqipëri është vendosur të bëhet një staci
Përse u anullua goli i par i Interit në derbi ? (VIDEO) Interi shënoi e para në derbi ndaj Milan në "San Siro", ndeshje e vlefshme për çerek-finale të Coppa Italia. Zikaltë
Evropa, në rrezen e fluturimit të raketave të Kim Jong-un Testi që Koreja e Veriut kreu javën e shkuar ka dëshmuar se rrezja e fluturimit të raketave të saj i kalon tani të 13 mi
WiFi duke përdorur rrezen e dritës Kafenetë Starbucks kanë vendosur Wi-Fi-n më të shpejtë që mund të kemi parë ndonjëherë, 9 megabit për sekondë. Por studi
Gërmimet në Skenderaj për varrezën masive, gjenden eshtrat e një personi Një grup specialistësh kanë nisur gërmimet në Polac të Skënderajt nën dyshimet për një varrezë masive. Sipas njoftimeve
EKSKLUZIVE/ Dokumenti që "zbardh" Zharrëzën: Përse ndaluan "tërmetet" (FOTO LAJM) Banorët e Zharrëzës kanë arritur tashmë në Durrës në protestën e tyre duke marshuar për në Tiranë duke kërkuar nga qever
E gjithë Evropa në rrezen e raketave ruse Para shpërthimit të krizës siriane dhe asaj ukrainase, rrezja e veprimit të raketave ruse të vendosura në Kaliningrad is
Njihuni me varrezën më të lartë në botë Memorial Necrópole Ecumênica gjendet në Santos të Brazilit dhe është ndërtesa-varrezë më e larta në botë. Përbëhet nga 1
Njihuni me varrezën e shtëpive të luksit në Kinë (FOTO) Kina është e njohur për qytet e shumtë fantazmë, por njeri prej tyre është shndërruar në varrezën e shtëpive të luksit.
A do të ecnit sipër kësaj ure? Ndodhet mbi 1200 metra lartësi (FOTO LAJM) A mund ta imagjinoni se çfarë do të thotë të ecni sipër një ure prej xhami në lartësinë 1.200 metra? Personat që e ka
50 trupa të gjetur në Rudnicë Numri i personave që janë gjetur nga kërkimet në Rudnicë të Rashkës ka arritur në 50 persona. Akoma nuk është bërë me
Serbia ndërpret punimet në Rudnicë Pala serbe ka ndërprerë punimet në varrezën masive të Rudnicës, edhe pse ata janë në fazë përfundimtare. Kjo u bë e d
Familjarët e të zhdukurve vizitojnë varrezën masive në Rudnicë 27 Prilli është Dita Kombëtare e Personave të Zhdukur. Në kuadër të kësaj dite familjarët e personave të zhdukur sot po
Shembet ndërtesa mbi varrezën masive në Rudnicë (FOTO LAJM) Shembet ndërtesa mbi varrezën masive në Rudnicë të Rashkës. Ky objekt kishte penguar kërkimin e të pa gjeturve shqiptarë
Rrënohet shtëpia mbi varrezën masive në Rashkë (VIDEO LAJM) Sot ka filluar rrënimi i objektit që është ndërtuar mbi varrezën masive në Rudnicë të Rashkës. Udhëheqësi i ekipit ko
Filloi rrënimi i objektit mbi varrezën masive në Rudnicë Përfaqësuesit e Komisionit qeveritarë të Kosovës për përsona të zhdukur dhe Departamentit të Mjekësisë Ligjore po qëndro
Sot fillon punës në varrezën masive të Rashkës Sot fillon formalisht dita e parë e punës në varrezën masive në Rudnicë të Rashkës. Ekipet mjeko ligjore të Prishtin
Nis rrënimi i shtëpisë së ndërtuar mbi varrezën masive në Rudnicë Bruno Vekaric, zëvendësprokurori serb për krime lufte, ka deklaruar se në Rudnicë të Rashkës ka nisur rrënimi i shtëpisë