999 rezultate për

rrethues

Benzi "në fluturim" përplaset me shtyllën e përfundon në murin rrethues Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Pogradec-Drilon. Mësohet se mjeti tip "Benz", i cili ka qenë duke
Aksidentohet makina e policisë, shembet muri rrethuesi një banese Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin nacional Korçë – Pogradec. Burimet bëjnmë me dije se fugoni i polic
FIER/ Maunia del nga rruga e përplaset me murin rrethues të një banese Një aksident ka ndodhur në rrugën Fier-Levan ku një maune ka dalë nga rruga duke u përplasur me murin rrethues të një b
Përplasen me murin e avllisë, plagosen të rinjtë në Korçë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Korçë ku dy të rinj kanë mbetur të plagosur pasi janë përplasur me motor me mur
Ndodh dhe kjo/ 3 ditë në paraburgim për ndërtimin e një muri rrethues… me leje Shirat e rrëmbyeshëm të rënë disa më parë, kanë dëmtuar muret rrethuese të një banese në zonën e Bregut të Lumit, në Një
Forcat RENEA u futën në kurth për sulmin në Lazarat? Pas kqyrjes me imtësi të vendit ku u qëlluan forcat speciale, hetuesit kanë dalë në konkluzionin se vrasja e Ibrahim Bas
Eksploziv në një banesë në Kamëz Një shpërthim i fortë është dëgjuar ditën e sotme në një banesë në Kamëz, e cila është shkaktuar nga një eksploziv.
Kisha Ortodokse proteston për prishjen e murit rrethues Kisha Ortodokse ka reaguar pas prishjes së rrethimit të jashtëm të katedrales “Ringjallja e Krishtit”, në Tiranë. Përfaq
Aksident me dy të plagosur në aksin Lezhë- Shëngjin Një aksident i cili ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, ka përfunduar me dy të plagosur, të cil
Alarm në Shtëpinë e Bardhë (VIDEO) Agjentët e Shërbimit Sekret amerikan evakuuan një pjesë të Shtëpisë së Bardhë, pasi një person i dyshimtë u pa të kapërc
Vlorë, nis shembja e murit rrethues të kompleksit ‘Jon’ (FOTO-VIDEO) Pas vendimit të qeverisë për dëmshpërmblimin e banorëve të kompleksit tek ‘Uji i Ftohte’ me emrin ‘Jon’, INUK ka nisur s
Transformimi i hapësirës përreth Kryeministrisë (FOTO-LAJM) Prej disa kohësh rreth godinës së Kryeministrisë po punohet për të kthyer hapësirën e betonuar të saj në një hapësirë të
Hiqet gardhi rrethues i Kryeministrisë Pas transformimeve të brendshme, Kryeministria po i nënshtrohet edhe transformimeve të jashtme. Duket se ndryshimi i par
Vetëvendosja “qëndis” me parulla veturat dhe murin rrethues të UNMIK-ut Aktivistë të Lëvizjes “Vendvendosje” kanë ndërmarrë aksion në Prishtin&eu