999 rezultate për

rrethuar

Terrori në Elbasan, vajza telefonon 71-vjeçarin: Të lutem babi dorëzohu! (VIDEO) Prej me shumë se 3 orësh një 71-vjeçar është rrethuar nga policia në shtëpinë e tij në lagjen 11 Nëntori, në Elbasan për
Meta: Shfaqet një gangster i rrethuar nga servilë që shantazhon opozitën dhe i mbyll gojën shtypit Presidenti Ilir Meta sot ka ndarë një shkrim për Ditën Europiane të kujtimit të viktimave të Stalinizmit dhe Nazizmit du
U nda me këngëtaren shqiptare, Xherdan Shaqiri në jaht i rrethuar nga vajza joshëse “Xherdan Shaqiri me pushime në jahtin luksoz, i rrethuar nga femra seksi” ishte kryetitulli i portaleve, aq më tepër që
Në pushime i rrethuar me femra s*ksi, Shaqiri prish marrëdhënien me këngëtaren shqiptare? Aludimeve për një romancë mes Xherdan Shaqirit dhe Dhurata Ahmetajt, iu shtuan dyshimet në fund të korrikut, se gjërat n
Frikë nga policia? Rama mbërrin i rrethuar me forca policie në Kryeministri Ditën e sotme Aleaca për Teatrin bashkë me opozitën organizojnë një protestë në Tiranë. Ndërkohë ku kanë mbetur vetë
Të shtënat misterioze, policia gjen tre gëzhoja dhe makinën luksoze tek Uji i Ftohtë Një ngjarje misterioze ka ndodhur këtë mesditë në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Rrethanat bëhen të çuditshme pasi
30 banesa të rrethuara nga uji, lumi Ishëm del nga shtrati Duket se motit të keq nuk i ka shpëtuar as Fushë-Kruja ku lumi Ishëm ka dalë nga shtrati. Si pasojë janë përmbytur dh
Një mëngjes si ky, Genta Ismajli e rrethuar me trëndafila dhe balona (FOTO LAJM) Genta Ismajli prej kohësh është në lidhje me një biznesmen turk, lidhje për të cilën ende nuk ka folura publikisht. K
I rrethuar nga ushtarake që qajnë për të, kështu u prit Kim Jong Un në ushtri (FOTO LAJM) Lideri i Koresë së Jugut, Kim Jong Un u fotografua i rrethuar nga një grup ushtarakesh, të cilat shihen duke qarë. Fo
E rrethuar nga meshkujt, modelja feston 40 vjetorin në mënyrën më të çmendur (VIDEO) Aktorja dhe modelja e njohur Kelly Brook ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ylli i televizionit ka mbushur plot 40 vjeç d
Rrethuar nga vajza s*ksi dhe i "çmendur" pas festave, kush është kandidati për president i SHBA-ve (FOTO LAJM) Në zgjedhjet presidenciale të 2024-s në Amerikë, reperi Kanye West pretendon të kandidojë për president. Ndërkohë, n
E rrethuar nga truproja, dalin pamjet kur Hajdari shoqërohet nga garda (FOTO LAJM) Së fundmi, deputetja Rudina Hajdari deklaroi se në ambjentet e Kuvenddit është kërcënuar. Fill pas deklaratës së saj,
Fshati është rrethuar nga flakët në Sarandë, policia identifikon autorin Fshati Kalasë në Sarandë është i rrethuar nga flakët, ndërsa policia mësohet se ka identifikuar autorin e zjarrvënieve t
E rrethuar me 24 "bisha" super luksoze, por reperja e njohur nuk mund të drejtojë asnjë prej tyre (FOTO LAJM) Cardi B është padyshim një nga reperet më të suksesshme për momentin. Reperja ka një pasion të çmendur kur vjen fjala pë
I rrethuar nga super-femra, Stresi "tërbohet" në klipin e ri (VIDEO) Pas 8 muajve në burg dhe pas ndarjes me Keisin, reperi Stresi prezanton klipin e ri, një bashkëpunim me Flor Banën, Anxh
SKANDAL/ Bërtet dhe feston me fletë e kuti votimi (VIDEO) Pamje të rënda ato që publikon ish kryeministri Sali Berisha. Në videon që Berisha ka postuar pak minuta më parë në p
1 500 policë dhe kryeministri e rrethuar: Si po e pret qeveria protestën e opozitës Ashtu sikundër ishte paralajmëruar edhe më herët, e shtuna do të ishte ditë proteste për opozitën e bashkuar. 1500 f
Tayna bëhet nostalgjike, nuk harron rrënjët nga vjen(FOTO LAJM) Tayna është një nga artistet dhe reperet më të ndjekura të momentit. Suksesi i saj i menjëhershëm shpesh është paragj
Blerim Destani i rrethuar nga yjet hollivudian në filmin e rradhës (VIDEO) Aktorin tashmë të njohur shqiptar, Blerim Destanin, shumë shpejtë do ta shohim në një film hollivudian. Filmi i takon
Edhe Shpend Ahmeti shkon në vendin e krimit që tronditi Kosovën Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka arritur në vendin e ngjarjes ku një burrë vrau tre persona. Ahmeti gjendet p