999 rezultate për

rrethi

Nga djali që njohu në Facebook te rrethi miqësor, zhduket pa gjurmë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm, 19-vjeç Artemis Vassilis, nga Kororpia e Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, ndërsa e informoi f
Macron rikthen shtetrrethimin në 8 qytete për 4 javë Presidenti i Republikës së Francës, Macron njoftoi ditën e sotme një shtetrrethim prej të paktën katër javësh, që nis ng
Çfarë po ndodh?! Elbasani nën rrethim, blindohen hyrjet e daljet nga qyteti Policia e Shtetit ka ndërrmarrë një tjetër aksion në Elbasan, duke blinduar hyrjet dhe daljet e këtij qyteti. Dyshohe
Prokurorja Afërdita Ndoi i shpëton sitës së Vettingut Afërdita Ndoi është konfirmuar në detyrë pranë Prokurorisë së Rrethit Tiranë pasi e ka kaluar vettingun. Komisioni i
Nuk iu ndalua RENEA-s në Elbasan, gjendet e braktisur makina luksoze Një mjet tip "Porche Cayenne" e tipit të fundit është gjetur e braktisur në rrethinat e qytetit. Mbrëmjen e sotme ësh
Drita shkruan histori në kryeqytetin e shqiptarëve, kalon në turin e 3 të Europa League (VIDEO) Drita ka shkruar historinë e futbollit kosovar, pasi bëhet skuadra e parë vendore që do të marrë pjesë në rrethin e tret
Super Shkëndija, "perla" e Ibrahimit kualifikon skuadrën shqiptare (VIDEO) Shkëndija me 10 lojtarë eliminon Botosanin në rrethin e tretë të Europa Ligë. Shkëndija e Tetovës ka arritur që të fi
Tension në Camp Nou, tifozët në revoltë kundër Bartomeut çajnë rrethimin e stadiumit (VIDEO) Një mbrëmje e nxehtë në Barcelonë, ku një grup tifozësh u kthyen për t'u mbledhur para stadiumit Camp Nou për të demonst
"Dora e zezë", zbardhet vrasja e Ramazanit dhe Runajt në Elbasan Zbardhet nga Policia masakrimi i 22- vjeçarit Regis Runaj dhe ekzekutimi i Emiljano Ramazanit, ngjarje të ndodhura ditët
Vjedhje dhe lëndë narkotike, ku zbarkoi sot OFL Tre persona të dënuar, për vepra të ndryshme penale kanë marrë formularin nga OFL, për të deklaruar brenda 48 orëve buri
Kush janë katër "të fortët" e Beratit që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër shtetasve banues
I dënuar me 25 vite burg për vrasje, kush është shqiptari që u ekstradua sot nga Belgjika Gjon Menga, i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpol Tirana, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Kurbin e ka dënuar me
Arratisja e bujshme e '89-ës dhe raporti sekret për Ramiz Alinë: Dilni çuna shikoni Evropë me sy Memorie.al publikon disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qëndror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit
Kush janë katër "të fortët" e radhës që ranë në rrjetën e OFL-së OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Eduart dhe Hakim Xhezo (vëllezer
OFL vijon aksionin, kush janë "të fortët" nga Tirana që morën letrën OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: M. M., banues në Tiranë, për
Rrëfimi i të riut kosovar me Covid-19: Nuk kisha simptoma, ja si e kalova kohën në izolim Koronavirusi deri më tani ka prekur 2216 persona në Kosovë, ku 38 prej tyre kanë humbur jetën dhe 1069 janë shëruar.
Arrestohen tre persona në Durrës e Krujë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Krujës ka arrestuar dy persona për vepra të ndryshme penle. Sipas njoftimit të policisë, u bë arrestumi i B
Autoritetet në alarm për shtimin e rasteve të reja, a do rikthehet shtetrrethimi? Duket sikur në vend po shpërthen vala e dytë e koronavirusitm pasi vetëm në dy ditët e fundit janë regjistruar 78 raste
Me maska dhe mburoja hekuri, si u kap i shumëkërkuari në Laç (VIDEO) Një i shumëkërkuar është arrestuar nga Policia në Laç. 42 vjeçari akuzohej për tentativë vrasjeje dhe dhe armëmbajtje
Trazirat vazhdojnë në SHBA për vrasjen e George Floyd, dhjetëra qytete në shtetrrethim Në Shtetet e Bashkuara kanë vazhduar protestat për vrasjen e një afrikano-amerikani në Mineapolis, derisa shumë shtete k