999 rezultate për

rrethanave

Plagosja e 19-vjeçarit në Laç, policia jep detajet Një person është plagosur ditën e sotme në qytetin e Laçit. Informacion paraprak Në lagjen nr.1 në Laç, në rrethan
Google Maps lë në baltë rreth 100 shoferë Ok Google më nxirr nga kjo fushë. Rreth 100 shoferë duke u përpjekur të shmangin një bllokim trafiku pranë Aeroportit Nd
Gjendet i varur 56-vjeçari në Vorë, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vorë ku raportohet se është gjetur i varur një 56-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në am
Dy persona i japin fund jetës në Tiranë, njëra hidhet nga pallati, tjetri vetëvaret në litar Dy persona i kanë dhënë fund jetës në Tiranë. Ngjarjet e ndryshme, kanë pasur për protagoniste një grua, e cila u vetëho
Shkrumbohet mes rrugës "Benz-i" në Lundër Një automjet tip "Benz" është shkrumbuar sot në Lundër të Tiranës. Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për mje
Hierro: Zgjedhja ime ishte për shkak të rrethanave Duket se zgjedhja e tij si dhe ajo e David de Geas në portë janë zgjedhje për shkak të rrethanave. Këtë e ka kuptuar më
Trajneri i njohur trondit Real-in: Më thanë se disa lojtarë duhet të luajnë me detyrim Trajneri kilian Manuel Pellegrini ka folur rreth kohës sa ishte trajner i Real Madridit, duke zbuluar se ishte urdhëruar
Plas arma në mes të kryeqytetit Në orën 16:00 në rrugën “Drenica” në Prishtinë ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri, ku ne vendin e ngjarjes është gje
Plagoset me armë gjahu një grua në Elbasan Një 44-vjecare me iniciale N.D. nga Elbasani është dërguar me urgjencë në spitalin e Elbasanit e plagosur me armë gjahu.
Sot Kosova merr një lajm të keq nga Komisioni Evropian Në versionin e fundit të tekstit të Strategjisë që do të miratohet nga Kolegji i Komisionerëve data e mundshme e anëtarë
Niset urgjent në Tiranë garditi i plagosur në eksortën e Ramës Një prej garditësve të aksidentuar me eskortën e Ramës në Korçë është nisur me urgjencë drejt Tiranës me helikopter. Mës
E rëndë në Elbasan, i moshuari gjendet i varur në banesën e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në qytetin e Elbasanit. Mësohet se një 75-vjeçar është vetëvrarur në banesën e tij në
Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën këmbësori Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në segmentin rrugorë Tiranë-Fushë-Krujë. Drejtuesi i automjetit tip "Merced
Ethet e ditës së nesërme (VIDEO) Simpatizantët e pozitës dhe opozitës mesa duket do të jenë të detyruar të bashkohen nesër për shkak të festës dhe protes
Policia nis hetimet për arratisjen e Sulejman Osmanit (VIDEO) Policia nis hetimet për arratisjen e një prej të arrestuarve në aksionin policor në Kumanovë. Sipas MBP-së, po vërtetohe
Presion ndërkombëtar për arritjen e marrëveshjes Tash kur kanë mbetur më pak se një javë nga takimi i radhës, më 2 prill, ndërmjet kryeministrit të Kosovës Hashim Thaçi
METE nis hetimet për vdekjen e minatorit Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës ka reaguar sot pas vdekjes së minatorit në minierën e Martaneshit. Në n