999 rezultate për

rrethanat

Aksident i rëndë në Klos, një i vdekur dhe një i plagosur Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Klos-Dars. Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka h
Plagoset një person në Vlorë Një person është plagosur rreth orës 14:00, ditën e sotme në lagjen “24 Maji” pranë stacionit të trenit në Vlorë. B
Atentati mafioz me 4 plumba ndaj ish-policit, gjendet një makinë e djegur në Linzë Sonte rreth ores 22:20 minuta, ne rrugen “Xhanfize Keko”, persona ende te paidentifikuar kane qelluar me arme zjarri dre
Makina përplas për vdekje 3 vjeçarin në Berat Një 3 vjeçar ka ndërruar jetë gjatë orëve të para të ditës së sotme në Berat pasi u përplas nga një makinë. I mituri
Treni godet për vdekje të riun shqiptar, babai përlot me fjalët e tij (FOTO LAJM) Një 17-vjeçar shqiptar nga Kosova ka humbur jetën në Oberglatt të Zyrihut në Zvicër, pasi u përplas nga një tren. I r
Ekstremistët grek përdhosën Shqipërinë, Bushati kujtohet pas 24 orësh Me anë të një statusi në Tëitter, ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar për skenat që u panë dje në Bularat, gjat
E FUNDIT/ Policia zbardh rrethanat e masakrës: Si u justifikua Ritvan Zykaj Policia ka dhënë detajet e ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Vlorë, ku Ritvan Zykaj shoi tre familje duke i ekzekutuar
Mimoza reagon për vdekjen e aktorit, ka një kërkesë për hetimet Edhe ish-kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Lila-Kusari ka reaguar pas vdekjes së aktorit gjakovar Art Kurti. A
Allegri i kënaqur me gjithë rrethanat që solli loja, madje edhe me golin e Bonuccit Allegri pas fitores 3-1 kundër Milanit beson se Juventusi është në rrugën e duhur dhe vlerësoi inteligjencën e Sami Khed
Gjendet një person i vrarë në Obiliq Një person i moshës 35 vjeçare ka humbur jetën në fshatin Babimoc të Obiliqit. Nuk dihen rrethanat e kësaj vdekjeje mirë
Policia jep detaje për vdekjen në Veri Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme një person është raportuar i vrarë në veriun e Mitrovicës. Në vendin e ngj
Policia: Rrethanat na detyruan që të përdornim forcën Policia e Kosovës, me qellim të njoftimit të opinionit publik, informon se sot me datën 24.11.2017, rreth orës 10:10, ka
Makina del nga rruga, ndërron jetë një person Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Levan-Tepelenë. Nga raportimet e para mësohet se një automjet ka dalë n
Përplasi për vdekje këmbësorin, deputeti sqaron rrethanat e aksidentit Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë në aksin Tiranë-Durrës ku humbi jetën mëngjesin e sotëm një 53-vjeçar
Mblidhet Kryesia e PDK-së Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës është mbledhur në këto momente për të diskutuar lidhur me rrethanat e krijuara
Basha për kritikët brenda partisë: Rrethanat më detyruan të bëja atë që nuk doja Kreu i PD-së, Lulzim Basha, i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Opinion’ është shprehur se përzgjedhja e listave të PD, k
Meta zbulon prapaskenat: Ja rrethanat që më detyruan të bëhem President Kreu i Kuvendit në detyrë, Ilir Meta, ka deklaruar se rrethanat politike në të cilat ndodhej vendi e detyruar të zgjidhe
Shërbimi Korrektues sqaron rrethanat e vdekjes së Naser Makollit Dje ndërroi jetë shoku i dhomës së Astrit Deharit në burgun e Prizrenit, Naser Mekolli, i cili më pas ishte transferuar
Rusia dhe Serbia, më afër në partneritetin strategjik Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është takuar sot me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme të Rusisë, Mihail Bo
Digjet me benzinë i riu në Sarandë, ende mister rrethanat Ditën e sotme, rreth orës 17:43, një person ka djegur veten me lëndë djegëse të dyshuar “benzinë”. Ngjarja ka ndodhur