999 rezultate për

rresht

GOOL! Kosova nuk dorëzohet, shënon të dytin (VIDEO) Valon Berisha ka shënuar golin e dytë për Kosovën duke e ngushtuar rezultatin në 5-2. Anglia shënoi pesë gola rresht
Propozimi më i paparë, i "kërkoi dorën" për një muaj rresht pa e ditur e dashura (VIDEO) Ditët e sotme është duke u bërë shumë më e vështirë të vini me një ide origjinale për t’i propozuar të dashurës. Pa m
"Dhe ata jetuan të lumtur përgjithmonë", propozimi unik që zgjati 4 javë rresht (FOTO LAJM) Një djalë me mendje kreative i propozoi të dashurës së tij për 4 javë me radhë ndërkohë që ajo nuk dinte asgjë. 30-vj
Super sukses, premiera e filmit “Joker” u duartrokit për 8 minuta rresht Në fund të muajit gusht u publikuar traileri i filmit të ri “Joker”, ku në rol kryesor luan Joaquin Phoenix. Filmi tr
"Lereni aty derrin mos e nxirrni nga lluci": Tregimi i frikshëm nga tmerret komuniste Nga Arshi Pipa/ Atë ditë në fund të korrikut, ishte shumë nxehtë. Dielli digjte si asnjëherë, duke e përmbytur kënetën m
Rrëfimi i të riut, si ia vodhi e dashura paratë për tre vjet rresht Një person anonim ka treguar se si e dashura ia ka vjedhur paratë për tri vjet rresht. Duke e kuptuar këtë ky person
Përdhunoi 3 ditë rresht ish- bashkëshorten italiane, arrestohet shqiptari në Itali Policia e Italisë ka vënë në pranga një 30 vjeccar shqiptar i akuzuar për përdhunim. Një grua italiane, 28 vjeç, nënë
Shkoi me pizhama në punë një javë rresht, ja çfarë i ndodhi punëtores Producentja e INSIDER, Natalie Fennell, kishte vendosur që të shkonte një javë në punë me pizhame për ta parë se a janë
Kush është "supermamaja" e njohur që vë në rresht gjeneralët Nga pikëpamja politike mund të konsiderohet një “bijë arti”: babai i saj, Ernst Albrecht, ka qenë ministër dhe president
"Shpërthen" Paskal Milo: Socialistët janë dele që vihen në rresht (VIDEO) Paskal Milo ka qënë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “ Provakacia” ku ka habitur me deklaratat e tij drejtuar so
Guardiola elozhe Liverpoolit: Titulli më i vështirë në karierë Trajneri I Manchester City , Pep Guardiola, deklaroi pas fitores së sotme në Brighton dhe kurorëzimit kampion për të dyt
Burri fitoi lotarinë 14 herë rresht pasi zbuloi një "truk" Të gjithë e kemi imagjinuar se çfarë do të bënim me paratë nëse do të fitonim një lotari. Nëse për ne kjo ka qenë një
Gjyqtarja i vendos në rresht futbollistët Ndeshja e luajtur mes Amiens dhe Strasbourg ka hyrë në histori. Jo për rezultatin 0-0, por për faktin se është arbitruar
Rreshtohet FNSH-ja, policia i jep ultimatum protestuesve të shpërndahen për 5 minuta Policia i ka dhënë ultimatum protestuesve para Kuvendit që të shpërndahen për pesë minuta, ndryshe do të ndërhyjë FNSH-j
Vajza me fat i shpëton vdekjes dy herë rresht Një studente e cila, ndodhej në koma pas një aksidenti të rëndë automobilistik lëvizi gishtin e saj të këmbës në momenti
“Po të ishte Azem Hajdari gjallë, nuk do të rreshtohej krah Ramës” Ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka e ka konsideruar një veprim shumë të rëndë veprimin e Rudina Hajdarit për të mos e
"700 Forca Speciale në protestë", gazetari zbulon urdhrin e prerë që ka marrë Garda Gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, ka zbuluar detaje të tjera nga masat e policisë për protestën e sotme , si dh
Mamaja rreshton kërkesat epike që duhet të plotësojë gruaja e këngëtarit Reperi shqiptar, Seven Saraçi është një nga këngëtarët e rinj më të pëlqyer ku numëron disa hite. Mbrëmjen e djeshme
Ramush Haradinaj kthen sytë nga "nëna" dhe ka një thirrje për Ushtrinë e Shqipërisë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ka bërë një thirrje të hapur për partneritet Ushtrisë së Shqipërisë pas formi
Çfarë tha mbrëmë Ramush Haradinaj që i preku të gjithë në sallë (VIDEO) Ramush Haradinaj ka mbajtur një fjalim tepër emocionues mbrëmë në ceremoninë e transformimit të FSK-së në Ushtri të Koso