E FUNDIT/ CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e pa
999 rezultate për

rreshjet

Temperatura të larta, por nuk do të mungojnë rreshjet e shiut: Si do të jetë moti sot Sot parashikohet mot i kthjellët me temperatura të larta, ndërsa në zonat malore, kryesisht në zonat verilindore do të k
Fundi i shtatorit, dëbora e parë zbardh Amerikën (VIDEO) Disa shtete në zona të ndryshme të SHBA-ve janë zbardhur nga dëbora në orët e para të mëngjesit, me orën lokale atje.
Moti merr kthesë, çfarë do të ndodhë sot me temperaturat Sot moti do të fillojë të përmirësohet , vranësirat dhe rreshjet e shiut do të mbeten të pakta dhe rreshjet e borës do
Rreshjet shkaktojnë apokalips në Katania (VIDEO) Vërshimet e mëdha në Catania të Italisë kanë shkaktuar kaos të vërtetë. Uji që ka ardhur pas stuhisë së madhe dhe të
Rreshjet e shiut dëmtuan Biblotekën Kombëtare (FOTO LAJM) Teksa në vend diskutohet nëse duhet shembur dhe të ndertohet teatri i ri apo jo, një pamje trishtuese vjen nga Bibloteka
Nesër rikthehen rreshjet në Kosovë Instituti Meteorologjik i Kosovës paralajmëron mot me diell dhe vranësira të cilat pasdite vende-vende shoqërohen me res
Rikthehen rreshjet në Kosovë Siç parashikojnë meteorologët, sot pritet të mbajë mot me shi, duke vazhduar edhe nesër por me rënie temperaturash. Vike
Mësoni nëse do të vazhdojnë rreshjet këtë javë Instituti hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë pesë ditëve vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me pr
Pushojnë rreshjet, kjo është situata e lumenjëve Nga llogaritjet e fundit hidrologjike të IGJEUM, rezulton se që nga mbrëmja e së dielës, rreziku nga përmbytja e lumenjv
Rreshjet e shiut pastrojnë ajrin në Prishtinë Ndotja e ajrit ditët e fundit ka marr përmasa shqetësuese për shkak të cilësisë jo të mirë të grimcave Pm në ajër jashtë
Mësoni nëse do të vazhdojnë rreshjet në Kosovë Instituti hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të shtunën e të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me r
Pushojnë rreshjet por fillojnë ngricat në Kosovë Kosova nga java e kaluar është përballur me reshje të borës. Ulja e temperaturave ka shkaktuar ngrica. Aktualisht tem
Mësoni nëse do të vazhdojnë rreshjet në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion
Bora mbulon autostradën Prishtinë-Prizren, vështirësi në qarkullim (FOTO LAJM) Kosova që në orët e para të mëngjesit është përfshirë nga rreshjet e dendura të borës në të gjithë territorin. Ndërka
Rikthehen rreshjet e borës në Kosovë Mot me vranësira e vend-vende me reshje bore Pas disa ditësh me mot të butë, gjykuar sipas ecurive sinoptike, sot do
Në këtë ditë fillojnë rreshjet në Kosovë Ditëve të ardhshme shi i dobët, në fundjavë mundësi për borë të dobët. Pas motit të butë që po mbretëron ditëve të fundi
Nga nesër rikthehen rreshjet në Shqipëri, përgatituni për dimrin e vërtetë Duket se dita e sotme do të jetë e fundit pa reshje. Kjo pasi që në orët e mbrëmjes do të nisin reshjet e shiut dhe dëbo
Nesër rikthehen rreshjet në Kosovë Dy ditëve të ardhshme një vorbull ciklonike nga Atlantiku, me masa të ftohta ajrore do të depërtojë mbi rajonin tonë, ku
Në fundjavë rikthehen rreshjet e borës Vazhdon mot i ftohtë, në fundjavë mundësi për borë, javën e ardhshme më butë. Nga dita e premte një front i ftohtë ng
Largohen rreshjet e borës por kini kujdes Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se ditët e para të kësaj jave do të karakterizohen me mot kryesisht t