999 rezultate për

rrepta

Miku i madh i shqiptarëve Bill Clintion mbërrin në Kosovë nën masa të rrepta sigurie (VIDEO) Ish-presidenti amerikan Bill Clintion ka arritur në Kosovë. Ai në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” është pritur
DW: Serbia paralajmëron masa të rrepta kundër Kosovës, reagon Prishtina zyrtare Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, thotë se nëse Kosova nuk e heq taksën ndaj Serbisë, Serbia ka përgatitur masa tep
Policia e Shtetit masa të rrepta, kamera dhe efektivë 24 orë poshtë pallatit të Borchardt Policia e Shtetit ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE-së në Shqipëri Bernd Borchardt, pas parrullës "Borchardt sham
OSHEE kontrolle të rrepta, procedohen 63 konsumatorë dhe biznese Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka depozituar procedim për 63 konsumatorë (biznese dhe familjarë
Do bëjmë litarë me zorrët e shqiptarëve! Masa të rrepta për ushtarët grekë në parada Koret raciste dhe shoviniste të ushtarëve grekë gjatë paradave me rastin e festave të ndryshme kombëtare të tyre duket s
Homazhi i veçantë i të rinjve në Zelandë ku tregojnë dhimbjen për sulmin (VIDEO) Të rinj nga shkolla të ndryshme në Zelandën e Re, banorë etnikë Maori, bënë një homazh specifik, të tyrin, në nderim të
Derbi Tirana - Partizani, policia merr masa të rrepta Tirana dhe Partizani do të luajnë të premten ndeshjen e tretë më të rëndësishme të këtij kampionati, derbin mes tyre. Dh
HARTA/ Masat e rrepta, policia nuk do të lejojë rrethimin e zyrës së Ramës Policia ka shtuar shumë masat tek Kryeministria pak minuta para nisjes së protestës së opozitës. Përveç informacioneve s
U largua pa mbaruar ndeshja, Juventus merr vendimin për Dybalan Juventusi barazoi me Parmën të shtunën në mbrëmje dhe barazoi me rezultatin 3-3. Në stol ishte argjentinasi, Paulo D
Nën masa të rrepta sigurie dhe i buzëqeshur, Balili niset drejt Krimeve të Rënda (FOTO LAJM) Klement Balili disa çaste më parë mësohet se ka lënë Drejtorinë e Policisë Tiranë dhe nënë masa të rrepta sigurie është
Trump bën vizitë sekrete në Irak nën masa të rrepta sigurie (FOTO LAJM) Presidenti Trump vizitoi në mënyrë sekrete forcat ushtarake amerikane në Irak, një udhëtim surprizë dhe vizita e parë që
Policia shqiptare masa të rrepta, "zhvesh" grekët në Kakavijë (FOTO & VIDEO) Ditën e sotme rreth orës 13:00 pritet që të mbahet varrimi i Konstandinos Katsifas, trupi i të cilit u mbajt për disa di
S'ka më ilaçe pa recetë, kontrolle të rrepta për farmacit Ministrja e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një komunikim online në kuadër të “Platformës së
Elbasani në shtetrrethim, masa të rrepta për ndeshjen me Izraelin Ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit që do të luhet ditën e nesërme ka vënë në lëvizje policën ku janë marrë edhe disa ma
Dështimi i dytë, Spalletti merr masa të rrepta Interi ndryshe nga sa pritej është ndalur me vetëm një barazim të përkthyer në një pikë kundër Torinos. Loja e Inter
Me helikopter privat dhe masa të rrepta sigurie, ja ku festoi Ronaldo debutimin Cristiano Ronaldo ka zgjedhur të festojë në liqenin e Komos, debutimin e ti në Serinë A, të shtunën pasdite ndaj Chievos
Shqipëri-Izrael, nis shitja e biletave, kontrolle të rrepta për tifozët Kur shorti i Ligës së Kombeve të UEFA-s e vendosi Shqipërinë sërish në një grup me Izraelin, nuk ishin të paktë tifozët
Masa të rrepta për ndeshjen e parë të Ronaldos me fanellën e Juventus Cristiano Ronaldo do ta bëjë debutimin e tij në Seria A, përballë ekipit të Chievos por në pritje të asaj ndeshje ai do
Daddy Yanke vjen në Tiranë, gati për të tundur vendin Një natë e zjarrtë pritet në Shqipëri ditën e sotme. Këngëtari i njohur nga Puerto Rico, emrin e të cilit mban një pr
Austria e gatshme të mbrojë kufijtë nga emigrantët Austria thotë se është e gatshme të zbatojë masa të caktuara mbrojtëse në kufijtë e saj, nëse Gjermania miraton kontroll