999 rezultate për

rrenje

1000 rrënjë kanabisi, rikthehet droga "fuqishëm" afër Lazaratit Një aksion ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Dropullit, afër Lazaratit. SHÇBA ka asgjesuar ditën e sotme rreth 1000
Shkatërrohen mijëra rrënjë kanabis në Greqi, merr fund banda e shqiptarëve Policia greke ka kryer një super operacion, kundër kultivimit të lëndëve narkotike, duke shkatërruar një ndër plantacion
Sherri me thika për rrënjët e ullirit, shoqërohet në polici 52 vjeçari Policia ka shoqëruar një 52-vjeçar, pas përplasjes mes dy familjeve mesditën e djeshme, përkatësisht Alibeaj dhe Dhama,
Shkak u bënë disa rrënjë ulliri, si u "therrën" me thika 5 fqinjët në Berat Zbardhen detaje nga sherri që nisi ditën e sotme mes dy familjeve në Berat, e si pasojë mbetën të plagosur pesë persona.
Kultivuan 2500 rrënjë kanabisi në mal, kapen mat burrë e grua në Peqin Policia e Shtetit ka sekuestruar 2500 rrënjë kanabisi në fshatin Pajovë në Peqin. Burime nga policia bëjnë me dije se
Trima apo budallenj? Shqiptarët ngrenë fermën e hashashit 500 metra larg policisë Zakonisht fermat e kanabisit ndërtohen në zona periferike larg vëmendjes të policisë. Por një grup shqiptarësh kishte
Rrënjët e futbollit, e shpiku Kina apo Britania? (FOTO LAJM) E vërteta Britania, kundër Kinës për të zgjidhur dilemën se cili shtet e shpiku futbollin. Një argumentim me fakte hi
Interneti 5G do të ndryshojë jetën rrënjësisht Me shpejtësi 100 herë më të lartë se rrjeti I tanishëm 4G, kompanitë e teknologjisë në gjithë globin deklarojnë se 5G-ja
Ilaçi magjik për pastrimin rrënjësor të veshkave Tufat me ngjyrë të ndezur të majdanozit janë ndjellëse dhe plot vlera për çdo lëng me bazë perimesh dhe frutash që ofroj
Sekuestrohen 1.5 ton mall në Oqeanin Indian Më shumë se një ton e gjysmë rrënjë kanabisi u sekuestruan nga marina franceze në lindje të Gjirit të Omanit. Lajmin e k
Horoskopi i 2020 sipas Jorgo Pullës, këto shenja do të pësojnë ndryshime rrënjësore A do jetë 2020 viti juaj? Si do jetë jeta këtë vit në çift, në dashuri, punë e familje? Ka disa parashikime dhe këshilla
Vetëm emrin ka shqip, nga i ka rrënjët paketa Anti-KÇK Gjatë ditës së sotme, për plot 1 orë e 30 minuta Kryeministri Edi Rama ka prezantuar paketën Anti-KÇK. Kjo paketë, pr
I njeh "rrënjë e dhëmballë", Di Salvo: Ronaldo do të jetë i fortë edhe kur të jetë 40 vjeç Ish-përgatitësi fizik i yllit portugez beson se "CR7" e ka një karrierë të gjatë përpara Cristiano Ronaldo i ka edhe
Rama akuzoi Ndojën si pjesë të KÇK, zbulohet nga i ka rrënjët "grupi" Pak ditë më parë nga Kuvendi kryeministri Edi Rama do të inicionte luftën e tij ndaj grupit KÇK, Kap çfarë të Kapësh), d
"Na sillni FNSH-në se mos na e marrin": Policia kap qindra rrënjë kanabis në Krujë Zbulohet një tjetër zonat e kultivimit të kanabisit në vend. ABC News ka mësuar se, të premten rreth orës 19:00 u rap
EMRAT/ Kishin mbjellë 347 rrënjë kanabis, dënohen 7 shqiptarë në Angli Policia e qytetit të Lidsit në Angli shkatërroi një operacion të mirëdetajuar nga shtatë shqiptarë që kishin mbjellë kan
Kushton 3 mij euro 1 kg, kjo është bima e rrallë që rritet në Shqipëri Rreth 3.000 Euro për një kilogram tartuf dhe në Shqipëri kjo kërpudhë e rrallë rritet gjerësisht. Tartufi shqiptar është
Digjen mbi 500 rrënjë ullinj në Fier Kodrat e fshatit Petovë në njësinë administrative Mbrostar të Fierit janë përfshirë nga zjarri. Burimet nga vendngjar
Zjarr i përmasave të mëdha në Kukës, zjarrëfikësja dhe ushtria në vendngjarje Është riaktivizuar sërish zjarri i cili ra para një jave në zonën e njohur si Surroj në qarkun e Kukësit Sipas inform
Çfarë shihnii në këtë foto zbulon shumë mbi karakterin tuaj Çfarë shihni në këtë foto? Shihni buzë të cilat janë pak të hapura? Ose shihni shumë pemë? Ose ndoshta shihni shumë rrën