999 rezultate për

rreme

"Konkluzione të rreme e të manipuluara", Zhaklina Peto padit sërish KED-në Kandidatja për Gjykatën Kushtetuese, Zhaklina Peto nuk është dorëzuar por ka paditur sërish Këshillin e Emërimeve në Dre
Twitter do të etiketojë dhe do të fshijë informacionet e rreme në lidhje me Covid-19 Të gjitha platformat sociale duket të jenë bërë mjaftë aktive në fshirjen e postimeve, këtë herë, e ka radhën Twitter.
Akuzat për lajme të rreme, hakohet faqja e njohur ruse Marina Kerçeli Faqja online e agjencisë më të madhe informative ruse “News Front” nuk punon më si zakonisht
9 mënyra të thjeshta për të dalluar një parfum autentik nga një i rremë (FOTO LAJM) Ndërsa ka më shumë të ngjarë që të hasni një parfum të rremë gjatë kontrollit me sy të stendave të tregut, shumica e kon
Twitter pezullon llogari të rreme që shpallnin fituesin në një shtet Twitteri pezulloi disa llogari që pretendonin në mënyrë të rreme se ishin të lidhura me agjencinë e lajmeve Associated P
Kini kujdes se po ju mashtrojnë! 8 mënyra si të dalloni mjaltin e vërtetë Mjalti është një ndër produktet më të kërkuara në tregun shqiptar, falë vetive të pazëvendësueshme të tij në shëndetin e
Test i rremë? Interi kërkon llogari nga UEFA për rastin me Hakimin Thuhet se Interi janë të gatshëm ta padisin UEFA për rastin e testit pozitiv të pa vërtetë për Achraf Hakimin. Kështu
20 vjeçarja vritet aksidentalisht gjatë "pengmarrjes" së rreme për TikTok 20 vjeçarja Areline Martinez ishte duke filmuar një skenë pengmarrjeje nga një “bandë e armatosur” kur një nga kolegët e
Do të rikthehen vizat?! Balla reagon ashpër e ka një thirrje për shqiptarët "Nuk është aspak e vëprtetë ajo që ka përhapur burimi më i ndyrë i lajmeve të rreme në Shqipëri, Sali Berisha dhe mediat
Tifozët e Lacios kundër Tares dhe Lotitos: Premtime të rreme, keni bërë një lëmsh të vërtetë (FOTO LAJM) Tifozët e Lacios nuk janë aspak të kënaqur nga merkato që po bën skuadra e tyre, duke mos plotësuar pritshmëritë e tifoz
Armë, dëshmi e rremë e falsifikim dokumentash! Si ia hodhi burgut Fjolla Morina (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë sërish lirinë pasi gjykata e Kukësit sot vendosi "arrest me burg" pavarësisht akuzave
EMRI/ U paraqit në Rinas me emër të rremë, kapet "killeri" i dënuari me 16 vite burg Policia e Rinasit ka bërë të mundur kapjen e një 54 vjeçari të dënuar me 16 vite burg për vrasje. Sipas policisë, ai
Me këto këshilla dalloni mjaltin e vërtetë dhe cilësor Mjalti, ai i miri dhe natyrali është një produkt i kërkuar dhe i çmuar për të gjithë shqiptarët. Ky nektar i ëmbël s
Vodafone Albania mohon lajmin e rremë për tërheqje nga Shqipëria Përmes një njoftimi për shtyp, Vodafone Albania ka mohuar lajmin për tërheqje të mundshme nga tregu shqiptar. Ne njof
Rama kritikon anëtarët e OSBE: Jo gjithçka shkon mirë, mos ushqeni shpresa të rreme Kryeministri Edi Rama ka pasur kritika për vendet anëtarë të OSBE gjatë fjalës së tij në Konferencën Vjetore të Sigurisë
Alarm i rremë, çfarë u gjet brenda çantës së dyshimtë pranë ambasadës ruse Dyshimet për cantën pranë ambasadës ruse kanë qenë të rreme. Kjo pasi brenda çantës kishte vetëm rroba trupi, të cil
Lajmi i rremë i 1400 kontiniereve nga Italia, Prokuroria italiane: Pas tij fshihet këshilltari i Metës Në 2017, një Fake-News shkaktoi jo pak trazira në politikën në vend, por që u sqarua për disa ditë. Bëhet fjalë për l
Kim dhe Kanye ngren padi 10 milion dollarëshe ndaj ish-truprojës: Deklarata të rreme Kim Kardashian dhe Kanye West kanë kërcënuar ish truprojën e tyre me një padi multi miliona dollarë-she, pasi ai i ekspo
Lazio reagon pas lajmeve se Strakosha është prekur nga covid-19: Janë të rreme Ditën e djeshme nëpër media ka qarkulluar lajmi se gardiani shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha është i prekur nga koron
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k