999 rezultate për

rreli

Plagosi me thikë dy vëllezër, arrestohet "i forti" i Burrelit Policia e Burrelit ka arrestuar një 28 vjeccar i cili ka plogosur me thikë dy vëllezër. Wshtë arrestuar shtetasi A.N.
Juliana e quan më të dobëtin në Eurovision, Federik Ndoci: Qytetare nderi e Burrelit (FOTO LAJM) Të shtunën mbrëma në "Shiko kush luan" ka qenë e ftuar ndër të tjerë edhe këngëtarja, Juliana Pasha. Ajo është pyetur
Ditë e zezë për futbollin shqiptar, shuhet trajneri rekordmen Ndahet nga jeta ish-futbollisti i Dinamos dhe Tirana, Shyqyri Rreli. Dita e sotme ka nisur me këtë lajm të keq për botën
Grabitje e madhe mes Burrelit, qytetarit i vidhen 15 mijë euro sa doli nga banka Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Burrelit. Burime për albeu.com bëjnë me dije se një person është grabit
Psikiatrja për frikën nga tërmeti: Truri, organi më i dëmtuar Qindra qytetarë braktisën banesat e tyre nga frika e lëkundjeve, ndërsa iu drejtuan hoteleve, fjetën në makinë apo dhe u
Enkel Demi: Kam një lajm për Plakun e Surrelit, nuk ia ka frikën njeri e jo më gazetarët! Nga Enkel Demi Që kur pllakosi zezona e këtij tërmeti, Plaku i Surrelit nisi ethshëm të kërkojë një shkaktar t
Dëshmia e kolonel Hados: Intrigat e Enverit me "tezat e zeza", si përfundova në burgun e Burrelit Publikohet dëshmia e panjohur e kolonelit Elami Hado, i cili pasi u diplomua me medalje ari në Akademinë Ushtarake “Frun
Makina nga Burreli aksidentohet në Fier, ndërron jetë 27-vjeçari Një 27-vjeçar nga Burreli humbi jetën në një aksident rrugor në Fier. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 08:40, në au
Rrokulliset trajleri në rrugën e Burrelit, shoferi kërcen nga makina në minutën e fundit (FOTO LAJM) Një trajler është përmbysur dhe është shkatërruar pasi ka dalë nga rruga në rrugën Burrel-Milot, pranë urës ss Ulzës, g
Pas një sherri, si u vra në Gjermani djali i policit nga Burreli Keidi Pasha 20 vjeç është vrarë me armë zjarri në Gjermani nga persona të paidentifikuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur
Banda e Gentian Dodës shoi familjen Dedja: 9 të vdekur, vrasjet e frikshme mes grupeve rivale të Burrelit (FOTO LAJM) Policia njoftoi sot se është arrestuar në Angli dhe sjellë në Tiranë Gentian Doda, një personazh mjaft i përfolur sëfund
Kapo i bandës së rrezikshme të Burrelit, kapet dhe sillet në Shqipëri Gentian Doda Gentian Doda, ish-pjestar i bandës së rrezikshme Kola në Burrel është sjellë në Shqipëri pas arrestimit pak kohë më parë
Daily Mail: Si hyri në Angli si "zotëri" i frikshmi i Burrelit (FOTO LAJM) Një operacion i mbajtur në sekret të plotë mes skuadrës së ekstradimeve në Londër dhe policisë shqiptare mundësoi arrest
Vasili pas shtyrjes së negociatave: "Urime të marrit të Surrelit" (VIDEO) Lidhur me vendimin për shtyrjen e negociatave, ka reaguar dhe ish-kreu parlamentar Petrt Vasili. Vasili shprehet se
Ky është shqiptari më i kërkuar në Europë Aktualisht, në listën e personave më të kërkuar në Europë janë 54 kriminelë. Ata e kanë fituar një vend në listën e
Nis protesta, Basha: Agai i Surrelit kaloi vijën e kuqe Vijon edhe sonte në ditën e 32-të protesta e banorëve të "Unazës së Re" në kryeqytet. Protestës së banorëve sot i është
U organizua nga "Babagjyshi", merr fund greva në burgun e Burrelit Në burgun e Burreli 18 prej të dënuarëve nisën një grevë urie, ku kundërshtonin kushtet e këqija në ambientet ku vuanin
Të dënuarit e burgut të Burrelit në grevë urie Të dënuarit që vuajnë dënimin në Burgun e Burrelit, së funmdi janë ankuar për kushtet e këqija në ambientet e këtij burg
U mbajt sekret, autori i masakrës në Mat tenton vetëvrasjen Autori i vrasjes së trefishtë në Mat ka tentuar t’i japë fund jetës në ambientet e burgut të sigurisë së lartë të Burrel
Skandal në Burrel, trajneri Nica kërcënohet me jetë Burreli ka arritur fitoren e parë në këtë kampionat. Matjanët mundën me rezultatin minimal Shënkollin e Lezhës, një