999 rezultate për

rrejshme

Thirrjet për ndihmë që befasojnë edhe zjarrfikësit e Londrës Statistikat e brigadës kundër zjarrit në Londër, tregojnë se që nga viti 2016, janë shpëtuar nga ngecja në tualet 650 pe
Menduh Thaçi: Të mbështeten projektet reale dhe jo të rrejshme Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubimin e saj në Sllatinë. Para një numri të madh të anëtarëve dhe simpatizan
A po destabilizohet Maqedonia?! Kryeministri i Bullgarisë Boyko Borisov ka deklaruar përpara Këshillit të Sigurimit se ka informacione se po tentohet de
Gruevski sfidon Zaevin: Buzëqeshja juaj e rrejshme do të prishet ditën e zgjedhjeve (VIDEO) Lideri i VMRO-DPMNE-së, ish-kryeministri Nikolla Gruevski, doli para mediave në një konferencë të jashtëzakonshme nga se
Mjeku Jusuf Ulaj përgënjeshtron mediat: Asnjë objekt në trupin e zonjës Haxhiu (FOTO LAJM) Pas demantimit të portalit Indeksonline, i cili publikoi një foto të rrejshme, sot Gazeta Express ka publikuar një fotog
‘Martesa e Bill dhe Hillary Clinton është e rrejshme’ Eksperti i Shërbimeve Sekrete, Robert Kessler ka thënë se martesa mes Hillary dhe Bill Clinton është krejtësisht e rrejs
VMRO dhe BDI plan për një "armiqësi të rrejshme" Javën e kaluar përfaqësues të BDI-së kanë mbajtur një takim sekret me përfaqësues të VMRO-DPMNE-së. Në kuadër të këtij "
Rikujtojmë fjalimin e 4 prillit të Angellov: Janë paguar 2 milion euro që UÇK e rrejshme të vrasë policë Me datë 4 Prill, në një fjalim të mbajtuar teksa protestonte para RTVM-së, kryetari i partisë Dinjiteti, Stojançe Angell
Histori të rrejshme mbi depresione sociale nga Mazllam Mazllami Maqedonia, ky vend i vogël i Ballkanit, me strukturë multietnike të popullatës, kryqëzim kulturas
Ja video që tregon jetët e rrejshme në rrjetet sociale (VIDEO) Filmi i shkurtër "What's on Your Mind?/Çfarë ke në mendje?" i xhiruar nga Shaun Higton krahason dy botë, botën virtuale
Prorektori i miraton vëllait gradën e rrejshme akademike Qerim Qerimi i cili u zgjodh të premten në postin e ushtruesit të detyrës së prorektorit për çështje akademike në unive
Ja si i vodhi 680.706 denarë kumanovari 43-vjeçari nga Kumanova S.B. me kartela pagesore të rrejshme ka përvetësuar 680.706 denarë. Policia kundër tij ka paras
Gashi: Rasti "Kiçina" më flagranti në shkeljen e të drejtave Tema e dytë në Kuvendin e Kosovës ka qenë pikërisht rasti "Kiçina". Për këtë rast mbajti fjalim edhe deputetja e Lëvizje
Mashtrimi, 13 arrestime në Shkup Policia e Maqedonisë ka arrestuar 13 persona të akuzuar për evazion fiskal dhe përfshirje në krim të organizuar. Grupi i
Daçiq kërkon lirimin e pjesëtarëve të MUP-it Ministri serb i Punëve të Brendshme, Ivica Daçiq, ka kërkuar nga zyrtarët e Bashkimit Evropian, lirimin e pjesëtarëve të
Një fitore e rrejshme Kosova ka pse të brengoset, me gjithë propagandën e zyrtarëve të vet: në shtator, Prishtina po hyn me të dy këmbët në ne
Kundrejt politikës së rrejshme morale Duhet shkoqur ta dimë se çfarë kërkoj unë nga politikani: në radhë të parë ai të spostohet nga fjala që mvesh gjykim dem
Akuzohen per deshmi te rrejshme kunder UCK-se Policia e Kosovës ka konfirmuar për Radio Kosovën se tre serbët e arrestuar të enjten në &