999 rezultate për

rreh

Maqedonsi rreh rëndë një shqiptar nga Likova në burgun e Kumanovës? Në stacionin policor në Kumanovë, një i punësuar në burgun “Kshanje” në Kumanovë ka denoncuar se ka ndodhur shkelje e re
E pazakontë! Gruaja shqiptare në Gjermani rreh me kabllo bashkëshortin në sy të fëmijëve (VIDEO) Pamje të pazakonta janë bërë hit në internet ku një grua me origjinë shqiptare por që jeton në Gjermani, dhunon me kabll
"Shko në shtëpi e mos e zgjat", Rama i hakërrehet të moshuarve në rrugë me këmbë e duar (VIDEO) Kryeministri Edi Rama duket se ka vendosur që të shohë personalisht nëse masat e marra po zbatohen. Pikërisht për kët
E talli në Facebook, ish-kampioni i botës e fton dhe e rreh në ring (VIDEO) Ish-kampioni i botës në boks, Gavin Rees, e ftoi në ring dhe e rrahu një burrë i cili e kishte kritikuar atë në rrjetin
I doli në mbrojtje të ëmës pasi po dhunohej nga i ati, shqiptari rreh dhe të birin Policia italiane e Compagnia di Riccione ka arrestuar një shqiptar pasi ushtroi dhunë në familje. 50 vjeçari është n
Plas sherri në zyrën e postës, ish-punonjësi i hakërrehet drejtorit se e hoqi nga puna Një ditë më parë në Vlorë ka ndodhur një konflikt fizik në zyrën postore. Burime për mediat bëjnë me dije se një ish
E ëma e rreh për vdekje pse kishte bërë rrobat pis, i ati e varros në pyll 5-vjeçarin Nëna vret djalin 5-vjeçar, babai e gropos në pyll/ Zbulohet skema e ngjarjes makabër. Çfarë tha i mituri pak muaj para v
U vonua duke parë ndeshjen me shokët, gruaja rreh burrin në Tiranë Duket se jo vetëm gratë dhunohen nga burrat, por edhe burrat nga gratë. Edhe pse raste të tilla janë shumë më të rralla,
Shkojnë për t’i ardhur në ndihmë, shqiptari rreh me grushta punonjësit e ambulancës Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në shtetin fqinj të Italisë. Një 44 vjeçar shqiptar u arrestua mbrëmjen e së di
"O plehrë, o legen", Graciano Tagani humb toruan dhe rreh gazetarin (VIDEO) Një video e publikuar nga moderatorja e "Thumbon", Aulona Musta tregon balerinin Graciano Tagani, teksa qëllon me shpull
Burri rreh ish-gruan në sy të fëmijëve të mitur, tenton t'i verë zjarrin banesës Një grua është dhunuar nga ish bashkëshorti në sy të fëmijëvetë mitur. Pasi e ka dhunuar, bashkëshorti ka tentuar t'i ve
10 fakte interesante për zemrën: E qeshura na zgjat jetën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Tha se e dhunuan aktorët e Teatrit, Kastriot Çipi i hakërrehet keq Laert Vasilit (VIDEO) Aktori Laert Vasili postoi njw video tw prerw me tw cilwn pretendonte se është dhunuar fizikisht nga disa aktorë pjesë e
Rreh të fejuarën në mes të rrugës, arrestohet 38-vjeçari shqiptar Një shqiptar, 38-vjeç, është arrestuar në Greqi, pasi ka kërcënuar dhe ka rrahur brutalisht në mes të rrugës të fejuarë
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Video që po urrehet në Madrid, Hazard kapet mat: Dua të rikthehem te Chelsea (VIDEO) Eden Hazard nuk po shijon në maksimum kohën e tij te skuadra e Real Madridit. Ai ka vuajtur jo pak këtë vit të parë me m
Cakaj i "hakërrehet" Vuçiçit: Skandaloze propaganda e Millosheviçit Dënimi me dy vite burg i ish-ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal, Ivan Todosijeviq nga Gjykata e Prishtinës k
Të riut në Elbasan i del situata jashtë kontrollit, rreh mjekun Policia e Elbasanit ka arrestuar një 32-vjeçar pasi në gjendje të dehur ka goditur një mjek. Shtetasi A. K., banues n
Shqiptari në Greqi rreh gruan dhe vajzën 13-vjeçare me grushta në fytyrë Një 35-vjeçar shqiptar është arrestuar në Volos pasi ka rrahur me grushta gruan dhe vajzën e tij adoleshente. Gjithç
Trajneri i ekipit shqiptar, rreh fëmijët: Pisa, s’ju vjen turp (VIDEO) Një video tronditëse po qarkullon në rrjetet sociale, ku duket një nga trajnerët dhe pjestarët e stafit teknik të ekipit