999 rezultate për

rregulluar

Në Kosovë gjendet një shishe Coca-Cola e vitit 1979 (FOTO LAJM) Një qytetar i Lipjanit është habitur kur nga dheu që mori për ta rregulluar oborrin e shtëpisë së tij, doli një shishe e
Mos guxoni ta rregulloni shtratin në mëngjes se e pësoni Krevati i parregulluar është shumë më i shëndetshëm se ai i cili është i rregulluar sikur në depot e popullarizuara, sep
Ky aktor u bë drejtor, por dhëmbët i la pa rregulluar (FOTO LAJM) Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bykyku kanë qenë tre aktorët më të komentuar së fundmi për emisionin që ato do të sjell
Roma mbyll dosjet me UEFA-n, Inter nuk bind Tani mund të themi se Roma është në rregull me gjykimin e çështjes “Fair-play” financiar nga UEFA. Ekipi kryeqytetas
Njihuni me kampionin që ka rregulluar snajperat e UÇK-së Qysh në fëmijëri u përball me një jetë të vështirë përplot me brenga dhe vuajtje familjare, mirëpo kjo nuk e ndali Ali P
Si të humbni peshë duke rregulluar oraret e ushqimit Termi krono-dietë është përdorur për herë të parë në vitin 1992 nga studiuesit italianë Mauro Todisco dhe Paolo Marconi
Gafat e Rudina Magjistarit skanë të ndalur! (FOTO LAJM) Rudina shquhet për elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj skenike, me çka ka arritur të lërë gjithmonë një përshtypje të mi
Çifti zviceran prish martesën për t’i "rregulluar" letrat Zenunit dhe Bukurijes nga Kosova Pothuajse tridhjetë vite ka zgjatur martesa e lumtur e çiftit zviceran Yolanda dhe Werner A. nga Neckertali i Zvicrës.
Partitë: Listës serbe jo kryeparlamentarin Kërkesa e Listës Serbe që të marrë postin e kryetarit të Kuvendit me kusht që ta përkrahë formimin e Qeverisë së re nuk
Qytetarët i shkruajnë në Facebook, Veliaj reagon duke rregulluar semaforin (FOTO LAJM) Kërkesa e një qytetari në Facebook ndaj Veliaj për semaforë të rinj pranë Ministrisë së Jashtme ka gjetur zgjidhje.
Vdes ish-ministri, ra nga kati i shtatë duke rregulluar lulet e së motrës në Durrës Update- Mësohet se viktima është Vladimir Hysi, i cili ka mbajtur postin e Ministrit të Rendit Publik, nga 18 dhjetori i
3 mënyra kreative për të rregulluar pecetën e tryezës në kohë festash (VIDEO) Festat janë më afer se kurrë dhe shumica prej nesh po planifikojnë dhe ku do i kalojnë ato. Dhe duke qënë se jemi në
Wisner: Jam i zhgënjyer me ngecjet në Kosovë Diplomati amerikan dhe ambasadori, Frank Wisner, ish-përfaqësues i presidentit të SHBA-së në negociatat për statusin e K
Ja si duken yjet e famshëm botëror pasi kanë rregulluar dhëmbët (FOTO LAJM) Buzëqeshja është një armë e fuqishme, aq më tepër për këta personazhe që njihen në mbarë botën. Dhëmbët e tyre shkëlqejn
A duhet rregulluar krevati në mëngjes? Rregullimi i krevatit është një ndër detyrimet që kemi secili nga ne. Gjatë rutinës sonë normale pas ngritjes nga kreva
Pija ideale për të rregulluar sheqerin në gjak Çajin e gjelbër, është një pije që është i njohur për një sërë efektesh të shëndetshme për organizmin tonë. Nëse ne do t
Sonic Boom! Kinezi shënon nga 30 metra (VIDEO) Në ndeshjen e divizionit të parë kinez mes tra Changchun Yatai e Dalian Aerbin, mesfushori i skuadrës mike gjen golin e
Edhe sociologët dhe psikologët do të duhet të japin provimin e shtetit Tashmë edhe sociologët dhe psikologët do të duhet që të japin provimin e shtetit pasi do të cilësohen si profesione të r
Kombinime perfekte për të rregulluar aparatin tretës Mjalti, i cilësuar si një element shumë i mirë ushqimor, këshillohet të konsumohet që në orët e para të ditës. Që aparat
Ivanov: Ndërtojmë Maqedoninë e suksesshme Kandidati për president nga partia VMRO-DPMNE, Georgie Ivanov është shprehur se vota ndaj tij do të thotë një votë për n