999 rezultate për

rregullt

United kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës (VIDEO) Manchester Unitedi ka siguruar biletën për në gjysmëfinale të Europa League vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e rregullt p
Rrëfehet 57-vjeçari: E mora gruan nga Kalaja e Dodës, më zhdëpi në dru Një histori e dhimbshme po zhvillohet në “Emisionin me zemër të hapur” në News 24, historia e 57-vjeçarit nga Sukthi i D
Testohet vaksina kundër HIV/Aids, e suksesshme në 5 pacientë Trajtimi, i zhvilluar nga hulumtuesit shkencorë në Spanjë, u dha mundësi pacientëve të ndalojnë marrjen e rregullt të i
Revolucion në futboll, penalltitë si në tenis IFAB, struktura ligjore me autoritetin për të ndryshuar rregullat e futbollit, po mendon që të ndryshojë rregullat e pe
SHOKUESE/ "Mësuesi i gjeografisë na fliste për tema seksi dhe bënte veprime të çrregullta" “Mësuesi i gjeografisë na fliste edhe për tema seksi në orën e mësimit”. Kjo ka qenë deklarata e nxënëseve të klasës së
Partizani-Tirana/ Goli i parë i parregullt, Malota ishte jashtë loje (FOTO) Renato Malota i dha avantazhin Partizanit në derbin e kryeqytetit në minutën e 12 të ndeshjes por në rrjetet sociale ka
MOVIOLA/ Barcelonës iu mohua një gol i rregullt, shihni pamjet (VIDEO) Polemika të shumta pas ndeshjes mes Betisit dhe Barcelonës. Katalanasit pretendojnë në fakt me të drejtë se u është mohu
KSHZ: Janë marrë të gjitha masat që zgjedhjet në Maqedoni të jenë të rregullta Në prag të zgjedhjeve parlamentare që do të mbahen ditën e diel, më 11 dhjetor në Maqedoni, Komisioni Shtetëror i Zgjedh
Energjia, ja kategoritë që iu falet kamatëvonesa Në bazë të aktmarrëveshjes që kanë me OSHEE-në, të paktën 35 mijë familjarë, mes të cilëve kategori në nevojë, do të për
Shmanget tragjedia, biznesmeni u lye me benzinë pasi e ndaloi policia Një biznesmen në Kuçovë ka tentuar që ti vërë flakën vetes, ndërsa ai ishte ndaluar nga ana e policisë për shkaqe që end
Takim Zaev-Zhbogar: Në dhjetor zgjedhje të rregullta dhe qeveri demokratike Kryetari i LSDM, Zoran Zaev i shoqëruar nga nënkryetarja Radmila Shekerinska, sot në pasdite është takuar me shefin e De
Tim Kaine mbron Clinton, "Ishte keqinformuar për informacionet e klasifikuara" FBI ka akuzuar Klinton për përdorimin e një emaili privat kur ishte Sekretare e Shtetit nga viti 2009 deri në vitin 2013
Spapovski: Më 11 dhjetor duhet të ketë zgjedhje të rregullta Oliver Spasovski, ministri i sapoemëruar i Punëve të Brendshme në Qeverinë teknike, sot pas zgjedhjes në Kuvend porositi
Ja si mund të parandalohen sëmundjet e trashëguara Sëmundjet e trashëguara, ose sëmundjet gjenetike, janë sëmundje që transmetohen nga njeri brez në tjetrin. Sëmundjet
Studim/ Pirja e kafesë çdo ditë nuk dëmton aspak shëndetin Studimi më i ri favorizon shumë konsumuesit e kafese pasi sipas studimit pirja e rregullt e kafesë nuk çon në rrahje të
Sëmundja e gjumit, shkaktarët e saj Një dukuri e pazakontë po ndodh në popullsinë që ndodhet mes Kazakistanit dhe Rusisë. Në këtë hapsirë gjeografike nj
Kosova pa targa të rregullta, qytetarët marrin targa të përkohshme “MPB e Kosovës, sqaron se aktiviteti i prokurimit ka qenë i shpallur në KRPP me datën 17.08.2015, sipas procedurës së h
Studenti i UP-së, që bën shkencë më shumë se profesorët Një 20-vjeçar që sapo ka përfunduar studimet e nivelit bachelor (studimet bazike) në Inxhinieri Kompjuterike në Universi
Flasin dëshmitarët për grabitjen në Rinas: Ja si dukeshin tre autorët Dëshmitarë të ndryshëm të grabitjes në Rinas kanë dhënë detaje për ndërtimin e identikiteve të tre autorëve që janë ende
Zaev – Selmani: Pa media të lira nuk ka kushte për zgjedhje demokratike Kryetarit të LSDM-­së, Zoran Zaev dhe kryetarit të Shoqatës, Naser Selmani, me nismën e Shoqatës së Gazetarëve të Maqedo
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së