999 rezultate për

rregullisht

Studim: Ata që pinë çaj rregullisht, kanë tru më të shëndetshëm Konsumuesit e rregullt të çajit kanë një tendencë të kenë tru më të shëndetshëm sesa ata që nuk e bëjnë një gjë të tillë
Po shënon rregullisht, PSG merr vendim për Icardin I kanë mjaftuar vetëm 10 ndeshje në të cilat ka shënuar 9 gola, 5 në kampionat dhe 4 në Champions për të fituar zemrat e
Rashica lë pas dëmtimin, stërvitet rregullisht me Werder Bremen (VIDEO) Milot Rashica i cili vuajti një dëmtim duke i munguar Kosovës në dy ndeshjet e Euro 2020 ndaj Cekisë dhe Anglisë, prej n
Ju dështojnë gjithmon dietat? Këto janë gabimet që bëni rregullisht Sipas Centers for Disease Control and Prevention, obeziteti, po shndërrohet në një nga problemet më shqetësuese për shoq
Braçe dëshmoi se "Tajvanit" ju vu kyçi, biznesi vijon rregullisht aktivitetin (FOTO LAJM) Zv.kryeministri Erion Braçe njoftoi mbrëmjen e djeshme, se kompleksi Tajvan në zemër të Tiranës është mbyllur nga shteti
Dhunonte dhe kërcënonte gruan rregullisht, arrestohet shqiptari në Itali Një shqiptar është arrestuar nga Policia italiane, nën akuzën e dhunës në familje. Sipas mediave përtej Adriatikut, i
Çmendet moti në SHBA, reshje të dendura Bore (VIDEO) Është data 21 maj dhe bora ka mbuluar tokën e Denverit. Dhe nuk po flasim për një pluhur të lehtë, por rreth gjashtë
Vdekje misterioze e modeles që merrte pjesë rregullisht në orgjitë e Berluskonit Autoritetet italiane njoftuan se po e trajtojnë si vrasje rastin e vdekjes së modeles marokene Imane Fadil, e cila ishte
Flet agjenti i Hysajt: Mund të largohet nëse nuk luan rregullisht Agjenti i Elseid Hysaj e ka deklaruar se lojtari ka tentuar të shkojë te skuadra e Chelseat gjatë verës, megjithatë n
Chelsea huazon Cahill në Janar Klubi Chelsea do me shumë mundësi do ta largojë Kapitenin Gary Cahill. Mbrojtësi në ndeshjen e fundit ndaj Everton nuk u
Nëse ju bien flokët rregullisht shkoni me vrap dhe vizitoni një mjek Meshkujt të cilëve u bien flokët apo u thinjen në një moshë të re janë pesëfish më të prirur të rrezikohen nga sëmundjet
Messi stërvitet para përballjes kundër Interit (FOTO LAJM) Një supersfidë do të luhet mbrëjen e nesërme në “San Siro” mes Interit dhe Barcelonës. Teksa vëmendja në këtë moment
Kaq shpesh duhen pastruar sendet shtëpiake Pastërtia në shtëpi është e rëndësishme aq sa dhe proceset e tjera. Ju mendoni që keni shtëpi të pastër, por në fakt ka
Pjeshka është frut magjik, çfarë ndodh nëse e konsumoni rregullisht Pjeshka ky frut që konsiderohet si simboli i jetëgjatësisë në Kinë, ka origjinën e vet në këtë vend ku është kultivuar p
Udhëtimi na ndihmon të menaxhojmë stresin dhe emocionet negative Ndonjëherë ne vetëm duam të ikim sa më larg nga një vend. Udhëtimi nuk është gjithmonë për të parë vende të reja. Ndonjë
E la shtëpinë me qira, pronari përballet me gjëmën 12 vite më vonë (FOTO LAJM) 56-vjeçari britanik do të mendohet shumë tashmë që t'a lëshojë me qira banesën e tij pas asaj që përjetoi me qiraxhiun e
Mesfushori i kombëtares stërvitet veçmas, grupi vazhdon rregullisht stërvitjen Shqipëria ka kryer sot dy seanca stërvitore para miqësores me Turqinë që do të luhet më 13 nëntor në Antalia Skuadra
Votimi vijon rregullisht edhe në Shuto Orizare Edhe qytetarët e Komunës së Shuto Orizarës kanë vijuar të votojnë dhe ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre të votës. An
“Dua të largohem nga Barcelona” Mesfushori portugez, Andre Gomes është një nga lojtarët më të kritikuar në Barcelonë, pas paraqitjeve të dobëta në sezon
Efektet negative të kondicionerit Kondicionerët janë mbledhës të vërteta të baktereve dhe viruseve, nëse nuk mirëmbahen rregullisht dhe në mënyrë të drejt