999 rezultate për

rregulli

Habit stilisja, thyen rregullin e artë teksa shfaqet në publik (FOTO LAJM) Ajo është një nga emrat më të rëndësishëm në botën e modës. Stilistja Victoria Beckham kujdeset që në çdo dalje të saj n
Rregulli i Fair Play Financiar mund hiqet nga UEFA FFP (Faur Play Financiar) i vendosur nga UEFA për të mos lejuar skuadrat të shpenzojnë më shumë se kapitali i tyre. K
Të ka ftuar për darkë, mëso çfarë duhet të eleminosh nga menyja Më në fund erdhi dita për të shkuar në restorant si çift. Pikëpyetja e parë është çfarë do vesh dhe pas kësaj çfarë duhe
Çmendet moti në SHBA, reshje të dendura Bore (VIDEO) Është data 21 maj dhe bora ka mbuluar tokën e Denverit. Dhe nuk po flasim për një pluhur të lehtë, por rreth gjashtë
Kujdes, të jetuarit vetëm mund tju sjellë çrregullime mendore Të rriturit të cilët jetojnë vetëm kanë më shumë gjasë që ta kenë të njëjtin çrregullim mendor, duke përfshirë ankthin d
JLo thyen rregullin e kohës, vazhdon të duket si një 20 vjeçare (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është parë në mbrëmjen e kaluar me një dalje me shoqërinë. Si zakonisht, Jennifer kishte me bollëk çfa
Nga kjo "lule" e mrekullueshme rrjedh jetë (FOTO LAJM) Trupi i njeriut është i krijuar në mënyrë perfekte ku çdo qelizë ka të mirëpërcaktuar funksionin e saj duke mos dalë nga
Ngrënia e thonjve tregon diçka rreth karakterit tuaj, zbulojeni Kur thonjtë janë të dobët dhe këputen shpejt ato na bezdisin duke u kapu nëpër bluza dhe për më tepër dora jonë nuk duke
Vdekje misterioze e modeles që merrte pjesë rregullisht në orgjitë e Berluskonit Autoritetet italiane njoftuan se po e trajtojnë si vrasje rastin e vdekjes së modeles marokene Imane Fadil, e cila ishte
Ermali dhe Ami paskan thyer rregullin kryesor në një dasmë Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim ndër më të pëlqyerit nga publiku. Ata k
PSG mund të shes Neymarin te Real Madrid PSG do të detyrohet që të shesë disa lojtarë në verë, në mënyrë që ta rikthej bilancin pozitiv në rregullin financiar.
Flet agjenti i Hysajt: Mund të largohet nëse nuk luan rregullisht Agjenti i Elseid Hysaj e ka deklaruar se lojtari ka tentuar të shkojë te skuadra e Chelseat gjatë verës, megjithatë n
Sejko thotë se "fundosja" e euros është normale Guvernatori Gent Sejko deklaroi se për momentin Banka e Shqipërisë nuk do të ndërhyjë në tregun valutor. Guvernatori
A ekziston rregulli i 5-sekondshit? Flasin ekspertët Sipërfaqe të ndryshme të tokës përmbajnë mikrobe të shumëllojshme. Por edhe vetë ushqimet nuk janë të siguruara nga kjo
Chelsea huazon Cahill në Janar Klubi Chelsea do me shumë mundësi do ta largojë Kapitenin Gary Cahill. Mbrojtësi në ndeshjen e fundit ndaj Everton nuk u
Nëse ju bien flokët rregullisht shkoni me vrap dhe vizitoni një mjek Meshkujt të cilëve u bien flokët apo u thinjen në një moshë të re janë pesëfish më të prirur të rrezikohen nga sëmundjet
Messi stërvitet para përballjes kundër Interit (FOTO LAJM) Një supersfidë do të luhet mbrëjen e nesërme në “San Siro” mes Interit dhe Barcelonës. Teksa vëmendja në këtë moment
Rregulli i ri i Botërorit i vjen në ndihmë Shqipërisë Katari është vendi ku do të zhvillohet Botërori i vitit 2022. Për herë të parë të këtij kompeticioni madhështor, kampion
Haradinaj nis ditën me raki të dalë direkt nga kazani (FOTO LAJM) Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka shfrytëzuar rastin që këtë ditë fundjave ta kalojë me fa
Qepa ndihmon në rregullimin e nivelit të sheqerit në gjak Numri i rasteve të diabetit të tipit 2 po rritet me shpejtësi, dhe sa i përket sëmundjes së rëndë, e cila kërkon terapi