999 rezultate për

rregullat

Rregullat për karantinën mund të forcohen: Burg deri në 15 vjet Rregullat për ruajtjen e distancës sociale mund të ashpërsohen. Deputetet e mazhorancën, Eglantina Gjermeni dhe Klotilda
Karantina, 97 persona thyen rregullat e qeverisë Gjatë natës së kaluar 08/09.04.2020 në mbarë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut 65 personave u janë dhënë v
Basha i "thyen" rregullat Ramës: Filmohet mes Tiranës në orët e mbrëmjes (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka "thyer" masat e kryeministrit Rama dhe ka dalë jashtë banese jashtë orarit t
Basha me maskë në supermarket, si i respekton rregullat kreu i PD-së (FOTO LAJM) Prej javësh shqiptarët po rrinë mbyllur ndërsa leje-daljet për pazar janë vetëm për një person të familjes. Këtë rreg
Tottenham thyen rregullat e karantinës, stërvitet në një park në Londër (VIDEO) Fotot dhe videot e Jose Mourinhos me 3 lojtarë duke u stërvitur në një park në Londër janë bërë virale në rrjetet social
Sherr mes fqinjve, dy vëllezërit thyejnë rregullat e karantinës dhe bëjnë për spital babë e bir Edhe pse të karantinuar, dhuna nuk është mundur të shmanget në qytetin e Peshkopisë, ku një person ka mbetur i plagosur.
"I kemi thyer rregullat", Robert Berisha zbulon se çfarë ka ndodhur gjatë karantinimit Në emisionin e mëngjesit, ‘Ora shtatë’ në ekranin e ‘Klan Kosova’, këngëtari Robert Berisha ka treguar se si e ka kaluar
Bashkia dorëzohet me thyerjen e rregullave nga qytetarët: Kjo është çmenduri! "Ne nuk mund të lejojmë që disa persona të papërgjegjshëm të na marrin në qafë të gjithëve për shkak të papërgjegjësisë
Theu karantinën, ylli i Schalke 04 merr një gjobë të majme nga klubi Amine Harit prishi qetësinë e Schalkes në këtë kohë të vështirë të COVID-19. Futbollistët e klubit gjerman duhet të qënd
Rama nuk heq dorë, paralajmëron burg për ata që nuk zbatojnë rregullat pas të hënës Kryeministri Rama ka paralajmëruar se nga e hëna do të nisin të zbatohen masa të reja ndëshkimore për personat që nuk re
Ku i kanë maskat e dorezat? Rama thyen rregullat "live" kur i afrohet gazetarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme Kryeministri Edi Rama ishte në një lidhje live me emisionin Opinion, ku foli rreth situatës së koronavi
Pas aksidentit, Boateng gjobitet edhe nga Bayern Munchen Mbrojtësi gjerman i Bayern Munchen, Jerome Boateng, ka thyer rregullat e izolimit për shkak të Koronavirusit dhe ka dalë
Gjermania nuk heq dorë nga COVID-19, Merkel zgjat pezullimin e kontakteve mes njerëzve Qeveria gjermane dhe landet federale kanë rënë dakord të zgjasin kufizimet ekzistuese të kontakteve deri më 19 prill. U
Nuk pyet për shtet, deputeti Kujtim Gjuzi sfidon sërish Ramën (VIDEO) Deputeti Kujtim Gjuzi deri tani ka treguar hapur se nuk frikësohet aspak nga korona e as nga shteti. Këtë herë ai ka
"Ua bëj hallall mallkimet", Rama paralajmëron ndëshkime për ata që nuk respektojnë rregullat (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetin social “Facebook” ku tregohet si do të funksionojë me lejet për
"Duke djegur koronavirusin", Kujtim Gjuzi thyen rregullat e karantinës? (FOTO LAJM) Të gjithë në karantinë e të izoluar, përveç Kujtim Gjuzit. Në këto ditë pandemie botërore ku njerëzit po luftojnë me
Muriqi: Ju lutem izolohuni, së bashku do ta kalojmë edhe këtë situatë (VIDEO) Edhe Vedat Muriqi kërkon nga qytetarët që t’i zbatojnë rregullat dhe të qëndrojnë në shtëpi në këto ditë krize kur koron
Rrënjët e futbollit, e shpiku Kina apo Britania? (FOTO LAJM) E vërteta Britania, kundër Kinës për të zgjidhur dilemën se cili shtet e shpiku futbollin. Një argumentim me fakte hi
Neymar thyen rregullat kundër koronavirusit, çfarë bëri këtë herë lojtari (FOTO LAJM) Neymar ishte një nga lojtarët më të kritikuar para pak ditësh, kur vendosi të largohej nga Franca në drejtim të Brazilit
Tayna sapo theu rregullat e karantinës? (FOTO LAJM) Qeveria e Kosovës ka anuluar prej ditësh fluturimet nga SHBA, por duket se kjo nuk e ka ndaluar Taynën të kthehet në sht