999 rezultate për

rregulla

"Mos u përpiq të mbash dikë që nuk iu do më", 4 rregullat e arta të dashurisë Dashuria jo gjithmonë përfundon në lidhje… Jeta është mjaftë e vështirë, dhe do të ishte shumë më lehtë nëse do të ki
Kini kujdes! Greqia ashpërson masat anti-covid, mësoni rregullat e reja të kalimit në Kakavijë Greqia është një ndër vendet fqinje që ka shtrënguar masat anti-covid në përpjekje për të ngadalësuar infektimet e reja.
Italia zgjat kufizimet për udhëtimet, zbulohen rregullat e reja të miratuara së fundmi Qeveria italiane ka zgjatur ndalesën për udhëtimet jo të domosdoshme në mes të 20 rajoneve të këtij shteti deri më 27 ma
Sportiv krah guras, Nard Ndoka kapet "mat" në kundërshtim me rregullat anti Covid (FOTO LAJM) Ish-deputeti dhe kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, është fotografuar pak ditë më parë. Ai ishte në shoqër
Mund të ketë thyer rregullat e izolimit, Aubameyang nën hetim Artisti spanjoll i tatuazheve, Alejandro Nicolas Bernal prezantoi pak ditë më parë një tatuazh të bërë në dorën e kapite
Policia nuk kursehet, gjobiten rreth 2700 qytetarë për shkeljen e rregullave anti-Covid Gjatë fundjavës janë ndëshkuar me ndëshkuar me masë administrative 2673 shtetastë cilët ka
Infektohet me koronavirus ministrja Evis Kushi Ministrja e Arsimit Evis Kushi është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vetë ajo nëpërmjet një postimi në rrjet
Valdete Daka pas votimit apel qytetarëve: Respektoni masat anti-COVID Në Kosovë prej orës 07:00 të mëngjesit ka nisur procesi i votimit për zgjedhjet parlamentare. E para që ka votuar, k
Ashpërsohen masat, kaq qytetarë u gjobitën sot pasi thyen rregullat anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 1289 qytetarë që nuk kishin vendosur maskat mbrojtëse.
Shkeli rregullat, KQZ gjobit kryebashkiakun Erion Veliaj Tashmë fushata ka nisur me vrull në të gjitha akset politike që nuk humbasin kohë, por përpiqen me çdo kusht si asnjëher
Rama bën paralajmërimin e fortë: Do rrisim gjobat për ata që shkelin rregullat e antiCOVID Kryeministri Edi Rama njoftoi së në ditët në vijim do të rriten gjobat për të gjitha ata që shkelin masat anti-Covid.
FIFA ndryshon rregullat: Klubet duhet t'i lirojnë futbollistët për kombëtaret Shtëpia më e madhe e futbollit botëror, FIFA ka bërë sot rregulla të reja, të cilat çlirojnë klubet gjatë pandemisë COVI
Eliona thyen "rregullat", publikon për herë të parë partnerin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë dhe këtë lajm të bukur na e ka tregua
Çfarë po ndodh me Whatsapp dhe pse njerëzit po "e braktisin"? Whatsapp ka njoftuar se ka shtyrë vendosjen e rregullave të reja të privatësisë deri ne maj të 2021-it, pasi do që përdo
Spiropali shkel rregullat me të dyja "këmbët", takon të moshuarit pa maskë e pa distancë Edhe pse thirrjet e tyre kundrejt popullit vijojnë në përditshmëri dhe nga Policia e shtetit gjobiten qindra qytetarë, d
Ashpërsohen rregullat për të hyrë në Europe, ambasadorët e BE vendosin kritere të reja Bashkimi Evropian ka fuqizuar rregullat e tij për udhëtarët nga vendet që nuk janë anëtare të bllokut. Rregullat e re
Theu rregullat anti-covid, çfarë e "spiunoi" Ronaldon që policia italiane ngriti alarmin? Futbollisti i Juventusit, Cristiano Ronaldo po hetohet nga policia italiane për shkak të një udhëtimi që mendohet se e b
Zbulohet propozimi: Rregullat si do të bëhet provimi online për studentët Në prag të nisjes së sezonit të provimeve, Universiteti i Tiranës ka hartuar një propozim, manual për mënyrën si mund të
30 vjetori i bujshëm i Rita Orës, çfarë i ofroi restorantit që të thyente rregullat e Covid-19 (FOTO LAJM) Pak muaj më parë bëri bujë në mediat e huaja 30-vjetori i këngëtares së famshme, Rita Ora. Kjo për shkak se ylli pasi fe
Disa rregulla të familjes mbretërore që na mësojnë më shumë rreth jetës së tyre private (FOTO LAJM) Pavarësisht se është një nga familjet më të famshme në botë, ka ende shumë për të mësuar në lidhje me familjen mbretëror