999 rezultate për

rregull

Ermali dhe Ami paskan thyer rregullin kryesor në një dasmë Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim ndër më të pëlqyerit nga publiku. Ata k
PSG mund të shes Neymarin te Real Madrid PSG do të detyrohet që të shesë disa lojtarë në verë, në mënyrë që ta rikthej bilancin pozitiv në rregullin financiar.
Ndalohet reklamimi i barnave që jepen me recetë Ministria e Shëndetësisë ka ndaluar përmes një rregulloreje reklamimin e barnave përdorimi i të cilave bëhet vetëm me re
Pse migrena është shumë më serioze sesa e mendojmë Migrena mund të rrisë rrezikun për të patur rrahje të çrregullta të zemrës. Njerëzit që vuajnë nga migrena me simptoma v
Ish-arbitri spanjoll: Goli i Ajaxit ishte i rregullt Ajaxit iu anulua një gol në minutën e 38-të në ndeshjen e parë të 1/8 së finales kundër Real Madridit. Por, ish-arbi
Gol i parregullt në ndeshjen Ajax - Real Madrid (VIDEO) Ajax kaloi në avantazh ndaj Realit, por goli u anulua. Ai që e futi topin në rrjetë ishte mbrojtësi argjentinas, Tagl
Këto shenja të horoskopit vdesin të thyejnë rregullat Dashi Njerëzit e kësaj shenje duan të realizojnë gjithçka që kanë në mendjen e tyre. Ata nuk e durojnë dot që dikush t’
UEFA mund të ndryshoj këtë rregull në Champions League UEFA është duke e menduar përsëri ndryshimin aktual të formatit në garat e saj, Champions League, Europa League dhe Ligë
Fatmir Xhafaj del kundër PS-së: Deputetët janë shndërruar në kartona Ish-ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj pak minuta më parë ka shprehur një qëndrim kundër mazhorancës për sa i përket nd
Pranë ndryshimit historik, UEFA gati të rrëzojë këtë rregull Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s pritet të mblidhet ditën e nesërme në Romë, nga ku pritet të marrë edhe vendime të rëndësish
Rregulla të reja për azilantët në Gjermani, ndikon edhe te shqiptarët Agjencia e lajmeve, AFP dhe gazeta “Die Welt” citojnë një draft të Ministrisë së Punëve të Brendshme në Berlin: „Kush e
“Fotografoheni pa e ditur”, policia thirrje shoferëve Policia e Shtetit ka publikuar një video ku u bën thirrje drejtuesve të mjeteve që të respektojnë rregullat e qarkullimi
"Fast and Furious" në rrugët e Tiranës, radari kap mat shoferin (VIDEO) Policia Rrugore vijon kontrollet në rrugë me qëllim rritjen e parametrave te sigurisë rrugore dhe shmangien e aksidentev
Dimri i than dhe i dobëson, si t’i rregullojmë flokët Një ndër problemet kryesore që përballen shumë vajza e gra, janë flokët që rriten ngadalë, ose kanë pësuar rënie. Dis
Kryemadhi sulmon ministren nga Kosova: Ka rregulla, nuk bëhet orgji këtu Gjatë fjalës së mbajtur në parlament, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka shigjetuar Ministren e re të Arsimit, Besa Sha
Koret raciste, Federata ndryshon rregullat për episodet e shëmtuara Pas rasteve të fundit të koreve raciste në stadiumit italiane, ku “shënjestër” kanë qenë lojtarët me ngjyrë, e në veçant
Rregullat e reja për bashkim familjar në Itali Nëse keni bashkëshortin që jeton në Itali, për të mundësuar bashkimin familjar gjatë 2019 duhet të ketë të ardhura minim
"Mund të shkojë edhe më keq", policia ka një njoftim për ata që thyejnë rregullat Policia Rrugore nëpëmjet një videoja ka identifikuar shoferët teksa thyejnë rregullat e qarkullimit. Një një njoftim
Ka zgjidhje për gjithçka, këta njerëz rregulluan makinën në mënyrën më epike Asgjë nuk të bën më tepër me dhimbje koke se faturat e larta të mekanikëve për të të rregulluar makinën, por disa drejtu
VAR krijon sërish polemika në Spanjë Ndeshja e polemikave në “Estadio dela Ceramica”, ku spektaklin e dhuruar në fushë nga dy skuadrat e theu Undiano Mallenc