999 rezultate për

rralle

9 vjet nga vrasja e Gaddafit, infermierja serbe: Pse ishte një burrë i rrallë Sot shënohet përvjetori i 9-të i vdekjes së ish-liderit libian Muammar Gaddafi dhe si çdo 20 tetor, një impression vlerë
Trajneri i Veronës i "fiksuar" pas Kumbullës: Është fenomen, rrallë gjen futbollist si ai Verona barazoi pa gola ditën e djeshme ndaj Genoas, në sfidën e vlefshme për Serinë A. Pavarësisht tentativave të shu
Flokët gjithmonë e më të gjatë, Sara publikon foton e rrallë me Ledionin (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediav
Higuain shënon golin e parë në Amerikë, e bën si rrallë herë (VIDEO) Gonzalo Higuain ka shënuar golin e parë në Ligën Amerikane të Futbollit. Sulmuesi argjentinas ka realizuar një gol të
Merkato e rrallë në Madrid, u siguruan 200 milionë euro Një rikthim në shtëpi (Odegard) kundër afro 20 shitjeve dhe largimeve. E pabesueshme, por e vërtetë. Po, po. Po flasim p
Më puthje "të nxehta", Gjyste Vulaj publikon si rrallëherë foto me bashkëshortin (FOTO LAJM) Prej shumë vitesh ndjekësit nuk e lënë "në baltë" Gjyste Vualjn duke e ndjekur dhe mbështetur në të rejat e saj. Këng
2 vite nga dasma, Vilma Masha publikon foton e rrallë me partnerin (FOTO LAJM) 2 vite më parë, moderatorja e sportit Vilma Masha kurorëzoi në martesë dashurinë e saj shumëvjeçare me partnerin. Aj
Si rrallë herë, Enca hap zemrën: Rashë sërish në dashuri, mu thye zemra! (FOTO LAJM) Encës i është dashur që të qëndrojë prej disa ditësh në shtëpi, për shkak të një operacioni që ka kryer në këmbë. Kën
Për shkak të konteshës Sophie, rasti i rrallë që Kate humb qetësinë në publik (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, gruaja e Princ William, Kate Middelton është një ndër mbretëroret më strike te cila është e përpik
Bëhet baba për herë të dytë, Erion Isai i vendos vajzës emrin e rrallë (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Erion Isai, është bërë baba për herë dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të
1 në 160 milion njerëz, ky është grupi i gjakut më i rrallë në botë Vetëm 43 persona në botë e kanë grupin e gjakut Rezus nul ose invalid, një tip gjaku që është i ngjashëm me grupin e gja
E rrallë dhe e paharrueshme, dekolteja që nxori zbuluar Princeshë Dianën (FOTO LAJM) Pavarësisht vdekjes së saj të parakohshme, Princeshë Diana konsiderohet ende një nga gratë më elegante në botë Shumë
"Edhe pse vite më i vogël", Adelina Ismajli flet si rrallëherë për bashkëshortin (FOTO LAJM) Diva e muzikës Adelina Ismaili po jeton prej disa vitesh martesën e saj me Val Krasniqin, me të cilin ka edhe një djalë.
Publikon foton e rrallë nga fëmijëria, s'do ta njihnit kurrë Bes Kallakun (FOTO LAJM) Duket se rikthimi i nxënësve në bankat e shkollës ka bërë nostalgjikë ata që kanë kohë që e kanë mbaruar. E si pasojë i
"Suarez nuk mbron, fenomenët si Pirlo rrallë dalin trajnerë të zotë", Van Gal: Dikur kam qenë si Conte Si gjithmonë dëfryes, por edhe sivjet nuk mund të mungonte me vizitën e tij të përhershme në Itali, vend ku çdo vit kalo
Pamje e rrallë, mijëra zogj pushtojnë liqenin e Hencit (VIDEO) Fotografi Arian Mavriqi, kësaj radhe ka sjellë pamje tejet të bukura nga liqeni i Hencit në Fushë Kosovë. Ai ka publi
Si rrallëherë, Jonida Maliqi i kthehet ashpër komentueses që e quan "Tranvestit" (FOTO LAJM) Përtej gjitha të mirave që ka sjellë zhvillimi i teknologjisë dhe sidomos i rrjeteve sociale, duhet ta pranojmë se kanë
Gjendet raca më e rrallë e qenve për herë të parë pas 50 vjetësh Raca e qenve e njohur si "qentë e këndimit" nga Guineja e Re është parë përsëri në malet e Indonezisë pasi besohej se is
"Fjalimi i parë jo keq", Tahiri nxjerr videon e rrallë me fëmijët e tij (VIDEO) Ish ministri Saimir Tahiri ditën e sotme nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit momentete nga përditshmëria me fëmijët e
"25 vite me dashuri", Inva Mula ndan si rrallëherë foto me të birin (FOTO LAJM) Artistja e njohur e publikut shqiptar, Inva Mula ka ndarë së fundmi disa foto me djalin e saj Anthony, i cili duket se k