999 rezultate për

rralla

Dashuri si në përralla? E gjeni te personat e këtyre shenjave të horoskopit Demi Shenja që nuk e humbet kurrë durimin në dashuri dhe i kushton vëmendje çdo detaje tek partneri. Bricjapi Q
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
"Miss Kosova 1997", fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Pamjet e rralla, Agjenti "007" dhe partnerja shihen në publik bashkë (FOTO LAJM) Mund të thuhet se janë një nga çiftet, të cilët është mision i jashtëzakonisht i vështirë t’i fotografosh së bashku në p
U njohën kur punonte si asistente shitjesh dhe fitonte 9.5 paund! Kjo është historia si në përralla e Georginas dhe Ronaldos Ajo udhëton me avion privat, merr 80,000 paund në muaj dhe mban një unazë prej 615,000 paundësh në gisht. Por nëntë v
20 foto të rralla që tregojnë se bota fsheh plot çudira (FOTO LAJM) Në kohën që jetojmë, ku teknologjia ka avancuar shumë, mendojmë se kemi parë gjithçka, por nuk është kështu. Megjitha
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Me fustan të hapur dhe joshës, Elettra Lamborghini martohet si në përralla (FOTO LAJM) Të shtunën pasdite në Liqenin e Comos në Itali, Elettra Lamborghini dhe Afrojack, u betuan për dashurinë e tyre të përje
Dalin fotot e rralla, kur Ivanka Trump njihej vetëm si "goca e babit" (FOTO LAJM) Ivanka Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak se që prej zgjedhjes së të atit president i SH
Nga shtrati, Marina ndan momentet e rralla me Getoarin (FOTO&VIDEO) Në një ceremoni buzë detit, padyshim shumë të bujshme, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre në m
Monica Bellucci nuk i rezistonte dot Leonardo DiCaprios, dalin fotot e rralla (FOTO LAJM) Monica Bellucci, njihet si ikona e bukurisë femërore. Ajo është një prej grave më të bukura në botë, “titull” që vaz
23 vite nga vdekja e Princeshë Dianës, mediat e huaja e kujtojnë me fotot e rralla (FOTO LAJM) Data 31 gusht i kujton të gjithë ndjekësve të pallatit mbretëror humbjen tragjike të Princeshë Dianës 22 vite më parë.
Opozita rrëzon Gjukanoviçin, zgjedhjet e rralla në Mal të Zi Sipas rezultateve preliminare koalicionet opozitare në Mal të Zi kanë fituar 41 vota nga 81 sa janë në kuvendin e këtij
Pamje të rralla: Kur Messi ishte i ri dhe i lumtur te Barça, ja golat e tij më të mirë (VIDEO) Lionel Messi kërkon të largohet nga Barcelona aty ku u formua si futbollist profesionist. Por si çdo gjë e bukur e ka
Princeshat perfekte të përrallave, por si do të dukeshin me disa kile më shumë (FOTO LAJM) Ne njohim princeshat e përrallave për personalitetet e tyre të buta, fisnikërinë dhe trupat e tyre të përkryer të hollë.
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Pushimet e nxehta të viteve '80, fotot e rralla të yjeve në ishujt e Italisë (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, Capri ka tërhequr njerëzit të rëndësishëm në botë, që nga Mbretërit, yjet të Hollivudit, familje të pas
Pamje të rralla: Si bëheshin tatuazhet në vitet '30 dhe '70 (FOTO LAJM) Arti i tatuazheve ishte i zhvilluar edhe shekuj më parë, e teksa sot ka mekanizma të ndryshme për ti bërë ato, përmes zh
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO) Koronavirusi ka ndryshuar jo vetëm mënyrën e jetesës por edhe rregullat në botën e sportit Pikërisht ky virus kishte
Pushimet e nxehta të viteve '80, fotot e rralla të yjeve në ishujt e Italisë (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, Capri ka tërhequr njerëzit të rëndësishëm në botë, që nga Mbretërit, yjet të Hollivudit, familje të pas