999 rezultate për

rrahur

Ky është arbitri shqiptar që është rrahur më shumë nga tifozët, mban dhe stemën e FIFA-s Gjyqtari anësor që ka edhe stemën e FIFA-s, Denis Rexha, duket se është “preja” e preferuar e tifozëve. Në sfidën e djes
Del vendimi, Qumili ka rrahur të motrën Në maj të vitit 2016-të aktori Sevdai Radogoshi i njohur si Qumili ishte shoqëruar në polici pasi që dyshohej se kishte
Haradinaj tregon emrat e shqiptarëve që e kanë rrahur në burg Nënkryetari i OVL UÇK-së, Nasim Haradinaj, ka treguar për herë të parë emrat disa sshqiptarëve pjestar të UDB-së që e k
Nxënësit e Shkupit lenë nam, përleshen në autobus Disa nxënës të shkollës së mesme sot pasdite janë rrahur në autobusin numër 5 të Ndërmarrjes Publike të Komunikacionit d
Ronaldo kishte shkuar me pije të gazuar në stërvitje, Giggs gati për ta rrahur Periudha te Manchester United mund të themi se ka qenë me vendimtarja për Ronaldon duke iu referuar moshës, shkruan Alb
"Bandat e drejtorit të portit rrahën punonjësin..", Berisha nxjerr SMS Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një tjetër mesazh nga ata që ai i quan "qytetarët digjitalë" ku ndër të t
Del autopsia, shqiptari në Greqi nuk vdiq nga e rrahura e të birit Dy ditë më parë një ngjarje e rëndë nodhi në një familje shqiptare në Selanik, ku humbi jetën një 45 vjeçar. Siç u r
5 kundër 1, djalin e rrahin në mes të Kamzës (VIDEO) Një sherr masiv është filmuar ditën e sotme në Kamëz ku pesë djem kanë rrahur një djalë që ishte me dy vajza. Ata a k
Ke lidhje me burrin tim! Gratë rrahin dhe zhveshin kamarieren (FOTO LAJM) Një kamariere 22 vjeçare është marrë peng, çuar në pyllë, rrahur dhe më pas tentuar për t'u therur nga dy gra të tjera.
Rrahja e të dashurit dhe historia me një femër, flet Era Rusi (FOTO LAJM) Para disa kohësh, këngëtarja Era Rusi u përfol se është në lidhje me një femër. Ajo ka vendosur ti japë fund këtyre spek
Shqiptari arratiset për të rrahur ish të dashurën që e denoncoi Një 25-vjeçar shqiptar ka trodnidtur opinion në Itali, ku raportohet se ka thyer arrestin shtëpiak dhe ka dhunuar ish të
Xhandarët e Lleshit dhe policia private e Safet Gjicit rrahin studentët e UT (FOTO & VIDEO) Ka qenë e paprecedent ajo që ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në fakultetin e Drejtësisë dhe atë te Ekon
Shqiptari gjendet i rrahur keq brenda një makine të vjedhur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, pasi një shqiptar është gjetur i masakruar brenda një automjeti. Identiteti
"Është rrahur deri sa ka dhënë shpirt", dëshmia tronditëse e prindërve të Marvi Mihalit Sot në Gjykatën e Tiranës është zhvilluar seanca gjyqësore për vrasjen e të riut Marvi Mihali. Kujtojmë se Mihali u
"A të kanë rrahur në oborrin e shtëpisë?", Saimir Tahiri kapet ngushtë nga gazetari Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, mbrwmjen e djeshme ka qwnw i ftuar nw emisionin "Opinion", ku ndwr tw tjera ai u
"Xhuxhin-Supermen e kanë rrahur me shpulla, e kanë poshtëruar. E di gjithë Durrësi" Të forta janë akuzat dhe deklaratat që deputeti demokrat Edi Paloka ka bërë ditën e sotme ndaj Vangjush Dakos, duke thën
Rama sulet për të rrahur bastexhiun, video bën xhiron e internetit (VIDEO) Qeveria shqiptare ka hartuar një ligj e cila parashikon mbylljen e të gjithë pikave të basteve deri në 31 dhjetor 2018.
Komisari i "hekurt" Koseni: Si i kam rrahur të fortët e kohës nga Tan Kateshi tek Nehat Kulla “E vërteta është që atë Kateshin e kam rrahur. E kam rrahur para se ta dërgoja në qeli, që t’i thosha Elbasanit se sh
Zbardhen detajet për mësuesin trim që u mat me një nxënës Një profesor i gjimnazit në Podujevë e ka rrahur një nxënës në oborr të shkollës. Në stilin e boksierëve, Sabit Kopalla,
Khabib u sul për ta rrahur, shikoni reagimin epik të Drake Drake është fansi më i madh nga VIP-at i McGregorit dhe e ndjek thuajse në çdo ndeshje, megjithatë sonte ishte një natë