999 rezultate për

rrahmani

Rrahmani rreshtohet mes më të mirëve në Europë Amir Rrahmani është kthyer në një nga shtyllat kryesore të Kosovës, e cila vazhdon të mahnitë me ecurinë e saj mbresëlën
Amir Rrahmani shkëmben "puthje" me moderatoren e njohur (FOTO LAJM) Amir Rrahmani duket se ka shoqëri të mirë me moderatoren e njohur Leila Kraja. Rrahmani i cili është ndër futbollistë
Rrahmani i lumtur me fitoren e parë të Veronës në shtëpi Amir Rrahmani është shprehur i lumtur që ka mundur t’i ndihmojë Hellas Veronës ta arrijë fitoren e parë në shtëpi në Ser
Kosova, me Zhegrovën e Rashanin: Po Valon Berisha? Kombëtarja e Kosovës sot do të zhvillojë ndeshjen e radhës kundër Çekisë në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’.
Rrahmani: Mezi po pres fillimin e sezonit Në prag të sezonit të ri në Serie A, TuttoHellasVerona ka publikuar një intervistë me mbrojtësin kosovar, Amir Rrahmani.
Rrahmani zyrtarisht futbollist i klubit të Seria A Amir Rrahmani është edhe zyrtarisht futbollist i Hellas Veronës. Pasi i kreu vizitat mjekësore, mbrojtësi kosovar ka nën
Rrahmani firmos zyrtarisht për skuadrën e njohur Tashmë pothuajse e ardhmja e mbrojtësit të Kosovës, Amir Rrahmani vetëm se dihet. Rrahmani tashmë sa ka filluar t'i k
Rrahmani drejt Serisë A, të martën kryen vizitat mjekësore te klubi i njohur Qendërmbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani është shumë pranë kalimit te klubi i Veronës në Serinë A, teks
Asambleisti i Kadri Veselit dështon ta shpallë qytetar nderi Halil Kastratin Asamblistit të Kuvendit Komunal të Mitrovicës, Remzi Rrahmani, nga radhët e PDK’së, i ka dështuar sot propozimi i tij d
Një tjetër titullar do ti mungojë Kosovës për dy ndeshjet eleminatore Kosova me 7 qershor luan kundër Malit të Zi në Podgoricë dhe tri ditë më vonë udhëton në Sofje për tu ndeshur me Bullgar
Amir Rrahmani shënon gol të çmendur në Kroaci (VIDEO) Rrahmani ka shënuar tjetër gol në Ligën e Kroacisë. Jemi mësuar gjithmonë ta shohim duke shënuar pothuajse shumicën e
Rrahmani: Po të ishim një kombëtare, do t'i trembnim të gjithë Dinamo e Zagrebit ka fituar edhe këtë sezon titullin kampion në Kroaci. Pjesë e gjigandëve kroat, është edhe mbrojtës
2 futbollistët shqiptarë zgjidhen në formacionin e javës në Kroaci (FOTO LAJM) Kampionati kroat është një ligë ku mund të gjesh shumë futbollistë shqiptarë. Ata ia kanë dalë të marrin një vend në eki
Amir Rrahmani shënon gol në fitoren e Dinamo Zagrebit (VIDEO) Futbollisti Amir Rrahmani ka shënuar gol në Kroaci. Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, e ka gjetur golin në Ligën e
Formacionet zyrtare: Kosovë - Azerbajxhan (FOTO LAJM) Kosova do të zhvillojë ndeshjen më të rëndësishme deri më tani në Ligën e Kombeve kundër Azerbajxhanit në stadiumin "Fad
Rama përlot me fjalët për Rrahmanin: Pranë shtratit të spitalit Kryeministri Rama i është qasur në një formë tjetër çështjes së akuzave ndaj djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja
Çuni i Rrahmanit dhe çuni i Bashkimit Aparati propagandistik i qeverisë ka të paktën katër ditë që përpiqet t'i bëjë shqiptarët të besojnë se çuni i deputetit
Vazhdon keqpërdorimi i veturave zyrtare: Zv/ministri viziton Shqipërinë me dy vetura Keqpërdorimi i veturave zyrtare është një dukuri që ndodh tash e një kohë të gjatë. Janë të shpeshta raste kur me vetur
Mbrojtësi i Kosovës shpërthen ndaj komentarit shqiptar: Na quajtën tradhëtarë Amir Rrahmani ka shpërthyer kundër komentatorit të RTSH, Kosta Grillo , i cili ditën e djeshme deklaroi se ishte tifoz
Kërkohet arrestimi për ish-zv.ministrin e Kosovës Ish-zëvendësministri i Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, Qazim Rrahmani, që është duke u gjykuar për keqpërdor