57 rezultate për

rrahje

Rrahje mes nxėnėsve nė Tetovė e nė Shkup Disa tė rinj janė rrahur mes vetes mbrėmė nė Tearcė tė Tetovės dhe nė Shkup. MPB-ja ka njoftuar se rasti mė i rėndė ė
Rrahje mes tė rinjsh nė Tetovė, plagoset njė person Mbrėmė nė rrugėn JNA pranė kafeterisė "Imixh" rreth orės 20.20 minuta ka ndodhur njė rrahjes mes dy grupe tė rinjsh.
Rrahje me grushta nė Prizren, pėrfshihen edhe policė Nė njė lokal nė Prizren, nė rrugėn "Viliam Voker", rreth orės 02.35 minuta tė mėngjesit tė sotėm ka ndodhur njė rrahje b
Rrahje nxėnėsish nė gjimnazin "Zef Lush Marku" Njė rrahje masive ėshtė shėnuar mbrėmė nė Shkup nė orėn 18.30 minuta. Policia ka ndėrhyrė menjėherė pėr tė ndalur ndo
Lahi Brahimaj pėrfshihet nė rrahje brutale Lahi Brahimaj mėsohet se ėshtė pėrfshirė nė njė rrahje banale. Rrahja banale ka ndodhur nė qendrėn tregtare "Nertil'
Maradona grusht nė Dubrovnik (Video) Diego Maradona, pas daljes nga njė klub i natės nė Dubrovnik ėshtė pėrfshirė nė njė rrahje. Madje, ėshtė dashur tė ndėrh
Rrahje e deputetėve shqiptar pėr inatet e Njerkės nė Maqedoni nga Arben Llalla Opinioni nė Maqedoni tashmė ėshtė dėshmitarė tė rrahjeve tė politikanėve shqiptarė midis tyre. Nuk
Deputeti i PDSH-sė sulmon fizikisht deputetin e BDI-sė (VIDEO) Debati pėr ndryshimet kushtetuese nė parlamentin e Maqedonisė, si duket kanė nxitur njė debat tė ashpėr mes deputetėve t
Godasin policin me shufėr metalike Tre persona nė Ferizaj janė dėrguar nė mbajtje me urdhėr tė prokurorit, pasi qė dy prej tyre dyshohet se kanė gjuajtur n
Rrahje masive nė Gostivar Njė rrahje masive ka ndodhur dje pasdite nė fshatin Gjenovicė tė Gostivarit. Mėsohet se pėr shkak tė keqkuptimeve, dy
Rrahje masive nė Vushtri Pėr shkaqe tė panjohura, disa persona janė pėrleshur me njėri-tjetrin nė Vushtri. Nė fshatin Bequk tė Vushtrisė janė
Serbi, rrahje masive nė njė ndeshje basketbolli (VIDEO) Ndeshja e basketbollit mes Partizanti tė Beogradit dhe Crvena Zvezdės ka pėrfunduar nė pėrleshje masive tė basketbollist
Rrahje masive mes maqedonasve dhe afrikanėve Disa tė rinj maqedonas qė jetojnė nė Australi janė rrahur me disa afrikanė, edhe ata tė zhvendosur nė shtetin australian
Dy kumanovarė rrihen me njėri-tjetrin Dy kumanovarė janė lėnduar rėndė gjatė njė pėrleshje me njėri-tjetrin. Pėrleshja ka ndodhur ditėn e hėnė nė orėn 15:5
Dhunė dhe rrahje nė Tearcė, PDSH nuk iu dha paratė qė iu premtoi pėr votėn Nė Tearcė tė Tetovės ka patur dhunė dhe rrahje fill pas mbajtjes sė zgjedhjeve. Aktivistėt e PDSH-sė kanė qenė tejet
Shkup, rrahje masive mes simpatizantėve tė BDI-sė dhe maqedonasve Burimet pėr Maktel, njoftojnė se aktualisht nė fshatin Bėrnjarcė ka ndodhur njė rrahje masive mes shqiptarėve dhe maqedo
Rrahje mes tifozėve shqiptarė dhe maqedonas nė ligėn e basketbollit Ndeshja e basketbollit ndėrmjet Lirisė dhe MZT Shkupit ka patur mjaft acarrime deri nė dhunė verbale dhe fizike mes tifo
Rrahje masive edhe nė Bit Pazar Rrahjet masive duket se janė bėrė njė problem i madh kėto kohė. Mėsohet se njė tjetėr ngjarje e tillė ka ndodhur, kė
Rrahje masive mes shqiptarėve dhe maqedonasve nė Shkup Njė tjetėr rrahje masive ka ndodhur nė Shkup. Shqiptarė dhe maqedonas mėsohet se janė konfliktuar ashpėr me njėri-tjetri
Rrahje masive mes nxėnėsve shqiptarė e maqedonas Sot rreth orės 13:30 njė grup nxėnėsish nga shkolla PTT "Vllado Tasevski" nė Shkup janė sulmuar nga njė grup nxėnėsish n
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.