999 rezultate për

rrahja

Pse nuk duhen rrahur fëmijët? Rrahja e fëmijëve shkakton probleme si: vetëvlerësimi, aftësia për të krijuar marrëdhënie, dhimbje morale dhe zhgënjim,
Protestë e tensionuar në Han të Elezit, shkak rrahja e kosovarëve në Shkup Një protestë me tensione u mbajt sot në Hanin e Elezit të Kosovës. Protestuesit me të ardhur në pikën kufitare me Maqedo
Rrahja e të dashurit dhe historia me një femër, flet Era Rusi (FOTO LAJM) Para disa kohësh, këngëtarja Era Rusi u përfol se është në lidhje me një femër. Ajo ka vendosur ti japë fund këtyre spek
Natën e Vitit të Ri plasi edhe grushti, shikoni si zihen disa vajza (VIDEO) Nata e Vitit të Ri ka sjellë edhe disa incidente të vogla në Kosovë. Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në mes të di
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO) Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta
Policia zbardh detaje nga rrahja që vëllai i Thaçit i bëri dy personave në BKS Vëllai i presidentit Hashim Thaçi, Gani Thaçi, dyshohet se ka rrahur dy persona brenda zyrës së Byrosë Kosovare të Sigur
Nuk mjaftoi rrahja që i bëri Khabib, si e pësoi McGregor pasi i goditi kushëririn (VIDEO) Pamjet nga përleshja që plasi pas dyluftimit mes McGregor dhe Khabib, po nxjerrin të vertëta të reja. Bëhet fjalë pë
Deputeti zbulon skemën si do të rrëzohet padia ndaj Rexhep Rrahja Deputeti demokrat, Agron Shehaj, ka zbuluar se si deputetit Rrahman Rrahja do të nxjerrë djalin e tij nga burgu, Rexhepi
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO) Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta
Koha kur në Kosovë rrahja në publik ishte normale Një burrë i shtrirë në tokë, kurse dy burra të tjerë e godasin me një shkop si ndëshkim, kurse turma përreth e shikojnë
Rrahja e dy vajzave serbe bëhet hit në rrjetet sociale (VIDEO) Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka shokuar opinionin në Serbi, për faktin se në të shfaqet një adoleshente
Rrahja e foshnjës së sapolindur, flet Kryeprokurori Beka Gjatë ditës së sotme një nurse e spitalit privat “Lindja”, është akuzuar nga Fisnik Bujupi se e ka rrahur foshnjën e sap
Rrahja e Feros, reperi kosovar merr përsipër sulmin: Është e lehtë ta hapësh gojën Sulmi ndaj reperit të ri Fero është pasqyruar gjerësisht orët e fundit në rubrikat e ‘showbizz’-it, ndërkohë që mbrëmjen
Rrahja e Rihannës bëhet reklamë në Snapchat, rrjeti social kërkon ndjesë publike Snapchat-it mesa duket s’i ka rënë aspak në vesh për dy nga fushatat më të famshme të momentit në luftën kundër abuzimev
National Geographic në 1912: As rrahja, burgimi, mërgimi, e as vdekja nuk i tund shqiptarët nga vendi Shqiptari është europian: për më shumë se dy mijë vjet ka jetuar atje ku jeton tani – në fortesat e Epirit dhe Ilirisë,
Pamje nga arrestimi i dy personave nga incidenti në Butel (VIDEO) Sot rreth orës 10 në qendrën e votimit në shkollën fillore “Petar Zdravkovski Penko” në Komunën e Butelit, janë përleshu
Rrahja e shqiptarit nga maqedonasit në Bërvenicë, reagon BESA (VIDEO) Lëvizja Besa – Dega Bërvenic, shpreh shqetësim të thellë ndaj sulmit fizik dhe verbal ndaj banorit shqiptarë nga fsh.Çel
Rrahja në Kamzë, në kërkim dy persona Dy shtetas në kërkim dhe një i shtruar në Spitalin Ushtarak është bilanci i një perleshje ndodhur mes të rinjve një ditë
Rrahja e parë e zemrës së fëmijës, 16 ditë pasi nëna mbetet shtatzënë Studimi më i fundit i publikuar tregon që rrahja e parë e zemrës të një fëmije ndodh 16 ditë pasi nëna ka ngelur shtatzë
Rrahja e biznesmenit libanez/ Ja çfarë thotë i ashtuquajturi "kositësi i barit" 71-vjeçari Pal Seçuni, njeriu të cilit iu vendos epiteti i “kositësit të barit”, e konsideron veten aksidentalisht të kt