999 rezultate për

rrahin

Rrahin nusen familjarisht: Arrestohen babë e bir, procedohet vjehrra Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshme të një konflikti në familje. Specialistët për hetimin e krimit në Komi
Burri dhe vjehrra rrahin nusen, fëmijët tmerrohen nga ajo që shohin (FOTO & VIDEO) Publikohen pamje rrëqethëse që nuk duhen parë nga fëmijë. Historia e rëndë e dhunimit prej 8 vitesh martesë e kësaj vajz
Thuaj të hënksha k**in se të vdiqa! Një tufë rrugeçërish rrahin dhe filmojnë adoleshentin në Tiranë (VIDEO) Bullizmi është një nga fenomenet më negative në shoqëri, i cili nga dita në ditë po merr përmasa më të frikshme. Pers
Pronarët e lokalit në Borsh rrahin turistët nga Spanja Një ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë në plazhin e Borshit ku pronarët e një lokali kanë rrahur një grup turistësh
Shkuan t’i arrestonin, dy të rinjtë rrahin keq 2 policë Dy të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë së Lushnjës, pasi kanë dhunuar me sende të forta një 30 vjeçar dhe më p
Vodhi makinën me fëmijët brenda, turmat e njerëzve e rrahin për vdekje Një burrë është rrahur për vdekje në Filadelfia nga një turmë njerëzish pasi u përpoq të vidhte një makinë së bashku me
"Gjyshërit e këqij" rrahin pa mëshirë të riun (VIDEO) Ky është momenti kur disa të moshuar rrahin një të ri në mënyrë barbare. Në pamjet filmike do të shikoni grupin e të
Mësoni pse kur vjen pranvera gratë i rrahin burrat në Indi Në Indi, gratë rrahin burrat me shkop për të festuar Lathmar Holi-in, pjesë e festivalit e famshëm të ngjyrave që shënon
5 kundër 1, djalin e rrahin në mes të Kamzës (VIDEO) Një sherr masiv është filmuar ditën e sotme në Kamëz ku pesë djem kanë rrahur një djalë që ishte me dy vajza. Ata a k
Ke lidhje me burrin tim! Gratë rrahin dhe zhveshin kamarieren (FOTO LAJM) Një kamariere 22 vjeçare është marrë peng, çuar në pyllë, rrahur dhe më pas tentuar për t'u therur nga dy gra të tjera.
Xhandarët e Lleshit dhe policia private e Safet Gjicit rrahin studentët e UT (FOTO & VIDEO) Ka qenë e paprecedent ajo që ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në fakultetin e Drejtësisë dhe atë te Ekon
Shqiptarët rrëmbejnë dhe rrahin prostitutën për konkurrencë, bien të tre në pranga Ndërhyrja e policisë italiane ka bërë të mundur shpëtimin e një prostitute, e cila ishte rrëmbyer nga tre shtetas shqipt
Ndodhi edhe kjo në Gjakovë, tre burra rrahin një grua Një rast i rëndë është shënuar dje në Gjakovë, saktësisht në një lokal në rrugën “Anton Çeta”, ku është rrahur një grua.
Serbët kalojnë çdo kufi, rrahin barbarisht dy shqiptarë se flisnin shqip Dy shqiptarë janë goditur në mbrëmjen e djeshme në një rrugë në Novi Sad, ndërsa gjendja shëndetësore e njërit prej tyre
Huliganët francezë rrahin ashpër tifozët serbë (VIDEO) Ditën e djeshme u zhvilluar ndeshja midis Paris Saint Germain dhe Crvenës së Zvezdës për UEFA Champions League, të cilën
Ndodh në Angli, e rrahin dhe e grabisin në mes të rrugës (VIDEO) Një grabitje me dhunë është filmuar në Derbyshire, të Anglisë, teksa policia kërkon ndihmën e publikut për të identifiku
Tronditëse, grabitësit i marrin motorin dhe e rrahin keq (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm, kur disa persona të maskuar e rrahën brutalisht një motoçiklist dhe e qëlluan me shqelma n
Rrëfim tronditës për dhunën në kuvend: Do t'ju mbysim juve shqiptarët “Tashmë keni mbaruar, do t'ju mbysim juve shqiptarëve” - këto janë kërcënimet që ka marrë deputeti i Partisë për lëvizje
SKANDAL/ 12-vjeçarin autik e rrahin dhe e lënë 3 ditë pa bukë në qendrën e fëmijëve në Berat Një rast i rëndë është raportuar nga babai i një fëmije 12-vjeç, i cili vuante nga autizmi. Ai e kishte dërguar djal
Katër pejanët radikalë rrahin motrën me të dashurin Katër vëllezër janë arrestuar nga Policia pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht motrën e tyre dhe të dashurin e saj. N