999 rezultate për

rrahim

7 gjëegjëza që me siguri nuk i keni dëgjuar më parë 1. Kur i lidh ikin, kur i zgjidh rrinë. (Lidhëset e këpucave) 2. Rrumbullak Strumbullak, kur e prek te ben me gjak!
Zbardhet deklarata me shkrim, si Rrahim Hashimi ka kërkuar haraç në emër të Kadri Veselit Në deklaratën e tij, Kadri Rexhepi e pranon se ka qenë ai që i ka prezantuar Rrahim Hashimin dhe Ekrem Likën si përfaqës
Arrestohet Rrahim Hashimi Kadri Rexhepi dhe Rrahim Hashimi, personazhet e skandalit me fajde, që dëgjohen në videot e publikuara në media, sot kan
Del edhe një video që fundos më shumë Veselin, Rrahim Hashimi sërish përmend emra Personazhi kryesor në aferën e fajdeve, Rrahim Hashimi, në videot që po i publikon vazhdimisht KTV’ja, ka involvuar edhe
Hoxhaj mbron shefin e tij, a kanë prova kundër Rrahim Hashimit? Zëvendëskryetari i PDK’së, Enver Hoxhaj ka mbajtur konferencë për media një ditë pasi u publikua një video të personave
Skandali me fajde: “200 mijë euro i ka marrë Kadri Veseli” (VIDEO) Nënshkrimi i kontratës dhe marrja e lejes për ndërtimin e një spitali në hapësirat e QKUK-së, dyshohet se ka përfshirë n
Lirohet Rrahim Hashimi, ja vendimi për Currin dhe të tjerët Gjykata Themelore në Prishtinë ka marrë sot vendim që Rrahim Hashimi të lirohet, derisa katër pjesëtarët tjerë të grupit
Publikohet video, si Rrahim Hashimi numëron me kënaqësi tufat me para (VIDEO) Është publikuar një video e cila shpërfaq dyshimet për përfshirjen e disa personave në veprat penale fajde, detyrim dhe
Kush është Rrahim Hashimi, biznesmeni fajdexhi që u kap sot Biznesmeni, Rrahim Hashimi është arrestuar sot së bashku me mafiozin, Ismet Osmai i njohur si Curri dhe pesë persona tje
Ministri shqiptar shkarkon Rrahim Pacollin nga detyra e konsullit Gjatë ditës së sotme, mediat kanë bërë të ditur se Ministri për Evropën në Qeverinë e Shqipërisë, Gent Cakaj, e ka shkar
Lutja e fundit e të riut shqiptar që vdiq në aksidentin e tmerrshëm (FOTO LAJM) Të mërkurën e javës së kaluar 15 persona humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik në autostradën Shkup-Tetovë.
Ndikimi i biznesmenit nën hetime Rrahim Hashimi në ambasadën hungareze Sekseri Rrahim Hashimi, i cili po akuzohet nga Prokuroria e Shtetit për mbylljen e hetimeve me para në Policinë e Kosovë
Aktakuzë ndaj biznesmenit Rrahim Hashimi dhe ish-zyrtarit të policisë Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë ndaj ish-drejtorit për krime ekonomike të Policisë së Kosovës, Emin Beqiri dhe b
Sekretari i AKR-së: Nëse Sefaj shkarkohet, ne e braktisim Qeverinë Sekretari organizativ i Aleancës Kosova e Re, Rrahim Pacolli, ka rrëzuar pohimet e bëra nga Jetlir Zyberaj, këshilltar i
Rrahimi e quan gabimisht `shik` Sami Lushtakun Sekretari i AKR-së, Rrahim Pacolli, ka publikuar një foto në takim me ish-kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtaku, të cili
Ahmeti: Rrahim Pacolli nuk do të jetë as nënkryetar e as drejtor në Prishtinë Kandidati i VV-së për kryetar të Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur rreth akuzave se koalicioni me AKR-në u bë pasi u p
Si të gatuajmë tiramisu Përbërësit: 5 kokrra vezë 1 filxhan çaji sheqer 500 gramë djathë Mascarpone 400 gramë biskota Savoiardi 4 kafe ekspres 2
Rrahim Pacolli dhe Thaçi mundësuan marrëveshjen PAN-AKR Milaim Zeka, deputeti i NISMA-s për Kosovë, ka thënë se Hashim Thaçi dhe Rrahim Pacolli kanë qenë akterët kryesorë të ma
Historia e të “vdekurit” që po lufton që 8 vjet për “të dëshmuar” se është gjallë Më 24 mars bëhen 8 vjet qëkur Rrahim Bajrami u shpall i vdekur. Por “vrasësit e tij” asnjëherë nuk u gjykuan. Gjyqtar
Pse Edita Tahiri nuk e njoftoi BE-në për ultimatum nga Rrahim Pacolli? (FOTO LAJM) Zëdhënësia e Përfaqësueses së Lartë të BE-së Federica Mogherini, Maja Kocijançiç ka deklaruar më herët se "nuk jemi info