999 rezultate për

rragami

Flet gruaja që shqiptari i buri thikën në fyt në Angli Pamjet e dhunimit të 49-vjeçares Chrysoulla Michaels nga shqiptari Ardian Rragami u shpërndanë me shpejtësi në të gjitha
Tmerroi Anglinë, dëbohet shqiptari që i vuri thikën në fyt gruas (FOTO LAJM) Shtetasi shqiptar, Ardian Rragami është dëbuar nga autoritetet e Britanisë së Madhe. Ai kishte hyrë ilegalisht në Br
Historia që po shokon Anglinë, shqiptari kërcënon gruan me thikë në fyt Një shqiptar kërkoi anulimin e vendimit për të mos u deportuar nga Anglia me argumentin se largimi i tij do e ndante nga
Xhensila dhe Besi vizitojnë kishën e Rragamit në Shkodër (FOTO LAJM) Xhensila dhe Besi kanë vizituar ditën e djeshme kishën e Rragamit në Shkodër nga ku kanë postuar disa foto në rrjetet e
Daily Mail: Një vrasës shqiptar endet i lirë në rrugët e Britanisë (FOTO LAJM) Vrasësi shqiptar Ardian Rragami, 45 vjeç, i cili është dënuar me 15 vite burg në mungesë për vrasjen e një shtetasi shqi