999 rezultate për

rradhes

Ylli i ri Gjerman nuk di të ndalet, i siguron fitoren e rradhës Leverkusenit (VIDEO) ‘Aspirinat’ kanë fituar me rezultatin 1:3 në udhëtim kundër rivalit direkt për një vend në Ligën e Kampionëve, Borussia
Vetëm 10 vjeç, aktorja turke "Melek" arrin suksesin e rradhës (FOTO LAJM) Aktorja turke Beren Gokyildiz është vetëm 10 vjeç, por është një nga fëmijët më të njohur të kinematografisë turke.
Danimarka shtetit i rradhës që cakton datën për rifillimin e kampionatit Danimarka ka vendosur të rihapë ligën e saj të parë të futbollit në fund të muajit maj, pasi kufizimet kundër Koronaviru
Inter - Bayern afër marrëveshjes së rradhës për Perisic Gjigantët e Bundesligës kanë një mundësi për të nënshkruar me lojtarin në një marrëveshje të përhershme për rreth 20 mil
Shtyhet ndeshja e rradhës mes Fury dhe Wilder, shkak koronavirusi Rimeçi i Tyson Furyt dhe Deontay Wilderit është shtyrë nga data origjinale, 18 korrik, për shkak të krizës së shkaktuar
As bjonde as brune, Çiljeta befason fansat me ndryshimin e rradhës (VIDEO) Çiljeta Xhilaga është një nga personazhet e shoëbizit shqiptar që eksploron shumë me pamjen e saj të jashtme. E kemi
Lojërat Olimpike shkaktojnë përplasjen e rradhës mes Mbappes dhe PSG-së Gjatë prezantimit të Fondacionit të tij në një hotel në Paris, Kylian Mbappe zbuloi qëllimet e tij këtë vit. Liga e Kamp
ZYRTARE/ Konfirmohet kundërshtari dhe orari i ndeshjes së rradhës së Joshua Kubrat Pulev ka konfirmuar se ndeshja e tij e shumëpritur me Anthony Joshua do të zhvillohet këtë verë në stadiumin e ri
I mori mbarë, pas hundës Aulona Musta zbulon operacionin e rradhës (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta ishte këtë pasdite e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon. Para disa ditësh
Hazard i gatshëm për ndeshjen e rradhës së Real Madridit Mungesa e Hazard i kaloi të gjitha pritshmëritë, për belgun fillimisht u raportua se ishte një dëmtim i lehtë, por sulmu
Ylli i Atalantës objektivi i rradhës i Interit Pas Gagliardinit dhe Bastonit, Interi rikthehet të negociojë me Atalantën për një lojtar që i pëlqen shumë Antonio Conte
Bayern Munchen siguron fitoren e rradhës, kap përkohësisht kreun (VIDEO) Bayern Munchen ka fituar pa shumë probleme ndeshjen ndaj Mainz në "Opel Arena". Robert Leëandoëski shënoi golin e par
"Air Albania" apo "Selman Stërmasi"? Tirana merr vendimin zyrtar për ndeshjen ndaj Teutës Sfida mes Tiranës dhe Teutës do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” ditën e diel në orën 17:00. 24-herë kampionë
Pas sulmit në shtëpinë e drejtorit, tifozët e United gati për protestat e rradhës Të martën në darkë një numër i vogël tifozësh të United sulmuan shtëpinë e drejtorit ekzekutiv. Mirëpo asgjë nuk ësht
Takimi i fundit ishte në shtëpinë e Mustafës, ku do të jetë takimi i rradhës mes LDK dhe VV? Sa duket takimet nëpër institucione nuk funksionuan. VV dhe LDK janë zhvendosur në takime më private. Vazhdimi i taki
WhatsApp bën ndryshimin e rradhës, do ju pëlqejë të gjithëve! Dark Mode është opsioni më i mirë që ka nxjerrë ndonjëherë Instagram-i dhe Messenger-i. Ky opsion të errëson pamjen e
Konfirmohet meçi i rradhës i McGregor, ky do të jetë kundërshtari Conor McGregori meçin e radhës në UFC do ta zhvillojë ndaj Nate Diazit. McGregori fundjavën e kaluar bëri rikthimin e ti
Do thyhen shumë zemra, bashkëpunimi i rradhës i Ylli Limanit është super surprizë (FOTO LAJM) Ylli Limani është një ndër emrat më të njohur të muzikës dhe ndër këngëtarët më të pëlqyer nga publiku i gjinisë femëror
Ndeshja e rradhës e Realit në Kupë do të luhet në një stadium 4000 vendesh Real Madridi dje ka mësuar kundërshtarin e radhës në Kupën e Mbretit. Skuadra madrilene do të përballet me skuadrën pak
Milani përgatit transferimin e rradhës, një danez përkrah kapitenit Stefano Pioli pret përforcime në merkato dhe drejtuesit e klubit po punojnë në shumë fronte. Matteo Politano është dëshi