999 rezultate për

rradhazi

Bayern Munchen shpallet kampion i Bundesligës për të shtatën herë rradhazi (VIDEO) Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës pë
Siguruan titullin e 8 rradhazi, shpërthen shampanja në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Fitorja përballja Fiorentinës i siguroi matematikisht titullin e 8 kampion rradhazi skadrës së Juventusit. Pak ditë p
Juventus "madhështor", hyri në histori duke siguruar titullin e 8 rradhazi (VIDEO) Pritjes i erdhi fundi, pikërisht në javën 33 të Seria A plot 5 javë nga fundi kampionatit “zonja e vjetër” siguron titul
Nantes kthen PSG 10 vite pas, i shkakton humbjen e tretë rradhazi (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka dështuar për herë të tretë radhazi ta sigurojë rezultatin e nevojshëm për t’u konfirmuar kampion
Bayern përmbys gjithçka, shënon tre gola rradhazi (VIDEO) Bayern Munich ka përmbysur rezultatin në ndeshjen e International Champions Cup ndaj PSG-së.J Javier Martinez (1-1),
Skuadra e Botërorit shkarkon trajnerin pas dy humbjeve rradhazi Ky Botëror ka nisur me shumë surpriza, ku deri më tani na ka treguar se në këtë Botëror nuk ka skuadra të mëdha apo të v
Marcelo: Na kanë bezdi që fituam tre Champions rradhazi Real Madrid këtë sezon arriti të fitoj trofeun e 13-të dhe të tretin rradhazi të Champions League. Megjithëatë fitor
Interi ka një tjetër finale para, Lazio mund ta dënojë më shumë se Milan Diçka është krisur tek zikaltërit e Interit që deri në datën 9 dhjetor kishin një supremaci në statistika që i etiketont
Valencian presion Barcelonës, e çon në 7 numri i fitoreve rradhazi Tashmë janë 7 fitoret radhazi në La Liga. Valencia e Marcelino Garcia Torral nuk di më të ndalet. Leganes ishte vikt
Nxhehen gjakrat Ronaldo vs Alex Vidal për biletën e finales Cristiano Ronaldo është gati, Alex Vidal gjithashtu. Ronaldo ka fituar 3 ndeshje rradhazi cmimin lohtari i ndeshjes dhe
Kosova "nuk ndez", humbja e 5 rradhazi vjen nga Turqia Kombëtarja e Kosovës ka humbur me një rezultat të thellë nga kombëtarja Turke. Në Loro Boriçi Osmant kanë goditur 5 h
Ruçi ultimatum Metës: O presidentin ose zgjedhje të parakohëshme Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Gramoz Ruçi pas dështimit të 3 seanca rradhazi për zgjedhjen e presiden
Carpi-Roma, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas ndeshjes se djeshme mes Lazios dhe Veronas, e mbyllur ne shifrat 5-2, sot ne mbremje zbret ne fushen e lojes Roma, k
Pogba kërkon titullin e katërt rradhazi Lajmet e fundit nga Juventusi tregojnë për disa probleme në vigjilje të Superkupës së Italisë, me dëmtimet e Barzaglit d
Laçi nuk ndalet, mposht Flamurtarin në Vlorë Laçi është padyshim skuadra e momentit në kategorinë superiore. Kurbinasit kanë arritur të marrin fitoren e 6-të rradhaz
CR7 dhe rekordet e tij, të paktën 30 gola në 5 sezone rradhazi Është shumë e lehtë të flasësh për rekordet e Cristiano Ronaldos pasi portugezi çdo fundjavë thyen një rekord të ri me g
Casillas: 20 fitoret rradhazi na venë disi në presion Portieri i Real Madrid Iker Casillas ka folur pas fitores me Almerian që vjen në vigjilje të Botërorit për Klube duke u
Rekordi i CR7-ës, shënon në 8 ndeshje rradhazi Cristiano Ranaldo vazhdon të shënojë rregullisht me Real Madrid dhe të thyejë rekorde, madje në këtë moment të karrierës
Conte: Ciao Juve! Pres oferta të tjera Edhe fitorja ndaj Romës në frymën e fundit nuk e ka bërë të ndryshojë ide. Antonio Conte hyri në fushë për të falenderua
PSG i afrohet titullit, mjafton një autogol (VIDEO) Paris Saint Germain merr tre pikët e rradhës në ndeshjen hapëse të javës së 31 në Ligue I. Autogoli i Kolodziejczak në m