999 rezultate për

rraciste

Tronditet Kombëtarja gjermane, mesfushori heq dorë pas thirrjeve rraciste Kombëtarja e Gjermanisë, vazhdon të vuaj pasojat e dështimit në Kupën e Botës "Rusia 2018". Ata bënë një parqitje sk
Deklarata e Daçiç, rraciste Pavarësisht se një ditë më parë Kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiç deklaroi se Beogradi do të ndërtojë ura bashkëpunimi
Proteston me gol kundër racizmit (VIDEO) Ndërsa në Londër u dje shpirti olimpik dhe ndjenjat anti-rraciste, në Itali që në ndeshjet e para kanë ardhur koret rrac
Serbët, rracistë edhe në futboll Turneu futbollistik i fëmijëve "Gaetano Shirea" në Itali është bërë skenë e turpshme e nacionalizmit serb dhe ndotjes që
Johan Cruyff me tone rraciste ndaj Davids Një tjetër skandal shfaqet në botën e futbollit. Por kur bëhet fjalë për kampionë dhe legjenda si hollandezi Johan Cruyf
Chelsea dënon koret rraciste në Champions Nëpërmjet një komunikate për shtyp në sitin e saj zyrtar, klubi londinez i Chelsea ka treguar distancimin e saj nga thir