E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
999 rezultate për

roze

Si qëndron e vërteta mes sherrit të Rozës dhe Encës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, moderatorja e njohur Roza Lati ka reaguar ashpër pas disa deklaratave të Encës në emisionin “Xing me Er
Kimi ekspozon asetet në mes të rrugës (FOTO LAJM) Ajo nuk është përmbajtur asnjëherë sa i përket dëshirës për të ekspozuar trupin. E veshur me një bodysuit 38 vjeçarja
Fulham "ironizon" Juventusin: Gjithmonë nën hijen tonë Ky sezon nuk përfundoi ashtu siç pritej për Juventusin. Bardhezinjtë duhet të kënaqen vetëm me Superkupën dhe trofeun e
Kjo do të jetë fanella e Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Fanella e Juventus për sezonin e ardhshëm është zbuluar në rrjetet sociale, ajo është me një vijë rozë në mes. Sipas
Emily në ballkon e zhveshur dhe me paruke (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur.
I kërkojnë Rozën për nuse, Rita Lati shokon me përgjigjen Aktorja shumë e dashur për publikun e që na ka bërë të qeshim prej vitesh me rolet e saj, Rita Lati është e ftuar në “Xi
50 vjeçarja Jennifer Lopez ende del me bikini për fansat (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ende se ka marrë propozimin për martesë nga ana e të dashurit të saj Alex Rodriguez, që i ka dhuruar këng
Pas ndarjes së bujshme, Stine kapet 'mat' me Rozën (FOTO LAJM) Këngëtari njohur Stine bëri bujë të madhe me lajmin e ndarjes nga e fejuara e tij. Kjo pasi Stine zgjdhi që ndarjen
Dua Lipa uron dhe falenderon babanë e saj për ditëlindje Dua Lipa përveç befasisë që i bëri ditë më parë babait të saj në ditëlindjen e tij, ajo sot ka i ka dedikuar asaj një sh
Mori një Rolls Royce por nuk i pëlqen ngjyra Ajo ka marrë një makinë siç e ka dashur vet, shkruan Albeu.com Por, Nicki Minaj, ka një dilemë rreth kësaj çështje, p
Modelja bëhet virale në Vanity Fair, e tradhton fustani i hapur (FOTO LAJM) Modelja Shanina Shaik prej kohësh është kthyer në një personazh që nuk i ndahet mediave rozë, por këtë herë i ka kapërcy
Wow fantastike, shikoni çfarë formash krijojnë këto shpendë (VIDEO) Sarah Townsend ishte duke shëtitur gjatë një pasdite në Somerset të Anglisë, ku kapi momentet e rralla, një tufë shpendë
Bashkia e Tiranës ndërton rrugën mbi Përroin e Gjerozës, hapësira çlodhëse për qytetarët Deri pak kohë më parë, hapësira në zonën e njohur si Përroi i Gjerozës në Qesarakë, ishte një nga më të degraduarat në k
Stine kapet mat me Rozën, reagon ish-partnerja e këngëtarit Disa muaj më parë në të gjitha mediat bëri bujë lajmi që këngëtari i njohur Stine dhe ish partnerja e tij Roza Lati, ish
Fifi nuk i shkon në emision, tërbohet Roza Lati Pak orë më parë, Roza Lati na prezantoi me një kamerë të fshehtë që stafi i Ora News i kishte bërë pak para se të mbyllt
“O e ndaja nga ai, o vdisja”, Rita tregon për të dashurin e Rozës Rita dhe Roza Lati kanë treguar si rrallëherë detaje nga marrëdhënia e tyre si nënë e bijë Në “Ndaje ose haje” Ritës
Bukuroshja me origjinë shqiptare “pushton” mediat rozë në Itali (FOTO LAJM) Modelja me origjinë shqiptare, Jori Delli vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale, ku poston foto që nxjerrin në p
Nuse e veshur me rozë, aktorja habit rrjetin me dasmën e saj Aktorja Mandy Moore dhe muzikanti Taylor Goldsmith u martuan në një ceremoni private në Los Angeles. Detajet e ceremonis
Shfaqet sërish këngëtarja që pushtoi mediat rozë (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Angelina Shalen, sepse për muaj me radhë ajo ishte kryefjala e shoubizit shqiptar. U bë e famshme
E dashura e Mbappe-s fikson mediat rozë (FOTO LAJM) Kylian Mbappe është ndër futbollistët më në zë të momentit pasi ka zhvilluar paraqitje spektakolare me Paris Saint Germa