999 rezultate për

rozana

Brenda shtëpisë së Rozana Radit, këngëtarja rrëfen si asnjëherë për partnerin (VIDEO) Rozana Radi ishte e ftuara e radhës të dielëN në rubrikën “Tani mund të këndosh” në “E diela shqiptare”. Në një intervis
Sot biznesmene, Rozana Radi: Kishte ditë kur nuk blija dot cigare Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka zbuluar se në të vërtetë nuk është ashtu është përballur me shumë vështirësi. Në n
Rozana Radi: Kishte ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare (FOTO LAJM) Ajo ka ngritur gjithmonë zërin në padrejtësi e sidomos kur preken gratë. Rozana Radi është një nga personazhet shqipt
Një person tenton të vjedhë në dyqanin e Rozana Radit, këngëtarja poston videon e sikletshme (VIDEO) Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në dyqanin e këngëtares së njohur Rozana Radi. Një adoleshent është futur në ambi
Rozana Radi shpërthen ndaj njerëzve skeptikë: Injorantë, kam njerëz të infektuar! Kantautorja dhe moderatorja Rozana Radi ka reaguar ashpër në një postim në rrjetet sociale, duke iu drejtuar të gjithë a
S'do ta besoni kurrë, sa vjeç mbush sot Rozana Radi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka një karrierë të gjatë nê televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin
Rozana Radi i bashkohet artistëve tek teatri: Këtu kam shpirtin e babait! Këngëtarja, aktorja dhe prezantuesja Rozana Radi iu bashkua aktivistëve dhe artistëve të Teatrit Kombëtar pasi është kun
Rozana Radi tregon publikisht sëmundjen nga e cila vuan Rozana Radi, në një lidhje me “Jo vetëm modë” rrëfeu se vuan nga hipokondria, një gjendje që të bën të shqetësohesh së t
''Janë shumuar frikërat e mia'', Rozana Radi tregon se vuan nga sëmundja e rrallë Këngëtarja e njohur Rozana Radi gjatë një lidhje skype për “Jo Vetëm Modë” ka deklaruar se vuan nga një sëmundje e rallë
"Skandal", Rozana Radi i kthehet komentuesit siç asnjë nuk e priste (FOTO LAJM) Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale ku shpeshherë ndan edhe video me
"Për sa kohë kemi familjarë që shkojnë ende në punë, jemi të rrezikuar" (FOTO LAJM) Që prej lajmeve të para në botë për lindjen e virusit më të ri COVID-19, Rozana Radi ka bërë postime dhe paralajmërime n
"Sa vite u bënë që s'je më?", Rozana Radi kujton e pikëlluar të atin e ndjerë (FOTO LAJM) Kanë kaluar 16 vite që nga vdekja e aktorit të famshëm Ferdinand Radi. Dhe vajza e tij, këngëtarja Roza Radi vazhdon ta
Rozana Radi për të bijën e Aurela Gaçes: Mbaje mend çdo i bëj skenës (FOTO&VIDEO) Aurela Gaçe ka publikuar një video të të bijës teksa uron festat duke kënduar "Për mëmëdhenë". Nuk është hera e parë
Dikur të lidhur, Rozana Radi i bën "diss" Kreshës pas dasmës? (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Mc Kresha, kurorëzoi me martesë dashurinë me partneren e tij, Erzinën. C
"Më vjen keq për Besën!", Rozana Radi tregon top 5 këngët më të mira në "Këngën Magjike" (FOTO LAJM) Rozana Radi do ta ndjekë festivalin “Kënga Magjike” si publik këtë vit. Këngëtarja e njohur ka shprehur keqardhje që
"S'mund ta refuzoja", Rozana rikthehet në "Kënga Magjike" falë artistes së njohur shqiptare (FOTO LAJM) Rozana Radi do të rikthehet këtë vit në "Kënga Magjike", si tekstshkruese. Këtë e ka bërë të ditur vetë Rozana me disa p
Rozana Radi përzë të dashurin nga shtëpia: Ma solle në majë të hundës (VIDEO) Moderatorja dhe aktorja Rozana Radi ka publikuar një video në rrjetet scoiale ku tregohet me humor ndarja mes një çifti.
Shoqe si Rozana, shtrihet në mes të rrugës për vetëm t’i bërë foto Fiorit (VIDEO) Të gjithë ne, sidomos vajzat, vuajmë për një shoqe që të na bëjë foton perfekte. Zakonisht është e vështirë për ta gj
"Kisha frikë", Rozana rrëfen pengun më të madh që i mbeti nga xhaxhai, Françesk Rad (FOTO LAJM) E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Soiree” të Jonida Shehut, ishte këngëtarja e njohur Rozana Radi. Ndër të tjera
"Më ndoqën nga pas me makinë", Rozana tregon arsyen pse nuk bën më koncerte Tashmë prej shumë kohësh, Rozana Radi ka hequr dorë nga koncertet e madje edhe nga këngët prej kohësh është një pauzë.