999 rezultate për

roza

Po luante në borë, këngëtarja shqiptare përfundon në urgjencë (FOTO LAJM) Rozana Radi duket se po kalon momente aspak të këndshme. Këngëtarja shqiptare ka publikuar në rrjetet sociale një fot
Kështu nis mëngjesi për Roza Latin (VIDEO) Është e njohur për stili e saj pin-up, por edhe për natyrën çapkëne. Roza Lati këtë mëngjes duket se e ka nisur me humor
Rozana Radi e lënduar: Sot për herë të parë nuk ndoqa zemrën (FOTO LAJM) Rozana Radi ka bërë një tatuazh mjaft domethënës, që shpreh shumë. Dashuria e pamasë për të atin e saj, aktorin Ferdina
Rozana Radi bën tatuazhin prekës, i thotë të dua dikujt që nuk jeton më (FOTO LAJM) Rozana Radi ka bërë një tatuazh mjaft domethënës, që shpreh shumë. Dashuria e pamasë për të atin e saj, aktorin Ferdina
Rozana Radi tregon kujt i ka dërguar “selfie” nudo Nuk është e lehtë të pranosh disa gjëra private publikisht, por jeta të vendos në situata të vështira. Si për shembull p
Salmonela, trihineloza, leptospiroza: Cilave infeksione vërtet duhet t’u frikësohemi Infeksionet virusale dhe bakteriale, në organizëm më së shpeshti i fusim me duar të ndotura apo me ushqim! Ngritja e
Rozana përkujton Françesk Radin: Të duartrokasin ata që të ngulën thikën Këngëtarja Rozana Radi, ka përkujtuar xhaxhanë e saj Francesk Radi. Rozana shkruan se këngëtarin e ndjerë po e duartr
Brenda super festës së vajzës së Zaiminës, më shumë rozë se roza (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari ndau dje momente nga festa e mirëseardhjes së bebushit të saj të parë, një festë rozë, shumë rozë, sepse
Sherret më të famshme në botën e showbizit shqiptar, nga miq shumë të mirë në armiq Të gjithë janë personazhe të sukseshëm në atë që bëjnë por janë përfolur shumë edhe për debate publike nëpërmjet rrjetev
I dashuri i Rozana Radit tenton të fitojë 100 mln lekë Këngëtarja Rozana Radi ka qenë gjithnjë e rezervuar rreth jetës së saj private. Prej më shumë se 3 vitesh ajo është përf
Partneri i Rozana Radit provon fatin në 100 Milionë Lidhja mes Rozana Radit dhe Shpëtim Karakushit, oficer i Policisë Gjyqësore pranë Prokurorisë së Tiranës është bërë prej
Këngëtarja e njohur shqiptare: Sot do të isha në Zvicër duke mjelur lopën Këngëtarja Rozana Radi e ftuar në "Why Not" të Roza Latit ka rrëfyer se është meritë e babait që qëndroi në Shqipëri pas
Kjo është vajza që zëvëndësoi dashurinë e Stinës për Roza Latin (FOTO LAJM) Pavarësisht se këngëtari i njohur shqiptar Stine është në një lidhje dhe ka madje edhe një fëmijë, emri i tij shihet gji
Salmonela, trihineloza, leptospiroza: cilave infeksione vërtet duhet t’u frikësohemi Infeksionet virusale dhe bakteriale, në organizëm më së shpeshti i fusim me duar të ndotura apo me ushqim! Ngritja e
Zbulohet skandali, biznesmeni i kërkoi Roza Latit seks në këmbim të sponsorizimit E ftuar në emisioni "Boom" ka qenë aktorja e humorit Rita Latim për të folur mbi temën e ngacmimeve seksuale. Si një
Rozana shpërthen në revoltë (FOTO LAJM) Këngëtaren Rozana Radi, duket se dikush e ka mërzitur. Ajo nuk ngurron të dhprejë atë që ndien, madje edhe duke ngrit
Dikush e ka lënduar Rozana Radin: Se kuptoj pse rrini ende?! (FOTO LAJM) Këngëtaren Rozana Radi me sa duket e ka lënduar një njeri i afërt kësaj radhe dhe ajo nuk është përmbajtur duke reaguar
Nuk ka më limite, moderatoret shqiptare i “fusin” duart njëra-tjetrës Moderatorja shqiptare Roza Lati njihet për natyrën e saj provokuese dhe shquhet për postimet provokuese. Roza Lati
Roza humb kontrollin e emisionit, Çani thotë se të shkurtrat janë më të mira në shtrat I ftuar në emisionin “Why Not” të Roza Latit, Arian Çani provoi edhe njëherë se është protagonist i pandreqshëm dhe far
Çani vë në siklet Roza Latin: Hajde të të puth në buzë se m’ka porositur gruaja (VIDEO) Arian Çani është një ndër moderatorët më të komentuar në mediat shqiptare, e kjo për shkak të natyrës së tij moskokëçarë