999 rezultate për

roza

U vesh si murgeshë, fansat i sulen ashpër moderatores shqiptare Moderatorja, Roza Lati është një nga personazhet më të komentuar të shoWbizz-it shqiptar. Roza di gjithmonë se të de
Moderatorja shqiptare bëhet murgeshë, çfarë ka deklaruar ajo (FOTO LAJM) Moderatorja, Roza Lati është një nga personazhet më të komentuar të shoWbizz-it shqiptar. Roza di gjithmonë se të de
Do të festonte sot ditëlindjen, Roza Lati bën dedikimin e ndjerë për të atin 68 vjec do të mbushte ditën e sotme babi i Roza Latit por ai ka kohë që është ndarë nga jeta. Në këtë ditë Roza i ka
Pas sherrit në emision, Roza Lati flet "troç" për Luanën Roza Lati së fundmi ka folur për "sherrin" që ka pasur me Luana Vjollcën duke thënë se ishte e pakënaqur nga pritja që i
Sherri mes Luanës dhe Roza Latit, flet pas kaq kohësh moderatorja Disa kohë më parë Roza Lati ka pasur një konflikt me Luana Vjollcën kur Roza ishte e ftuar në “E diell”. Në një nga rubr
Virozat e vjeshtës, si të kujdeseni për fëmijët Në çdo fillim vjeshte, me ndryshimin e menjëhershëm të temperaturave, shfaqet edhe një rritje e infeksioneve respiratore
Kokëfortë dhe sfidues, karakteristikat e njerëzve që vuajnë nga skleroza e shumëfishtë kleroza e shumëfishtë gjithnjë e më tepër po bëhet sëmundje e diagnostikuar gjatë së cilës, për shkak të procesit inflam
Kjo i ndodh mëlçisë tuaj nëse e teproni me alkolin (VIDEO) Me marrjen e madhe të sasisë së alkoolit krijohet sasi e madhe yndyre, gjë që mëlçisë ia pamundëson t’i plotësojë nevoja
Muskuloz e plot tatuazhe, ky është i dashuri "boss" i Roza Latit Moderatorja simpatike Roza Lati u kthye në qendër të vëmendjes së mediave pas fotove që postoi në Instagram ku shfaqej m
Arjan Çani sikletos prezantuesen: Gruaja më tha të të puth (VIDEO) Arian Çani është një nga prezantuesit më të njohur shqiptarë. Ai u bë i njohur sidomos për puthjet e tij me të ftuara
E refuzuan, kush janë VIP-at që nuk hipën tek avioni i Ramës për Stamboll (FOTO LAJM) Ka shkaktuar mjaft kureshtje lista e personazheve publike dhe gazetarëve që Kryeministri Rama mori me vete për të shkuar
Fotot erotike e futën në sherr me fansat, Roza tregon sa e paguan Instagrami Pak ditë më parë, moderatorja Roza Lati shfaqi në rrjetet sociale një ndër projektet më të guximshme, në të cilën shfaqe
Ia kaloi edhe Bleonës për zhveshje, Roza Lati nuk duron dot më kritikat (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja Roza Lati shfaqi në rrjetet sociale një ndër projektet më të guximshme, në të cilën shfaqe
Roza Lati sherr me fansin pas fotove erotike: Turp të të vijë! (FOTO LAJM) Roza Lati si kurrë më parë ka trullosur ndjekësit e saj me foto të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por
Prej vitesh të ndarë, Roza dhe Stine kanë këtë detaj që i lidh Stine është një ndër figurat më të njohura të muzikës shqiptare. Këngëtari që numëron një numër të madh hitesh. Me si
Rita Lati feston ditëlindjen, publikohen foto të veçanta nga rinia (FOTO LAJM) Ditën e djeshme “mbretëresha e Rozës”, Rita Lati feston ditëlindjen e saj. Përkrah urimit emocionues, Roza ka sjellë
Roza Lati vuan prej 10 vitesh nga një problem shëndetësor Moderatorja e njohur e emisionit "Why Not", Roza Lati është e njohur për tipin e saj moskokçarës dhe asnjëherë nuk shqet
Rozana Radi fillon pushimet, fotot me bikini bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Kanë kaluar më tepër se një vjet që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Por, kjo nuk do të t
Tentoi të provokonte kolegen, Rozana Radi del bllof Ask Me në Instagram është trendi më i ri që ka nisur të pushtojë të rinjtë dhe VIP-at. Këtë herë Rozana ka dashur të
Zbulohet i dashuri misterioz i Roza Latit, plot me tatuazhe Moderatorja e njohur e emisionit "Why not", Roza Lati, prej disa ditësh vendosi të zhdukej nga Instagrami, pa dhënë asnj