999 rezultate për

rozĂ

Mjekja shpjegon dallimin mes virozave të stinës dhe COVID-19: Shqiptarët nuk e besojnë Shpesh njerëzit ngatërrohen dhe gabimisht mendojnë se mund të jenë prekur nga koronavirusi. Dallimin mes simptomave t
S'do ta besoni kurrĂ«, sa vjeç mbush sot Rozana Radi (FOTO LAJM) KĂ«ngĂ«tarja e njohur, Rozana Radi, ka njĂ« karrierĂ« tĂ« gjatĂ« nĂȘ televizion dhe Ă«shtĂ« njĂ« nga mĂ« tĂ« pĂ«lqyerat pĂ«r talentin
"U bĂ«fsh lĂ«msh", e bija i bĂ«n live nĂ« emision Sabianit kĂ«rkesĂ«n +18 (FOTO LAJM) GjatĂ« lojĂ«s “5 sekonda”, nĂ« emisionin e Roza Latit, vajza e Sabianit, Kejsi ka treguar se deri mĂ« tani nuk ka bĂ«rĂ« asnjĂ«
Lei Kraja lĂ« nam nĂ« stadium, hap kĂ«mbĂ«t dhe i grisen pantallonat (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar sĂ« fundmi nĂ« emisionin “Why Not” nĂ« Rtv Ora. GjatĂ« intervistĂ«s m
Nuk i kanë punët mirë? Gent Fatali flet për marrëdhënien me kunatën, Loredanën (FOTO LAJM) Gent Fatali është një ndër artistët më të talentuar dhe këngët që lançon kthehen padyshim në hite. Kohët e fundit ësh
Roza Anagnosti në lot për Teatrin: Nuk e justifikoj policinë Aktorja Roza Anagnosti nuk ka mundur të mos e shfaqë trishtimin për atë që po ndodh tek Teatri teksa është përlotur.
Rozana Radi i bashkohet artistëve tek teatri: Këtu kam shpirtin e babait! Këngëtarja, aktorja dhe prezantuesja Rozana Radi iu bashkua aktivistëve dhe artistëve të Teatrit Kombëtar pasi është kun
"Kaq ishte", Roza Lati nis punën si kamariere (FOTO LAJM) Roza Lati ka marrë tabakanë dhe u ka shërbyer kafetë kolegëve të saj në lokalin pranë televizionit Ora Neës, ku ajo puno
E lidhur me futbollistin? Ana Lika flet për herë të parë Prej disa kohësh është përfolur se aktorja Ana Lika është në një lidhje dashurie me futbollistin shqiptar Amir Rrahmani.
Rozana Radi tregon publikisht sĂ«mundjen nga e cila vuan Rozana Radi, nĂ« njĂ« lidhje me “Jo vetĂ«m modĂ«â€ rrĂ«feu se vuan nga hipokondria, njĂ« gjendje qĂ« tĂ« bĂ«n tĂ« shqetĂ«sohesh sĂ« t
''JanĂ« shumuar frikĂ«rat e mia'', Rozana Radi tregon se vuan nga sĂ«mundja e rrallĂ« KĂ«ngĂ«tarja e njohur Rozana Radi gjatĂ« njĂ« lidhje skype pĂ«r “Jo VetĂ«m ModĂ«â€ ka deklaruar se vuan nga njĂ« sĂ«mundje e rallĂ«
"Skandal", Rozana Radi i kthehet komentuesit siç asnjë nuk e priste (FOTO LAJM) Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale ku shpeshherë ndan edhe video me
Erdhi vera për Roza Latin, moderatorja në karantinë me rroba banjo (FOTO LAJM) Roza Lati, ashtu si të gjithë qytetarët është vetëizoluar në shtëpinë e saj këto ditë, duke zbatuar rregullat e vendosur
Si dallon koronavirusi nga gripi dhe virozat e stinës? Në një situatë kur viroza të ndryshme kanë prekur vendin është e rëndësishme të bëhet diferenca e një gripi të zakonshëm
Portokallet apo mandarinat, cilat janë më të mira kundër virozave? Përveç higjenës që ndihmon në parandalimin e shpërndarjes së virozave, njeriu mund të mbrohet edhe nëpërmjet ushqyerjes.
"Për sa kohë kemi familjarë që shkojnë ende në punë, jemi të rrezikuar" (FOTO LAJM) Që prej lajmeve të para në botë për lindjen e virusit më të ri COVID-19, Rozana Radi ka bërë postime dhe paralajmërime n
Si kurrë më parë, Roza Lati flet për fëmijërinë e vështirë: Kisha dhunë në shtëpi Moderatorja Roza Lati ka folur hapur për herë të parë hapur në lidhje me fëmijërinë e saj ku ka treguar se ka qënë pjesë
Roza Lati bĂ«n deklaratĂ«n e fortĂ«: Ata qĂ« dhunojnĂ« femrĂ«n tĂ« ekzekutohen para popullit! E ftuar nĂ« emisionin “Mos i fol Shoferit” nĂ« TV Ora ka qenĂ« e ftuar Roza Lati e cila ka folur mbi temĂ«n e dhunimit tĂ« gr
Kishte kaq kohë që po punonte, Rudina Dembacaj i merr emisionin Roza Latit? (FOTO LAJM) Ditën e sotme moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Roza Lati njoftoi se është tërhequr nga projekti që po punonte pr
Plane të mëdha për emisionin e ri, Roza Lati heq dorë akoma pa filluar (VIDEO) Pak kohë më parë Roza Lati njoftoi se do të sillte në ekran një emision të ri. Roza shprehej entuziaste për këtë proj