999 rezultate për

rover

Përgjaken rrugët, "Range Rover-i" përplas për vdekje drejtuesin e një motori Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 09:00. Në autostradën Levan – Tepelenë, një fuoristradë “
Çmenduri në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i vë "flatrat" Range Rover-it (VIDEO) Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë ‘Range Rover’ në autostradën Tiranë -Durrës, pasi po udhetonte me nje shpejtës
Në gjendje të dehur dhe me 70 mijë euro, si u arrestua i forti me Range Rover Një 35 vjecar ka rënë në prangat e policisë në Fier pasi është kapur teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur. Mad
I vodhën Range Rover-in, boksieri Joshua u vihet pas Kampionit të peshave të rënda në boks, Anthony Joshua, disa ditë më parë i kanë vjedhur makinën e tij të re Range Rover,
Zhduket një shqiptar me Range Rover, kush e sheh të lajmërojë (FOTO LAJM) Një person, shtetas i Kosovës me një makinë Rang Rover që tre ditë ndërsa familjarët kanë kërkuar ndihmë publike. Avd
Mikrobuzi përplaset me “Land Rover-in”, plagosen 9 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Nga ky aksident janë plagosur 9 persona por fatmirësisht të
I forti me Range Rover bën gabimin e madh në rrugë, si e kapi policia (VIDEO) Policia Rrugore tani e tutje do të evidentojë me dron parakalimet e gabuara. Polica njoftoi sot se ka gjetur një “ilaç”
Kosovari tregon tmerrin në Serbi: Një Range Rover i zi na ndoqi gjithë rrugës Janë të shumtë ata mërgimtarë të Kosovës dhe Maqedonisë që zgjedhin Serbinë për t'u rikthyer në vendin e punës në Zvicër
​Land Rover sjell Discovery në Sllovaki Land Rover njoftoi se do të fillojë prodhimin e modelit të Discovery SUV në Sllovaki. Kjo do t'i mundësojë kompanisë
Range Rover i ri elektrik dhuron spektakël në shkallët e malit vdekjeprurës (FOTO LAJM) Një Range Rover Sport elektrike ka ngjitur shkallët e një prej monumenteve kombëtare më të njohura të Kinës, që ndodhet
Tentuan të vjedhin "Range Rover"-in e 38-vjeçares, në pranga dy të rinjtë në Tiranë Dy persona janë arrestuar në Tiranë me akuzën e vjedhjes. Dy të rinj tentuan t'i vjedhin makinën e parkuar një 38-vje
Basketbollisti i njohur përplaset me Range Rover, humb jetën bashkë me gruan e tij Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën ish-basketbollistit të famshëm të NBA-së dhe bashkëshortes së tij. Rasual Bu
Zbardhen detajet, autori nga burgu e qëlloi 7 herë ndaj kuksianit me Range Rover Një atentat u organizua ndaj një 40-vjeçari në Kamzë ku mbeti i plagosur dhe u transportua me urgjencë në spital. Nd
Qëlluan mbi të 7 herë, kuksianit që lëvizte me Range Rover iu bë atentat Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Institut Tiranë. I plagosuri është një 40-vjeçar dhe është d
Fotografi i famshëm italian zbulon foto të papara ndonjëherë të Rihanna-s (FOTO LAJM) Si një surprizë mirë se ardhjeje për fansat e Rihanna-s, fotografi italian Paolo Roversi ka zbuluar një fotografi të pap
Kush ishte pronari i "Range Rover" ku u gjetën patentat e Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar personin që i dha makinën biznemenit të ri
Range Rover tregon forcën, ngjitet nëpër 999 shkallë (VIDEO) Shkallët e gurit që ndodhen në një kodër në Hunan të Kinës, janë ngjitur me shpejtësi nga një Range Rover. Për të kal
Vjedhje në 2 minuta, si operonte befasisht banda e shqiptarit në Itali Vetëm pak ditë më parë në Monza policia kapi një bandë hajdutësh e makinave luksoze ku në pranga ranë edhe shtatë shqipt
Range Rover 2018, një bishë e vërtetë (VIDEO) Një video e Rang Roverit të ri 2018 ka rrjedhur online para debutimit të tij zyrtar. Në video shihet se eksterieri i
Shohin çantën në “Range Rover”, hajdutët e marrin e ja fusin vrapit Një grabitje ka ndodhur sot në Tiranë ku disa persona kanë grabitur çantë në një makinë “Range Rover” dhe ia kanë mbathu