999 rezultate për

rovena

VIP-at shkelin rregullat me "të dyja këmbët": Shkojnë në plazh për të festuar (FOTO LAJM) Koronavirusi COVID-19 ka shkaktuar pandemi në të gjithë botën. Në ditën e sotme qeveria nuk e ka lejuar ende frekuen
Habit Rovena Stefa: Jam bishë, do e shkul virusin nga vendi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa i ka bërë të gjithë kuriozë me postimet e fundit ku shfaqet me Holta Pilz, n
"Të ftuar VIP dhe aheng", Rovena Stefa zbulon kur do të martohet (VIDEO) Rovena Stefa prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe shumë e kërkuar në dasma, por vetë ajo
"Tekst mizerabël", Mustafa Nano thumbon Rovena Dilon pas "Këngës Magjike" (VIDEO) Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.
Rovena Dilo: Tom Doshi po më vjedh pronën! Rovena Dilo ka folur publikisht për një proces gjyqësor në të cilin është përfshirë ajo dhe familja e saj. Gjatë inte
E tradhtoi me një më të re, si mori fund lidhja 4-vjeçare e Rovena Dilos (FOTO LAJM) Plot 4 vite lidhje morën fund pak muaj më parë, kur këngëtarja e njohur Rovena Dilo dhe i dashuri i saj balerin disa vit
"Kolegët nuk janë të drejtë," Rovena Dilo zbulon të pathënat për Këngën Magjike (FOTO LAJM) Rovena Dilo është një nga këngëtaret më të përfolura të showbizzit shqiptar, e kjo jo vetëm për shkak të suksesit të saj
Refuzoi pyetjet e Çanit, por Rovena Dilo sot qenka penduar Këngëtarja Rovena Dilo ka qenë e ftuar në Zonë e Lirë, për të promovuar kngn e saj m t re Cinderella. Gjat emisionit
Pas 4 vitesh lidhje, Rovena Dilo ndahet nga balerini (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për jetën private, Rovena Dilo preferon gjithmonë që të mos flase. Këtë pjesë mundohet ta mbajë sa më
Nuk justifikon pasurinë, KPA shkarkon Rovena Gashin Komisioni i Posaçëm i Apelimit lë në fuqi vendimin e Komisonit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin e Rovena Gashit
Shoqja që u bë motër dhe e ndihmoi në luftën kundër kancerit (VIDEO) Sfidat më të mëdha në jetë janë ato me shëndetin. Ndonjëherë sado i fortë të jesh, vjen një moment që dorëzohesh. Kristi
Vilë 280 mijë euro! Pasuria kolosale e Gjiknurit që pritet t'i hapë probleme (FOTO LAJM) Ish-ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri është pronari i një shtëpie me sipërfaqe 200 m2, për të cilën ka deklaru
Gazetarja përplaset ashpër me zv.ministren e Brendshme Gazetarja Klodiana Lala u përplas ashër me zëvendës ministren e Brendshme, Rovena Voda në emisionin Opinion. Teksa po di
Blendi Fevziu zë ”ngushtë” zv.ministren, nuk thotë asnjë përgjigje Blendi Fevziu, drejtues i emisionit “Opinion” e ka pyetur drejtpërsëdrejti zv.ministren Rovena Voda që të thotë vetëm nj
Rovena Stefa nuk zhgënjen, del pothuajse e zhveshur (FOTO LAJM) Rovena Stefa ka rrezikuar me fotografinë më të fundit. Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa për nder të Shën Valentinit ka
Sherri mes Ronelës dhe Rovenës, e sqaron këngëtarja Ronela u kthye kundër Robertit përsa i përket Këngës Magjike duke u shprehur se me këngën "Ah ku më hodhi Zoti" ai duhet
Vettingu i përjashtoi, çifti Rovena Gashi dhe Dritan Gina nuk rikthehen dot në Sistemin e Drejtësisë “Shfuqizimin teresisht si te paligjshem te Vendimit me Nr.140 date 11.05.2018 te Prokurores se Pergjithshme te Perkohshm
Rovena Stefa shpërthen kundër Çanit: Ai është i çmendur Tashmë pas disa kohësh këngëtarja Rovena Stefa ka nxjerrë një klip të ri. Kënga titullohet "Jeta, jeta" ndërkohë që n
Nën hetim, Llalla shfaqet në mes të Tiranës me Rovena Gashin dhe Alibeajn Ish Kryeprokurori Adriatik Llalla ka qënë në Tiranë dhe më saktë në një nga zonat më të populluara të kryeqytetit, përba
Rovena Stefës i ofrojnë para pasi deklaroi se ishte e virgjër Për shkak të një postimi ku fliste për virgjërinë, Rovena Stefa u kthye në qendër të vëmendjes. "Te gjithë atyre që