999 rezultate për

rosu

Foshnja gjendet e varrosur për së gjalli në një enë balte INDI/ Familjarët ndodheshin në varreza për të varrosur vajzën e tyre, e cila kishte lindur e pajetë, kur kanë dëgjuar të
Foshnja e porsalindur gjendet e gjallë në varr Një vajzë e porsalindur që dyshohet se është varrosur e gjallë në shtetin verior Indian të Uttar Pradesh është shpëtuar
Policia "bllokon" lojtarët e skuadrës serbe: Ndeshja Trepça-Crvena Zvezda nuk do të zhvillohet Trepça ilegale ka bërë publik vendimin që ka marrë nga Njësia Speciale e Policisë së Kosovë – ROSU, se ndeshja me Crvena
I goditi rrufeja në udhëtim, drejtuesit e Hertha Berlin tregojnë tmerrin që përjetuan Ekipi e Hertha së Berlinit ka kaluar minuta ankthi pas fitores 4-0 në transfertë kundër Koln. Një rrufë goditit avion
Vari veten në Greqi, shqiptari lihet pa varrosur, thirrje ambasadës shqiptare Diten e djeshme një 60 vjeçar, emigrant në Greqi ka vendosur t'i japë fund jetës duke u vetëvarur. Para se ai të krye
Maqedoni, rritet çmimi i naftës Çmimi me pakicë i dizelit dhe vajit ekstra të lehtë për amvisëri prej nesër do të rritet për 0,50 denarë për litër, ndër
Po gjuanin me gurë, serbët tmerrohen pasi polici i Kosovës mbush kallashin (VIDEO) Pjesëtarët e NJSI të armatosur "deri në dhëmb" filluan aksionin rreth orës gjashtë të mëngjesit në veri të Kosovës. N
Haradinaj: Vuçiç, ROSU është në gadishmëri Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka reaguar presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç pasi që ky i fundit ka p
Rrëfimi për një shqiptar pa emër të varrosur në Greqi U vetëvra pasi mësoi për sëmundjen, ‘dëshmia’ e një varri pa emër që i përket një shqiptari Personi ka ikur nga Shqip
Rriten çmimet e naftës Komisioni Rregullator për Energjetikë kanë njoftuar se nga sonte do të rritet çmimi i lëndëve djegëse. Benzina tani d
Ronaldo ndëshkon përsëri gjahun e preferuar, Ajax (VIDEO) Juventusi ka arritur të kalojë në avantazh përballë Ajax në "Alliaz Stadium". Është I përhershmi C,Ronaldo ai që ka
Basha nga Rrogozhina: Beteja jonë për të varrosur fenomenin e Edi Ramës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha nga Rrogozhina paralajmëro konfiskim të parave të atyre që lideri i opozitë
Si u eliminua shqiptari i murosur në vilë me urdhër të ish të dashurës 64-vjeçare Astrit Lamaj e pagoi me jetë vendimin për t’u ndarë nga partnerja Carmela Sciacchitano, 64-vjeçe, për një grua më të re.
Kapet ish-e dashura 67-vjeçare që urdhëroi murosjen e shqiptarit në Itali Eshtë zbardhur vrasja e 47-vjeçarit shqiptarë që u gjet i murosur në një godinë të vjetër italiane. Shqiptari i muro
Katër të arrestuar për shqiptarin e murosur në Itali Policia italiane e Monza, ka arrestuar katër persona të akuzuar për vrasjen dhe murosjen e shqiptarit Astrit Lamaj, i ci
Sulmuesja e Romës kopjon Dzeko-n (VIDEO) Kapitenja skuadrës së femrave të Romës ka shënuar një gol spektakolar , shkruan Albeu.com Bartoli në një goditje ng
BIK detyrohet t'i kthejë paratë qytetarit që shiti viçin për të varrosur nënën Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka njoftuar se KBI ia ka kthyer paratë qytetarit Sabri Beqiri, në emër t
Zbardhet misteri i shqiptarit të murosur në vilën luksoze Në të shkuarën e tij kishte precendentë droge, e me shumë mundësi, në bazë të gjitha të dhënave të mbledhura deri më tan
Dyshohet për shqiptar, burri i murosur i gjallë trondit Italinë (FOTO LAJM) Policia italiane ka zbuluar një krim makabër ku një person është gjetur i murosur në provincën eSenagos në Milano të Ita
Vuçiç ende mendon se ROSU nuk hyn në veri Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se përveç FSK-së, as njësia speciale e Policisë së Kosovës, ROSU, nuk mund t