999 rezultate për

roskovec

Aksidenti fatal që ndodhi në Roskovec: Ndërron jetë dhe personi i katërt Ka vdekur edhe personi i katërt i aksidentuar në fshatin Bërnjak të Rahovecit, më 26 korrik. Lajmin e ka konfirmuar z
Zjarri pushton 2 km tokë në Roskovec, rrezikohen banesat dhe serat Një vatër zjarrti ka përfshirë rreth 2 kilometra hapësirë toke në Roskovec. Zjarri nisi mesditën e sotme në vendin e
"1200 vota më shumë në kuti", PD Roskovec kallëzon komisionerët e PS-së (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka paditur anëtarët e Komisionit të Zgjedhjeve, komisionerët dhe numëruesit e Partisë Socialiste në
"Shpërthen" dasma në Roskovec, këngë e valle për Sali Berishën e Lulzim Bashën (VIDEO) Jemi zyrtarisht në sezonin e dasmave. Në një dasëm të bërë në Roskovec, i kanë kënduar Sali Berishës dhe Lulzim Bashës.
DENONCIMI/ Të afërm të kryebashkiakes po sjellin njerëz me forcë për të votuar Partia Demokratike e Roskovecit ka denoncuar çuarjen me forcë të votuesve në qëndrat e votimit për të rritur pjesëmarrje
Rama nuk i kursen batutat për Bashën nga Roskoveci: Me 1 korrik demokratët do thërrasin "Luli ik" Nga fushata elektorale në Roskovec, kryeministri i vendit ka bërë një sërë batutash por edhe një paralajmërim për demokr
Demokratët e Roskovecit denoncojnë kryebashkiaken për grabitje të pronës publike (VIDEO) PD dega Roskovec ka bërë gati dosjen për ta dërguar në prokurorinë e rrethit Fier kundër kryebashkiakes së Roskovecit Ma
Apeli: Këto foto duhen parë nga ndërkombëtarët (FOTO LAJM) Duket se varfëria në vendin tonë ka arritur në këtë pikë, që vala e protestave ka pushtuar me furi tërë vendin. Pikër
Policia shoqëron 30 anëtarë të PD-së në Roskovec 30 persona, kryesisht të rinj, që protestuan mëngjesin e sotëm në Roskovec janë shoqëruar nga posta e policisë Roskoveci
Përplaset për vdekje kalimtari në Roskovec Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur sot në Roskovec. Ngjarja e rëndë ndodhi në Kuman. Viktima është Baki Shahu,
"Shoferi kishte pirë birra", si u tentua të fshihej aksidenti i Qafë-Thanës Ditën e djeshme një autobus i mbushur me gjimnazistë në Roskovec, doli nga rruga dhe u përmbys fare pranë një gremine në
U përmbys në Qafë Thanë, autobusi me gjimnazistë nga Roskoveci Për pak është kthyer në tragjedi shëtitja e gjimnazistëve nga Roskoveci, autobusi i të cilëve është përmbysur në Qafë T
Kujt i shkonte mendja? Kjo shtëpi në Roskovec cilësohet si ndër më të veçantat në botë (FOTO LAJM) Kur fotot e kësaj shtëpie në formë anije në një tokë disa dhjetra kilometra larg detit filluan të qarkullonin në rrjetet
Dy të vdekur, i mbijetuari i aksidentit të Rroskovecit rrëfen tmerrin Martin Dogani ishte i vetmi i mbijetuar nga grupi me tre të rinj që u përplas në trotuar nga një makinë me shpejtësi në
Dy tërmete lëkundin Shqipërinë, këtu ishte epiqendra Dy lekundje termeti jane regjistruar sot ne Shqiperi, njeri pak pas mesnate ne Roskovec dhe tjetri gjate paraditen ne Vl
Helmoi veten me ilaçe, ndahet nga jeta 29-vjeçarja në Roskovec Një vajzë vetëm 29 vjec, ka ndërruar jetë ditën e sotme në Roskovec pasi është vetëhelmuar me ilaçe. Marsela Pirjani
Almer Toska, ish-kandidati për deputet që po punëson të rinjtë e Roskovecit në Gjermani Ai quhet Almer Toska, është një I ri që ka mbaruar studimet e larta në Elbasan, punoi në Tiranë dhe është me bindje poli
8 apartamente e lokal 435 mijë eurosh, kryebashkiakia e Roskovecit e "krimbur" në para Kryetarët e disa prej 61 bashkive, sfidojnë edhe njerëzit e politikës dhe gjyqësorit, sa i përket posedimit të pasurive
Revoltohet Jul Deda: Unë 14 vjet aktor mezi bleva një shtëpi, tjetra për një vit bleu tetë Lajmi se kryetarja e Bashkisë Roskovec,Majlinda Bufi kishte blerë për një vit 8 apartamente është komentuar edhe nga ak
Aksident i rëndë në Roskovec, makina shtyp 3-vjeçarin Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Roskovec. Nga raportimet e para mësohet se një 21-vjeçar