999 rezultate për

rosie

Rosie dhe Jason më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Rosie Huntington-Whiteley (32) dhe i fejuari dhe i dashuri i saj, aktori Jason Statham (51) janë parë tepër afër gjatë p
Policia "blindon" Elbasanin, Çako: Çfarë porosie më dha Xhafaj Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, në prononcim për mediat për operacionin sot në Elbasan ka zbulu
Ja çfarë porosie ka Dionis Avdijaj për De Biasin Dionis Avdijaj pak ditë më parë shfaqi dëshirën për të luajtur me Kombëtaren shqiptare dhe të shtunën realizoi një gol d
Ja çfarë porosie ka familja e Jasharit për krerët politikë Me rastin e përvjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, familja Jashari ka bërë thirrje dhe të pasur përgj
Ja çfarë porosie ka Thaçi për Shpend Ahmetin Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm Hashim Thaçi ka lëshuar një sërë deklaratash në drejtim të Vetëvendosjes, pa
Ja çfarë porosie ka për ju ky kamarier Një kamarier shqiptar ka një “porosi për klientët e lokalit të tij”. Në bluzën e tij të punës shkruhet “Rri i qetë dh
Largon stresin duke ngrënë sfungjerë (FOTO LAJM) Ajo ka 14 vite që ushqehet me anë të sfungjerëve dhe ndonëse është shtruar në spital dhe në mënyrë kategorike i'a kanë n
Rosie Tapner, ja e dashura 18-vjeçare e Balotellit (FOTO LAJM) Lidhja mes Mario Balotellit dhe Fanny Negueshas ka marrë fund dhe tashmë sulmuesi italian e ka gjetur partneren e re. Pa
Rosie Huntington-Whiteley:"Ndihem si budallaqe kur bëj selfie" Jo të gjithë ndihemi komod për të realizuar një "selfie", e ndërsa modelja Rosie Huntington-Whiteley është shprehur se n
Rosie Huntington rrëmben vëmëndjen në shfaqje "The Expendables 3", prezantoi premierën në Los Anxheles të Shteteve të Bashkuara. Ajo që rrëmbeu vëmendjen ishte Rosie
Modelja shkruan një letër prekëse për të atin (FOTO LAJM) Dashurinë që ndjen për të atin, një modele nuk ka mundur ta mbajë për vete, ndërsa me një mesazh prekës, e ka bërë publi
Blero sjell hitin veror me një këngëtare të huaj Ndonëse prej kohësh ka premtuar për një projekt të ri, Blero shfaqet sërish në Instagram, duke publikuar foto të cilat t
S'ka ndarje, Rosie dhe Jason të dashuruar (FOTO LAJM) Pas zërave dashakeqë se lidhja e tyre kishte përfunduar, modelja e Victoria’s Secret, Rosie Huntington dhe aktori Jason
Rosie Huntington-Whiteley shpreh pëlqimin për princin Harry Rosie Huntington-Whiteley ka thënë në një emision televiziv se ajo do të donte të martohej me princin Harry. Bukuroshja
“Maxim” publikon renditjen e 100 femrave më sexy (VIDEO) Revista amerikane Maxim si çdo vit ka publikuar listën e 100 femrave më sexy në botë. Fituesja e këtij konkursi është nj